PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחירון CJ

boba banay
03-03-07, 19:34
התחלתי בחיפושי אחרי CJ הכיוון הוא ארוך פתוח
ע"מ שתהייה לי אמת מידה מסוימת כי כל אחד מבקש מחיר רחוק לגמרי מהשני - אם מישהו יודע מה המחירון בערך של כלים משנתונים 88-89-90?
תודה

עירא
03-03-07, 19:43
אין דבר כזה מחירון
את שלי אני אמכור בעבור 60 אלף ש"ח זה אומר משהו?
תבדוק כל כלי בפני עצמו ותחפש אחד במצב מכני טוב, אחרת זה יעלה לך הרבה יותר אח"כ...

עירא

boba banay
03-03-07, 21:20
העניין הוא שתהיה לי אמת מידה לפני שאני ניגש לרכב - איך אני יכול להעריך אותו
למש ל - אם אני אלך לבדוק סמוראי אני אדע בדיוק כמה הוא שווה, אבל אני לא מכיר סיקסים ולכן אני מבקש אמדן לגבי רכב בשנתונים שציינתי במצב סטנדרטי - נניח שמצב המכלולים(מנוע גיר טרנספר וכו) , שלדה ובודי במצב תקין - כי שיפורים אני יודע להעריך וכנ"ל בלאי או תקלות.

six 4 life
03-03-07, 22:26
שלדה תקינה, בודי סביר ומעלה, רכבת כח תקינה כולל מנוע, רשיונות תאומים לחלוטין, ברזנט טוב- אפשר לדרוש על רכב כזה החל מ 15,000 עד לאן שרוצים.

מודל יותר מתקדם, מחיר טיפונת יותר גבוה.

כך או כך- לא לחפש משהו מתחת לשנת 86. לא בגלל הטסט כי עוד 3 שנים כולם עושים 2 טסטים בשנה
אלא בגלל שאתה מחפש רכב שיחסית מהצעירים שבנמצא, ובדרך כלל אלה יהיו הכלים עם השלדות היותר תקינות ורכבות הכח היותר סבירות.

בכל אופן
CJ אפשר למצוא ב8
ואפשר למצוא ב40

הולך
רואה הג'יפ לבד/ עם מישהו שמבין בכלים האלו
כותב פה בפרוטרוט מה יש מה אין כולל רשיונות, שנה, טסטים, תוספות
מקבל חוות דעת
ומחליט מה מתאים לך לשלם וכמה.

בהצלחה.

asafk
03-03-07, 22:49
מעשית, הCJים הכי טובים שיש בשוק (שנתונים אחרונים, משופרים ברמה של ג'יפ טיולים עם שתי נעילות, מצב מכני פיקס) נמכרים בחודשים האחרונים במחירים של 20 עד 25 אלף.
לדוגמה:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=12979
ג'יפ חדש לחלוטין (אלפי קילומטרים בודדים מאז עבר החלפת כל המכלולים כולל השלדה), מדוגם לטיולים, ובמצב מצויין ב20 אלף (לא יודע אם כבר נמכר)

עוד דוגמה:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?p=131972#post131972
ב 21 אלף (כבר נמכר)
ואלו שני הCJ הכי טובים שאני מכיר.

אסף.

ניר ל
04-03-07, 04:09
הג'יפ שלי נמכר למעשה בחינם...

אם תיקח סיקס סטנדרטי תוסיף לו נעילה אוטו' 1500 ש"ח, סט מתלים 4" (4500 ש"ח), ג'אנטים וצמיגי 33" (5000 ש"ח) ה"כ + זרוע מונמכת (1500 ש"ח), כננת (6000 ש"ח) מערכת הצתה תחליפית HEI חדשה+ פלאגים ספליטפייר (1200 ש"ח) הסבה לסטרטר סופה חדש (2000 ש"ח), מערכת הזרקת דלק (2500 ש"ח), סגירת ברזנט (3000 ש"ח) + עוד כמה תוספות ששכחתי + רישוי לתוספות תעבור בקלות את ה 30,000 ש"ח בתנאי שאת רוב העבודה תבצע לבד.
אומרים שמשומש עולה חצי - אז נניח שהתוספות שיש על הג'יפ מתומחרות ב15,000 ש"ח, כלומר מכרתי ג'יפ סטנדרטי ב 6000 ש"ח.
בג'יפ הסטנדרטי הזה יש מנוע מחודש גיר וטרנספר מחודשים, סרנים מחודשים, גלי הינע, רדיאטור, אלטרנטור, מצבר חיזוקי תושבות קפיצים, גשר גיר, צנרת חדשה וכו' וכו' - כל המכלולים המכאניים שלו חודשו וצפויים לפעול כשורה במשך שנים רבות נוספות אם יתוחזק כראוי. רק המנוע עלה לי 6000 ש"ח ועשה מאז 15,000 ק"מ בקושי...

בקיצור, לא משנה מה מחיר השוק, כשאתה בא לקנות רכב תסתכל על חצי הכוס המלאה ואח"כ על חצי הכוס הריקה. תחליט מה אתה רוצה שיהיה בו בסופו של יום, אח"כ תבדוק מה יש ומה אין.
סיקס שווה היום בין 1000 ש"ח לגרוטאה לבין 40,000 ש"ח לסיקס מושלם ומשופר. בפועל רוב הכלים שתיתקל בהם יהיו סוג של גרוטאות שימכרו ב 3000 - 10,000 ש"ח והן יהיו שוות מקסימום 1000 ש"ח , אם יתמזל מזלך ותזכה למצוא את אחד מאלו שקרובים לשלמות במחיר של 20- 25 אלף ש"ח, תקבל רכב ששווה כפול מזה לפחות.

בג'יפ שאני מכרתי ניתן להשקיע בקוסמטיקה חיצונית ופנימית, 5000 ש"ח גג כדי להפוך אותו למושלם, הוא נמכר ב 21 אלף ש"ח בסופו של דבר, אם כי למעשה לא יצא לשוק ופורסם מדי פעם רק כאן באתר.
חבר נוסף באתר מכר ג'יפ פחות משופר אבל במצב קוסמטי פנימי וחיצוני מצויין יחסית ב 23 אלף ש"ח, אחרי שפירק ממנו תוספות כגון כננת ונעילה קדמית נשלטת.
חנן מכר ג'יפ תקין מכאנית נעול בנעילות אוטו', ברזנט רעוע,נראה די רע... ללא הכננת וההזרקה, סביב 15 אלף ש"ח. אני מכיר עוד סיקס שעומד אולי למכירה עדיין, ארוך שנת 85, ה"כ, נעילות, מנוע ,גיר וסרנים הוחלפו/שופצו לאחרונה (במצב חדש),צמיגים טובים , קרבורטור וובר ,פתוח עם דלתות פח, נראה לא רע חיצונית אבל עם רקבונות בתחתית המרכב. המחיר שנדרש עליו סביב 10- 15 אלף ש"ח הוא נמוך מאד ביחס למצבו.

boba banay
04-03-07, 09:26
תודה רבה לעונים - נתתם לי את אמת המידה שהייתי צריך - כי אני רואה כל מיני סיקסים שמצבם המכני סביר ובלי שיפורים אבל הבודי מצוין ולהפך במחירים של 20 + אני מחפש שנתונים גבוהים אלא אם כן באמת ייפול אחד ממש יפה בשנתון נמוך ומחיר סביר

מוני סופה
04-03-07, 12:51
בוב דבר ראשון סבלנות.
ב CJ יש תופעה משונה. אלו שהקוסמטיקה שלהם מצוינת גרועים מכנית וההפך.
למה, כי לרוב CJ הוא רכב שעשועים לתפרנים (או כאלו שאין להם כסף זמין לשעשועים)
ואז או שמשקעים בקוסמטיקה או שמשקעים מכנית.
לרוב לרכבי הקוסמטיקה דורשים מחירים גבוהים, ולמכנים והמכוערים נמוכים. למה ???
למה גברים מוכנים לשלם הון עתק כדי להסתובב עם בחורות סקסיות (-:

תחליט במה אתה מוכן להשקיע.
אל תזלזל בקוסמטיקה. לרכב יפה דרושה השקעה == כסף וזמן.

אגב כדאי ללכת עם משהו שמבין ב CJ לפחות בהתחלה.
ואם אתה רואה אקזמפלר טוב, שמתאים כספית אל תהסס.
תמיד יכול להיות יותר טוב, אבל זה לא בטוח. עדיף ציפור ביד וכו...

boba banay
14-03-07, 23:55
עדכון חם חם חם

מהיום בערך משעות הצהריים המאוחרות - עומד לו מלא הוד והדר סיקס ארוך וירוק אצלי בחניה!!!

תודה לכל החברים שעזרו -
שמשוני תודה על הג'יפ - אני יודע שהיה קשה להפרד..
לKIMRON על ההשקעה בחיפושים ובבדיקות
לאסף שהפנת אותי אליו...
ולכל מי שתרם מזמנו ועזר

רן
(הסמלון יוחלף בקרוב:))

נמרוד
15-03-07, 00:02
אוקי, אתה קנית את הסיקס שאני הייתי קונה במקומך. תתחדש!!!

lior...
15-03-07, 00:43
תתחדש מזל טוב..

אפשר לדעת עם יש שיפורים שיפצורים??

דרור ברלי
15-03-07, 15:04
מזל טוב!
קנית סיקס מצוין.

razst
15-03-07, 16:34
אני מכיר עוד סיקס לא רע למכירה (http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=19153)...

boba banay
15-03-07, 17:03
תודה רבה חברים - כבר מת לנסות אותו בשטח
אני בטוח שהוא מצוין קודם כל כי הוא שלי :)
מעבר לזה הוא הכי טוב שראיתי (וקשה לי מאד להאמין שהייתי מוצא טוב יותר)

שיפצורים וכו
שלדה מחוזקת
סרנים מחוזקים
מערכות חשמל כפולות
וכל מיני עזרים ודיגומים....
בקרוב יתווספו עוד כל מיני שיפצורים שלי ואני אעלה את זה בצורה מסודרת עם תמונות ברידרס....

שוב תודה
רן - האיש הבהחלט מאושר.....

נמרוד
15-03-07, 17:46
אל תשכח שהג'יפ מגיע עם חנייה חינם ברחבי הרצליה לכל החיים.

מוני סופה
15-03-07, 18:34
בוב קנית גיפ עם הרבה פאסון !!!

אל תתפלא אם תיסע בנגב והוא פתאום ימשוך למקומות שאתה בכלל לא מכיר...
או שפתאום יזדנבו מאחורך עשרות SUV תאווי סיפורים.

תהנה.

shmil
15-03-07, 19:41
סתם לידיעה, רן,

בתמונה המצורפת ג'יפ זהה (כמעט בוודאות) לזה ששימש לשיפוץ מחדש של הג'יפ שלך....

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=3918&stc=1

תהנה...

asafk
15-03-07, 23:13
וקשה לי מאד להאמין שהייתי מוצא טוב יותר

לא היית מוצא. גם לא היית מוצא ג'יפ עם קילומטרז' יותר נמוך. תתחדש.

אסף.

shmil
15-03-07, 23:15
אמנם נשאלתי בפרטי, אך אני מרשה לעצמי להעביר לכללי

הזהות היא ממש אחד לאחד חוץ מזה שהמגירות בצדדים הפוכות אצלי ומאחור זה הפך להיות דלת.....
אבל הזהות מדהימה - אני לא אתפלא אם זה הבודי בדיוק - מאיפה התמונה הזאת?

אלו הג'יפים שבשרשורים מסויימים (ישנים למדי) כאן בפורום כונו "ששת", והומלצו לקנייה מסמו על מנת להשתמש בחלקיהם לשיפוץ מעמיק.
היתרון של הג'יפים הללו על פני כל האחרים שהיו אצל סמו למכירה, הוא בכך שהם נסעו מעט מאד ק"מ באופן יחסי לאחרים, וטופלו באהבה גדולה יותר, ובאופן הרבה יותר מחמיר ומעמיק.
היו עליהם גם כל מיני מתקונים מיוחדים, מיכל דלק כפול, מערכות חשמל עם גיבויים, מיכל מים תת רצפתי ועוד גודי'ז.

הספציפי הזה שבתמונה הוא אחד שאני לקחתי לשימושי, ובתמונה המצורפת, הג'יפ של חבר, שנמכר כבר לפני כשנתיים, שקיבל את הבודי שלו (אפשר לראות את דלת מיכל המים לפני הגלגל האחורי).
חלקים אחרים שמשו אותי לדברים אחרים...
http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=3919&stc=1

עמית דן
16-03-07, 01:04
חיזוק השלדה גם מגיע "מקורי" על ה'ששת' ?

asafk
16-03-07, 09:17
בהחלט. ב"ששת" יש כמה שיפורים עיקריים:
חיזוק שלדה (לכל האורך)
מיכל דלק נוסף- שימו לב שצורת הרצפה שונתה בשבילו
מערכת חשמל כפולה
כנפיים בצורה "משונה" בשביל הג'ריקנים שממוקמים על הפגוש הקדמי
קשתות התהפכות מתקפלות
תאי זיווד במקומות שונים ומשונים
"דלת" לפני החלון הקדמי, לגישה מיידית ובשטח לפיוזים
כל הפיוזים הם "קליקסון" קרמי חצי אוטומטי

ועוד ועוד...

אסף.

OFF-RoaD
16-03-07, 16:25
מה הסיפור של ה"ששתים" האלו? מאילו הם הגיעו? מי דיגם אותם ככה?

OFF-RoaD
16-03-07, 16:25
*מאיפה כמובן...

shmil
16-03-07, 21:36
מספר יחידות מיוחדות, ונסתפק במידע זה בבקשה.

-->