PDA

צפייה בגרסה מלאה : בבקשה עזרה! - מחפש רכב קטן לנסיעות בדרכי עפר - עד 35,000 ש"ח

normalx
13-03-07, 09:04
שלום שמי יקיר! אני חדש פה ורציתי בבקשה שתעזרו לי / תיעצו לי...

אני צריך רכב לעבודה.
העבודה היא "עבודות עפר".
זאת אומרת לא לטיולים ולמסלעות מפחידות כאלה - אני לא מבין בגיפים כמעט בכלל
ומה שאני צריך זה רכב עבודה שמתאים לעבודות עפר זאת אומרת יכולת שטח סבירה וחמודה.

בטח אתם אומרים "נו שיקח טנדר" - אין צורך בגדול אני לא צרך את הארגז והוא לא נוח בכביש אסבלט ולזכור שאני נוסע הרבה עליו.
אני צריך כמובן שיהיה רכב בסדר בשטח ושהיה בסדר+ בכביש. דבר נוסף הוא הצריכת בנזין/סולר שלו
מומלץ שתיהיה נמוכה. - מפה אני מגיעה למיני גיפים כי הנפחים של 2200 ומעלה שוחטים את מי שנוסע הרבה אבל לא יודע מה לעשות. בבקשה.

ראיתי שיש פה את ה סוזוקי והדיאצו עזרה בבקשה!

יש לי 30,000 גג 35,000 ש"ח
תודה!

נמרוד
13-03-07, 09:08
סוזוקי סמוראי. הוא לא נוח יותר מטנדר, אבל זה מה יש לקנות בתקציב שלך שיהיה גם אמין וחסכוני בדלק.

normalx
13-03-07, 09:21
http://132.72.139.12/desert/bo/contentnet/SiteImgs/Plastic%20plantation1.jpg
תודה רבה על התגובה המהירה! OK אני יעשה את זה בצורה כזאת....
אני מקווה שאתם רואים את התמונה הזאת! - אם ניתן עוד קצת מרווח כלכלי של בין 30-45 אלף ש"ח
אני צריך כלי רחב לא מחייב גיפ - לנסיעה בשטח שאתה רואה למעלה ושהוא לא יפגע! אם תגידו לי שאפילו סיטרואן ברלינגו טוב זה סבבה! אני פשוט לא יודע מה אני צריך! וטנדר זה על הפנים - פילטרים הולכים מהר הנפח מנוע ענק! רכב מכוער ואין פחות נוח ממנו על הכביש חוץ ממשאית! בדוק היה לי מגנום והיה לי מזדה B2500 - כמובן שאני לא מדבר על החדשים זה משהו לא עלינו....

תודה רבה!

נמרוד
13-03-07, 14:37
אני צריך כלי רחב לא מחייב גיפ - לנסיעה בשטח שאתה רואה למעלה ושהוא לא יפגע! אם תגידו לי שאפילו סיטרואן ברלינגו טוב זה סבבה! אני פשוט לא יודע מה אני צריך!

בתור אחד שלא יודע מה הוא צריך, אתה כותב די הרבה שטויות... "פילטרים הולכים מהר הנפח המנוע ענק?" וכל הטנדרים על הפנים? בוא נשכח שכתבת את זה...

לגבי השטח - אי אפשר לדעת לפי התמונה אם אתה צריך או לא צריך רכב שטח או שברלינגו תספיק. אבל אני מנחש שאתה לא הולך לעבוד בעבודות עפר, יש בסביבת העבודה שלך עוד עובדים, קבלנים וכולי אז אני בטוח שאתה יכול לברר לגבי העבודה הספציפית שלך אם נדרש או לא נדרש רכב שטח.

אם אכן צריך רכב 4X4 עם הילוך כוח, שזה ההגדרה המינימלית של רכב שטח, אז התשובה נשארת בעינה - בסכומים שציינת, כשהמטרה היא אמינות וחסכון, ואם אין לך צורך בגודל של טנדר, אז סמוראי הוא הפתרון הטוב ביותר.

yoav
13-03-07, 16:40
לא שאני מנסה למכור משהו:lol:
אתה צריך סמוראי או ויטארה- בסכום הזה אתה תקנה סמוראי חדש ושמור יותר מויטארה- ו"תשלם" בנוחות כביש.
יש ביד 2 כמה וכמה דוגמאות טובות.
בהצלחה

bobsfog
13-03-07, 19:23
אם להתפשר על נוחות אז באמת סמוראי טנדר או כל סמוראי במיוחד ארוך אחרי שהורדת את הכיסאות האחוריים יעשה עבודה טובה לדעתי!

-->