PDA

צפייה בגרסה מלאה : מצאתי CJ7 בלי טסט כדאי??

Anonymous
28-12-03, 23:36
אחרי זמן רב של חיפושים מצאתי CJ7 שנת 82 יד 4 אני חייב לציין שהוא מדהים ביופיו ופשוט היתאהבתי בו ישר אני פשוט לא נרדם בלילה מרוב מחשבות על על הסבן המדהים הזה ועד כמה אני רוצה שהוא יהיה שלי העיניין הוא שהרכב עומד כבר שנה וחצי ללא טסט בגלל קרבורטור
לא מתאים ואי אפשר לעשות עליו אפילו נסיעה קצרה סתם להיתרשמות ראשונית בעל הרכב לא מתכוון להעביר אותו טסט אלא למכור אותו כמו שהוא במחיר נמוך יחסית 15K
בקיצור אם אני רוצה אותו אני צריך לבוא עם גרר לקחת אותו למוסך לבקש שיחליפו קרבורטור ועוד כמה דברים קטנים ולנסות להעביר אותו טסט בעצמי
ואז אם הכל הולך כשורה אני בעל סבן מאושר :wink:
ואם לא אז בזבזתי זמן וכסף על כלום (גרר מוסך טסט וכו') ולא נותר לי דבר
בעל הרכב בכלל לא להוט למכור וכנראה שהוא מוכן להשאיר אותו עומד בחצר לפחות עוד שנה וחצי בשקט הוא לא מוכן לטפל בכלום אז בעצם הכל מוטל עליי
מה הייתם עושים במקומי :?:

Bulldog
28-12-03, 23:40
תשמע, נשמע לי מפוקפק. "בעל הרכב לא נראה לי להוט" או שהוא שחקן טוב, עוד בלי להיכנס כאן לנושא של אגרות כפולות, טסטים שהחמצת, ואולי הגעה עם הרכב למכון תקנים (אבל אל תתפוס אותי במילה על זה) לקנות רכב בלי להניע אותו ולבדוק אותו לעומק זה מתכון בטוח לצרות.
עומר

חנן א.
28-12-03, 23:44
יותר מדי סיבות לעזוב את זה.
קודם כל, CJ סטנדרטי (לא ציינת שיש שיפורים) ממודל ישן כזה ב15000 ש"ח זה הרבה יותר מדי לדעתי, גם אם הוא סבן, ואני לא חושב ששווה לשלם על סבן יותר מעל כל CJ אחר. אם כבר אז שווה לשלם עליו פחות בגלל חוסר המקום.
שנית, רכב בן יותר מ19 שנים שלא עבר טסט שנה וחצי יכול לגרום לך לבעייה רצינית מאוד מול משרד הרישוי. תבדוק את זה: יכול להיות שתידרש לבדיקות טכניון ואולי בכלל יהיה לך אסור להעלות אותו על הכביש. אני לא ממש בקיא בפרוצדורות האלה, אז תבדוק את זה.
פעמיים טסט בשנה זה מקור לכאבי ראש כבדים.
לא קונים רכב לא נוסע! אל תתפשר על זה בשום פנים ואופן. מי אמר לך שכל המכלולים לא מתים?

Anonymous
29-12-03, 00:30
לא היתכוונתי לקנות על "עיוור" התכונתי לגרור למוסך לבדיקה לבדוק אם יש מצב להעביר אותו טסט ואז לסגור עיסקה
השאלה שלי היא האם אתם הייתם ניכנסים לזה אם הייתם במקומי (קחו בחשבון שאני אמור לעשות את הכל בעצמי ועל חשבוני ) וקחו בחשבון שחוץ מזה שזו יכולה ליהיות נפילה גדולה זו יכולה גם ליהיות הצלחה גדולה אם הכל ילך בקלות
אז להיכנס לזה או לא זאת השאלה?
הצד הילדותי שלי אומר לי ללכת על זה אבל הצד הבוגר שלי אומר עזווווווווווווווווב אותך יש הרבה CJים בים :?:

coas
29-12-03, 00:55
מבלי להכנס לדיון השוואתי CJ6/7/8 והיתרון של סבן במראה (הייתי חייב :oops: ), המחיר הוא גבוה מדיי לרכב שלא נוסע וללא טסט. שלי עלה הרבה פחות, במצב נסיעה, פחות בעלים (לא שזה משנה משהו) עם ברזנט בן 3 שנים של בסטופ, טרנספר חדש, גיר, כיסאות חדשים של רנגלר ועוד.
אם יש לך סבלנות חכה עד שתמצא סבן , אם לא, במחיר הזה אתה יכול להשיג CJ6/8 במצב סביר וחדש יותר.

עירא
29-12-03, 01:15
קצת חשבון,
82 ושנה וחצי בלי טסט = 3 אגרות = 2000+- (עם תוספות שנגיד ויהיו)
קרבורטור לא מתאים = 1,000 ש"ח (בהנחה שאתה עדיין לא תעשה את זה לבד ותלך למוסך)
גרר = 300 ש"ח
תקלות כלליות = 1,500 ש"ח (אחרי ששילמת כבר על הגרר, אתה כנראה תתקן כבר כל מה שעל הדרך לא :wink: )
מחיר התחלתי = 15,000 ש"ח
סה"כ = 20,000
אני בכוונה הפרזתי במחירים ועיגלתי כלפי מעלה אבל נראה לי ממש בזבוז להוציא כזה סכום על ג'יפ 82 וגם אם יש לו פוזה של סבן :wink:
בדיוק שבוע שעבר ראיתי 8 קצר סגור שנת 89 שילדה מחוזקת נראה במצב נסיעה באותו הסכום ונראה לי שאם קצת וויכוח אפשרי להוריד קצת במחיר.

shmil
29-12-03, 08:37
תקנה 281(ג) לתקנות התעבורה קובעת כי רכב מיושן (מעל 20 שנה) אשר לא ביצע במשך שנה מבחן רישוי - יצטרך בדיקת מעבדה מוסמנת.
בדיקה שכזו עולה 800 ש"ח - אך השאלה מה ימצאו לך בה.
שלא לדבר על רישוי פעמיים בשנה - בלי היתרונותך של מחירי ביטוח אספנות.
חבר מוכר השבוע סיקס 84 בערך ב-10K, ניתן יהיה לראות אותו בסופ"ש - אם תרצה...

נמרוד
29-12-03, 09:13
השאלה שלי היא האם אתם הייתם ניכנסים לזה אם הייתם במקומי (קחו בחשבון שאני אמור לעשות את הכל בעצמי ועל חשבוני ) וקחו בחשבון שחוץ מזה שזו יכולה ליהיות נפילה גדולה זו יכולה גם ליהיות הצלחה גדולה אם הכל ילך בקלות
אז להיכנס לזה או לא זאת השאלה?

בשום פנים ואופן לא! הרכב שווה אלפי שקלים בודדים, וגם זה בתור פרויקט למי שמבין או לקניבליזציה.

זה לא יכולה להיות נפילה גדולה, זו הולכת להיות נפילה גדולה.

Anonymous
29-12-03, 21:39
תודה רבה לכולכם אני חושב ששעזרתם לי מאוד להגיע להחלטה הנכונה והיא כמובן לרדת מכל העיניין הזה :cry:
אבל אין ברירה צריך להמשיך לחפש כי למאדה שלי "קצת" קשה לרדת לשטח
אז מי שיכול לעזור ולתת לי פרטים על מישהו שמוכר איזה 6/7 במצב טוב, בשנים שעדיין לא צריך לסבול (ככה אתם אומרים) עם שני טסטים בשנה אני אודה מאוד :lol:
בנוסף אם יש כל מיני מפגשים קבועים או לא קובעים שבהם אפשר יהיה להיתקל בגיפים כמו שאני מחפש למכירה אני אודה למי שימסור את הפרטים האלה.

בכל אופן שיהיה לכולכם יום מעולה ....

רונן וסרמן
31-12-03, 07:29
רוני
תתקשר אליי
053963071
רונן

-->