PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול אמהות בנות.

טליאור
14-03-07, 10:50
מתארגן טיול ג'יפים לנשים עם בנותיהן ( טווח הגילים של הילדות לא סגור ובכל מקרה נזרום עם הדברים) שישי- שבת בחודש מאי . המסלול הולך להיות ממש לא מסובך ולא צריך להיות נהגת שטח מסוקסת, אלא סתם מיודדת עם הג'יפ. הפואנטה היא לבלות בחברה נשית , לטייל, לפטפט ולעשות כל מיני הפעלות ופעילויות נחמדות.
אז גברים, להתחיל לעודד את הנשים והבנות שלכם , אולי עוד תזכו בעידוד לשיפור הגיפ' בזכות זה, מי יודע?
נשמח להצטרפויות.

גיא
14-03-07, 14:56
השאלה היא מי מהגברים המסוקסים יתן לאשתו לנהוג בקודש הקודשים :-) ...

ובנימה רצינית , יש אזור לטיול ?
משהו לפחות כיוון כללי ?

חנן-ג'יפולוג
14-03-07, 17:26
לא יודע אם אני "גבר מסוקס" ואם ההיילקס הוא "קודש הקודשים", אבל טלי לוקחת את ההיילקס בשביל להוציא את הטיול הזה, ואני לא רואה סיבה שמישהו ימנע מאשתו לקחת לו את ה4X4. מנסיון, הוא רק יצא נשכר מההתעניינות שלה בתחביב.

gooja
14-03-07, 18:27
אצלנו הפאג'רו הוא של אשתי, ואני מקבל אותו בשבתות, כך שהיא אפילו לא צריכה לקחת לי אותו...

הבעיה היא, שיש לי רק בנים....

חנן-ג'יפולוג
14-03-07, 19:27
בעיקרון האזור הוא מרכז או דרום. ממש לא סגור עדיין.חוץ מזה תגלה שהיא יכולה עוד לעשות דברים נפלאים לג'יפ שלך (מגע נשי).דרך אגב הלינה באוהלים, אם עדיין לא אמרתי.

השאלה היא מי מהגברים המסוקסים יתן לאשתו לנהוג בקודש הקודשים :) ...

ובנימה רצינית , יש אזור לטיול ?
משהו לפחות כיוון כללי ?

(טלי, ששוכחת להתנתק ולהתחבר עם שם המשתמש שלה)

גיא
15-03-07, 00:29
הועבר לינק לאשתי + הבת + גיסתי (שהזמינה ויטארה חדש) + הבת שלה

ההחלטה לא אצלי יותר :-)

גיא
15-03-07, 10:40
יש לכם אישור טנטאטיבי של שתי אמהות ושתי בנות ( 3.7 + 4.6 )
אבל יש וטו על ההיילקס ... הן תבואנה עם הדימקס .. ( בעעע ) או אם תגיע הויטארה עד אז .. אז איתה.

בהצלחה !

טליאור
15-03-07, 21:22
סבבה!

טליאור
14-04-07, 23:25
בהמשך להודעה מלפני מעל לחודש, הטיול מתקיים בסופ"ש השני בחודש מאי ( אין מולי כרגע יומן), באיזור המרכז , היציאה ממנזר השתקנים, בלטרון. טיול קצר ונחמד והתארגנות ללינה עם פעילויות : ארוחת ערב , אפיית פיתות , אש לילה(? ), שירים לאור המדורה ועוד, כיד הדמיון הטובה עלינו. למחרת טיול נחמד של כמה שעות והביתה. דרך אגב , גילאי הילדות מגוונים מאד .
כל נשים המעוניינות , נשמח לראותכן, יחד עם הבנות שלכן.

טליאור
14-04-07, 23:29
הועבר לינק לאשתי + הבת + גיסתי (שהזמינה ויטארה חדש) + הבת שלה

ההחלטה לא אצלי יותר :-)

גיא
15-04-07, 11:25
טלי,

אולי כדאי לפרסם כמה נירשמו או מי נירשם על מנת שיהיה יותר קל ל"השתכנע" ?

יונת

טליאור
15-04-07, 19:10
יונת הי!

כרגע מדובר בשני ג'יפים ובהן 4 אמהות ובנותיהן . אני מבינה שגיא כתב עליך וגיסה שרציתן להצטרף.

נשמח מאד לצרף אתכן. לא כ"כ הבנתי מה לכתוב לגבי מי נרשם. למעט אני שקשורה בצורה כלשהיא לאתר, כל האחרות ממש לא קשורות , אך אני עדה כי הן נשים נחמדות ומעניינות. כאמור גילאי הבנות שלנו מגוון למדי.

טליאור
18-04-07, 18:33
סופית- טיול ג'יפים לאמהות ובנות בשישי שבת 11-12/5/07 באיזור בית שמש ושמורת נחל שורק (טיול קליל). בערב פעילויות מגניבות לילדות ולאמהותיהן וארוחת ערב טעימה (מובטחת). חויה מיוחדת. גברים , יאללה לעודד הנשים ומיד!:lol:

חנן-ג'יפולוג
03-05-07, 18:38
יונת הי!

הטיול הולך ומתקרב... בינתיים הצטרפו עוד 2-3 ג'יפים לרשימת המכובדות. האם אתן באות?

טלי,

אולי כדאי לפרסם כמה נירשמו או מי נירשם על מנת שיהיה יותר קל ל"השתכנע" ?

יונת

גיא
03-05-07, 21:22
הי

השארתי לך מסר פרטי,

רציתי לשוחח בטלפון.

יונת

גיא
08-05-07, 23:50
עידכון מזג אויר (http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=393&msgid=98378692)

לשישי אחה"צ אזור מערבית לירושלים.

אל תשכחו גרביים ... :-)

טליאור
12-05-07, 23:47
בגלל מזג האויר הלא יציב ,המבלבל ובסוף גם הגשום, נאלצנו לדחות את הטיול וכולן היו מאוכזבות. אי לכך, הטיול יצא לפועל בקרוב מאד ( אולי כשסוף סוף יפסק הגשם הזה..):D :p יש עוד מקום לאמהות ובנות נוספות.

גיא
13-05-07, 00:18
מרוב דיכאון פה על הביטול

יצאנו לאזור עמק בית שאן וישנו בעין מודע.

מקום חביב מאוד. מומלץ.

לא היה גשם עד היום בצהריים.

-->