PDA

צפייה בגרסה מלאה : נזילה מחיבור אגן שמן למנוע - כיצד לטפל

danitraf
10-03-07, 06:26
בחיבור בין אגן השמן למנוע התחילה נזילה לכל אורך החיבור (נראה כמו איטום לקוי או לחץ גבוה מאוד שגורם לבריחת שמן משם).
1. האם התופעה מוכרת?
2. פתרונות.
3. במסגרת הפתרונות, האם לפרק אגן, למרוח RTV ולחבר חזרה?

תודה.

חן דן
10-03-07, 08:13
תופעת הנזילות מוכרת מאזור שצינתה הפתרון או אטם מיוחד שאין במכשירי תנועה או סילקון. קח בחשבון שאם הכלי שלך מסולסל ללא שום הגבהה זה פשוט עינוי וסבל להוציא את הגן השמן בלי שהסילקון ימרח מכל הכיוונים, אפשר לנסות למרוח סילקון שהגן השמן חצי בפנים ולכוד בין הדיפרנציאל לבין הבודי זה אפשרי אבל פחות יעיל כי לא רואים אייך למרוח באופן אחיד.
אגב אם אתה מצליח להשיג אטם אסור להדק חזק את הברגים מפני שיש סיכויי שהנילות יופעו שוב.

danitraf
13-03-07, 21:33
תודה.

הוזמן אטם לקרטר ובאותה הזדמנות אטם גם למכסה העליון. יגיעו ביום ראשון.
בינתיים, עד לתיקון יש ריח של שמן שרוף, אבל כמות השמן שהמנוע מאבד אפסית, למעשה המדיד לא מראה על איבוד שמן. אנסה לצלם את התהליך ולהכניס לאתר.

GodsFather
13-03-07, 22:08
קח בחשבון שאם הכלי שלך מסולסל ללא שום הגבהה זה פשוט עינוי וסבל להוציא את הגן השמן בלי שהסילקון ימרח מכל הכיוונים, אפשר לנסות למרוח סילקון שהגן השמן חצי בפנים ולכוד בין הדיפרנציאל לבין הבודי זה אפשרי אבל פחות יעיל כי לא רואים אייך למרוח באופן אחיד.

אתה יכול להסביר מה ההבדל בין מסולסל לעלים בנושא הנ"ל ? מדוע הקושי השונה ?

אני משער שיש עניין גבהים בין מיקום הסרן/ביצה בין המודלים, אני צודק ?

חן דן
15-03-07, 02:01
אתה יכול להסביר מה ההבדל בין מסולסל לעלים בנושא הנ"ל ? מדוע הקושי השונה ?

אני משער שיש עניין גבהים בין מיקום הסרן/ביצה בין המודלים, אני צודק ?
פחות או יותר אתה צודק יש קושי לכלי סטנדרטי לתת למכונאי החובב להוציא את אגן השמן מחוץ לכלי, לנקות ולמרוח את החומר בצורה אחידה ויפה- שבאים להחזיר חזרה הכל נמרח ונהרס ולכן צריך למרוח את אגן השמן שהוא כלוא בין הסרן למערכות היגויי וזה קשה ומאוד לא אסטטי ולעתים גם לא יעיל וקצור קפוץ לביקור ותראה על מה מדובר.

נמרוד
15-03-07, 08:48
אל תמהר.

כתבת ששמן לא חסר, כלומר הנזילה הזאת היא אסטטית, לא משמעותית. תוודא לאורך זמן שבאמת לא חסר כמות משמעותית של שמן - אם זה המצב, אין לך מה לתקן את זה בעצם. סע לשלום. פתיחה וסגירה של הקרטר שללא לצורך אמיתי זה פתח לצרות, וסתם עבודה מיותרת.

-->