PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בבקקס של ויטרה

3Beni aroh
25-02-07, 10:45
אתמול כמו בכול שבת שאין בה משהו מעניין לעשות אני וחבר שלי נסענו עם הסמוראי והויטרה לדיונה..
העמסנו 2 חברים הרבה אוכל ושתיה.. ולראשונה גם בנות..
הגענו לדיונה הגדולה.. אני התחלתי כרגיל לשחק שם עם הסמוראי.. והוא כרגיל התחיל לנסות לעבור אותה כמכשול ראשון.. לפעמים הולך טוב ולפעמים פחות טוב.. תלוי במצב הדיונה עבורו..
אבל אתמול קרה משהו מוזר..
אחרי שלא עלה 3 פעמים.. הצליח לעלות בפעם הרביעית או החמישית.. ואז ירד.. אחרי שירד כבר לא הצליח לעלות יותר.. פתאום הרוורס הפסיק להגיב.. הגלגלים לא הסתובבו.. וגם הקדמיים..
אז דחפנו את הויטרה אחורה.. למטה.. וראינו נזילה של שמן.. (אדום-חום) קשה היה להחליט כי זה היה על החול..
אחד האנשים שעמדו והסתכלו אמר שזה שמן גיר אז נדחקתי מתחת לאוטו לחפש מאיפה זה נוזל.. ומצאתי 2 ברגים לא מחוזקים.. די רופפים.. אז חיזקתי אותם.. אבל ברור שזאת לא הייתה הבעיה.. והנזילה המשיכה..
אחרי זה הגלגלים האחוריים ננעלו ברוורס.. וכשהוצאנו את הרכב מהילוכי שטח הוא התחיל לעשות קולות מוזרים..
בהתחלה זה היה צפצופים וחריקות ואחרי זה באו גם דפיקות..
חשוב לציין.. שזה מהחלק הקדמי
עכשיו אבא שלו עובד במוסך.. אבל לא מבין בג'יפים הוא אמר אתמול שהתפוצץ הבקקס..גם אני לא מוסכניק ולא מבין בזה כמעט כלום.. אז חשבתי אולי מישהו כאן יוכל לזהות בערך את הבעיה לפני שהכלי נכנס למוסך..
הויטרה היא שנת 92 אוטומטית הדגם המיובא

idanw
25-02-07, 13:06
אני לא יודע מה הכוונה התפוצץ הבקקס...
אבל השמן האדום היחיד ברכב זה שמן גיר אוטומט! ונשמע גם ששם הבעיה..
בהצלחה!

נמרוד
25-02-07, 13:30
נשמע גם לי שהחבר השמיד את הגיר האוטומטי. הנזילה של הנוזל - היתה בין הגלגלים הקדמיים, מהסרן האחורי, או באמצע הרכב מתחת לגיר? קשה להתבלבל בין נזילות משלושת המקומות השונים האלו.

3Beni aroh
25-02-07, 19:32
אני לא ממש יודע..
הויטרה שלו יותר נמוכה מהונדה סיוויק עם חצאיות..
דחקתי את עצמי למטה בדיונה כדי לנסות לראות אם משהו לא בסדר שם.. אבל כול האיזור היה מלא שמן..
בכול אופן נראה שמקום הנזילה היה במרכז בין 2 הגלגלים הקדמיים.. אולי מעט אחריהם..

מורי
25-02-07, 20:10
בהנחה וניתקתם את ההנעה הקדמית,והרכב עדיין עשה בעיות בשילוב ההילוכים,ונזל שמן אדום מהחלק הקדמי,ונשמעים רעשים....
הייתי מהמר( :lol: )על הגיר שנטחן...

3Beni aroh
26-02-07, 00:56
תודה לכולם על העזרה..
הוא שלח לי הודעה "הויטרה שלי עכשיו כמו חדשה"
אבל ראיתי את זה רק עכשיו.. ככה שעוד לא שאלתי אותו מה הייתה הבעיה ומה הוחלף וכול העניין..
מחר אני יעדכן.. ואולי גם כמה תמונות יהיו:]

-->