PDA

צפייה בגרסה מלאה : באגי לא סוחב..

יקיר
28-02-07, 13:04
שלום
לדוד שלי יש באגי שהוא בנה ויש בוא מנוע 1800 של סובארו המנוע זה מנוע בוקסר..גם גיר אוטומט
עכשיו הבעיה היא שיש איזה מין גבעה יותר נכון קיר שהבאגי מצליח לטפס עליו אבל המנוע במאצע תמיד זה קורה שהוא עומד להיתכבות כאילו שאין לו כוח...
יש אנשים שאומרים שזה כניראה ביגלל האגזוז כי מה שדוד שלי עשה זה לקח צינורות עבים של מים(כמובן מברזל) וריתח להם את המחברים של האגזוז והרכיב הכל כמו שצריך שיצא ממש יפה לאללה יש 2 אגזוזים מ2 כיוונים (כי זה מנוע בוקסר) ולכל אגזוז יש 3פניות של 90מעלות העובי של הצינורות שהוא עשה מהם את האגזוז זה 1צול וכרגע הוא מיתכוון להחליף את הצינורות לצול ורבע..
מה אתם אומרים זה ביגלל שהאגזוז יצא קצת דק אז אין כוח למנוע??

ואיזה מוסכניק אחד שהא בנה גם באגי בדיוק האותו הצורה של הבאגי של דוד שלי אבל עם מנוע אחר לא של סוברו ושהוא ראה את הבאגי של דוד שלי הוא אמר שכל פנייה שיש באגזוז זה מוריד מהכ"ס של המנוע האם זה נכון?
תודה
יקיר

חנן גולומבק
28-02-07, 13:20
סביר יותר להניח שהבעיה היא הקרבורטור, קרבורטורים לא אוהבים להיות בזויות חדות יותר מדיי זמן.

יניב_ב
28-02-07, 18:17
או שפשוט איו לו כוח בגלל קוטר גלגלים גדול , שטח קשה והעובדה שמדובר בעליה תלולה וגיר אוטומטי שגם בימים כתיקונם לא מציב יחסי העברה שמתאימים לדרישות הנ"ל.

שיצו
28-02-07, 23:27
אני גם הולך לכיוון הקרבורטור שרוב הסיכויים שהוא עושה את הבלאגן ז לא קשור לאגזוז נראה לי.

GodsFather
01-03-07, 11:26
מהתיאור , גם אני מצטרף לבעיית הקרבורטור - האם אתה יכול לתת לנו פרטים איזה קרב' מותקן ?
אם זה המקורי אז זו בעיה ידועה בקרב' סוברו שלא ממש אוהבים זוויות וקפיצות , בר תיקון

-->