PDA

צפייה בגרסה מלאה : יונדאי גאלופר

moti_du
25-02-07, 23:33
מבקש עזרה מבעל יונדאי גאלופר אדיב שיכול להגיע עם הגאלופר למוסך בראשל"צ ולהוכיח לבעל המוסך ..."שרכב דיזל תקין לא זורק שמן מהמדיד " (פשוט להשוות מול הגאלופר שלי שממטירה שמן מהמדיד , ולפסול את התיאוריה של בעל המוסך... )

barak4*4
26-02-07, 07:19
עזוב אותך מהוכחות, אם המוסכניק שלך חושב שאמור להשפריץ שמן מהמדיד,
זה הזמן להחליף מוסך
ויפה שעה אחת קודם.
(ואם אתה עדיין במסגרת האחריות, זה הזמן לקחת עו"ד טוב).

barak4*4
26-02-07, 07:39
אגב, אם אתה באמת במסגרת תקופת האחריות, שלח לי ה"פ, מנהל השרות של כולמוביל (מרצדס, יונדאי ומיצובישי) הוא שכן לשעבר וחבר טוב.

Gilad
26-02-07, 09:53
הגאלופר שהיה לי לפני שנים, כשהיה חדש דווקא כן היה זורק שמן מהמדיד אם מדדת כשהמנוע עובד.

גלעד

moti_du
06-03-07, 22:20
אגב, אם אתה באמת במסגרת תקופת האחריות, שלח לי ה"פ, מנהל השרות של כולמוביל (מרצדס, יונדאי ומיצובישי) הוא שכן לשעבר וחבר טוב.
ברק שלום
את הרכב קניתי בנובמבר.המנוע הוחלף ע"י הבעלים הקודם בחודש יולי.כך שהמנוע לא בתקופת האחריות.לצערי ההחלפה בוצעה במוסך רגיל (לא יונדאי ) . והתזת השמן מהמדיד התגלתה כשבוע אחרי הקניה. הרכב נבדק במכון בדיקה ,לפני הקניה . המכונאי "המומחה" מטעם המכון הוא אשר טוען שהמנוע תקין .( כנראה,כדי להתנער מאחריותו לבדיקה ). לכן אני זקוק ל"הוכחה " של רכב תקין שאינו מתיז שמן מהמדיד...

moti_du
06-03-07, 22:23
ברק שלום
את הרכב קניתי בנובמבר.המנוע הוחלף ע"י הבעלים הקודם בחודש יולי.כך שהמנוע לא בתקופת האחריות.לצערי ההחלפה בוצעה במוסך רגיל (לא יונדאי ) . והתזת השמן מהמדיד התגלתה כשבוע אחרי הקניה. הרכב נבדק במכון בדיקה ,לפני הקניה . המכונאי "המומחה" מטעם המכון הוא אשר טוען שהמנוע תקין .( כנראה,כדי להתנער מאחריותו לבדיקה ). לכן אני זקוק ל"הוכחה " של רכב תקין שאינו מתיז שמן מהמדיד...
אשמח אם יש לך (או לחבר שלך) עצה טובה עבורי. מוטי

אלון
12-03-07, 22:34
הייתי במוסך אפ"ק ושאלתי את יורם על בעיה שלכאורה דומה - האיזור ליד המדיד תמיד רטוב משמן, יורם אמר לי שהגומי בקצה המדיד התייבש עם הזמן ולכן אין אטימה טובה, או שאחליף את המדיד או שאתרגל, אני בחרתי להתרגל, אולי תחליף את המדיד ואז הבעיה תפתר? אם לא אז יתכן ויש בריחת לחץ

-->