PDA

צפייה בגרסה מלאה : האם יש בעיות רישוי בהתקנת "ריבולברים" ?

זאבי
28-12-03, 09:57
אשמח לשמוע מבעלי נסיון האם יש בעיות בהעברת טסט לרכב המצויד ב"ריבולברים".

האם ניתן לנסוע ברכב עם "ריבולברים" ללא פרוק מוט "פנהרד" והאם יש לכך השלכות על האפקטיביות של ה"ריבולברים" ?

נמרוד
28-12-03, 15:50
1. אשמח לשמוע מבעלי נסיון האם יש בעיות בהעברת טסט לרכב המצויד ב"ריבולברים".

2. האם ניתן לנסוע ברכב עם "ריבולברים" ללא פרוק מוט "פנהרד" והאם יש לכך השלכות על האפקטיביות של ה"ריבולברים" ?

1. יש בעייה. מדובר בשינוי מבני משמעותי, ובולט לעין.

2. ניתן. יש השלכות, מוט הפנהרד מגביל את המהלך עם או בלי רבולברים. לגבי "אפקטיביות" הרבולברים.... זה נושא בפני עצמו. לדעתי האפקטיביות של הרבולברים קוסמטית ביסודה. ערוך חיפוש על המילה רבולברים, הנושא כבר נדון בעבר לעומק.

אדי
28-12-03, 15:58
אין לי נסיון עם ריבולברים, אבל הם לא מאושרים אפילו ע"י ה-DOT, משרד התחבורה האמריקאי, ברור שהם לא חוקיים בארץ ורוב הסיכויים שהתקנתם תכשיל אותך בטסט ...

בנוגע למוט פנהרד, אם הוא מחובר אצלך והגבהת את הרכב בדוק שהוגבהה התושבת התחתונה שלו לקבלת זוויות נכונות.

זאבי
28-12-03, 18:29
לנמרוד ואדי תודה.

אני מניח מהתשובות שהתקנה מהווה גם סיכון ביטוחי במקרה של תאונה שכן תועלה טענה לגבי שינוי מבנה שאינו מאושר ? :oops:

נמרוד
29-12-03, 14:05
לנמרוד ואדי תודה.

אני מניח מהתשובות שהתקנה מהווה גם סיכון ביטוחי במקרה של תאונה שכן תועלה טענה לגבי שינוי מבנה שאינו מאושר ? :oops:

זה נכון/חלקית/מלא ( הדעות חלוקות) באופן כללי לגבי כל שינוי מהותי בג'יפ, לאו דווקא רבולברים. רבולברים הם פשוט שינוי בולט מאד לעין הטסטר ושוטר התנועה. יש פה שרשור בנושא של מערכות גז. שרשור ארוך מאד, בחצי השני יש דיון משנה שלם בנושא ההשלכות הביטוחיות של שינויי מבנה:
http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=1750

-->