PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיות התנעה כתוצאה מקודן!

bobsfog
24-02-07, 20:57
שלום
היום בבוקר לפני הטיול הרבכ לא הניע! אחרי כמה בדיקות שלא העלו הרבה הגיע חבר ואחרי קצת עבודות חשמל קלות גילה שהבעיה נבעה מהקודן. הוא עקף את הקודן וכעת אין קודן והכל טוב ויפה
אבל לאחר שיפור של המערכת שעוקפת את הקודן (ואולי תתוקן מחר) הסטרטר מראה סימני חולשה!
לוקח לו בערך 5 שניות של סטרטר רצוף כדי להניע! מה עושים? בקצב הזה הסטרטר ילך תוך שבוע
ובעיה נוספת שהחלה היא שהרכב נכבה רק בערך 2 שניות אחרי הוצאת המפתח מהסוויץ ולא ישר עם סיבוב המפתח!
תודה לעונים
אדר

איציק - 4X6ZH
24-02-07, 21:50
משוגע זורק אבן לבאר 100 חכמים לא יוציאו אותה
משוגע זה מי שמתקין לעצמו מערכת כזאת ועוד ברכב שטח .
עכשיו תחשוב רגע ברצינות אתה באמת חושב שזה מפריעה לגנב
המקרה האחרון שנתקלתי בו היה לפני שבוע בעל הרכב עמד להוציא כ 10000 שח
וחשב כבר למכור את הרכב
והכל בגלל שדרוג מערכת המיגון
תפסיקו לתת לסוכני הביטוח להתעלל בכם . רוב הקודנים כלל לא נדרשים על ידי חברות הביטוח .
איציק

boba banay
25-02-07, 01:05
אם חברת הביטוח דרשה קודן וראתה שהוא קיים ברכב וביטחה אותך - כל מה שנשאר לך לעשות הוא לפרק אותו יפה יפה - להכניס אותו לקופסא נקייה וכשידרשו לראות אותו (חברה אחרת או כשתרצה לחדש - לא יודע איזה הנפצות עוד יש להם) תרכיב אותו בחזרה - אתה לא מבין עד כמה המערכת הזאת בעיתית - כל הניתוקים האלו עושים צרות ותקיעות - וממש לא נעים להתקע עם זה באמצע שום מקום בנגב כי הקודן החליט שהוא מתקלקל ועכשיו כמצב חירום הוא מנתק לך את המשאבת דלק!!! (זה קרה וכשאתה לא יודע להתמודד עם זה זה מעצבן).
תעיף את הכל (גם אזעקות שמנתקות הצתה זה רע מאד) - המערכות האלו לא עומדות במבחן המציאות - אם אני יכול לעקוף את השטויות האלה בעניין של שתיים שלוש דקות - כל גנב מתחיל יכול!

חוץ מזה שהבעיה בסטרטר לדעתי נובעת ממפל מתח - תבדוק שהמינוס מחובר כראוי לגוף ו\או אחד הניתוקים שעקפת - תבדוק שהמעקפים מחוברים כמו שצריך (הלחמה זה מאד חשוב בדברים האלו).

bobsfog
25-02-07, 07:50
אני יודע שכל האזעקות והקודניות זה מקור לבעיות
כרגע הקודן מנותק וסגור בתןך מעגל משלו אני מצליח להתניע בלעדיו (הוא סתם בשביל היופי)
אבל הבעיה היא בסטרטר אני יבדוק את חיבורי המינוסים
תודה

-->