PDA

צפייה בגרסה מלאה : ג'יפ רנגלר החדש בארץ, ויש מחירים:

נמרוד
18-03-07, 14:36
המחיר לרנגלר JK חדש 2 דלתות, 6 צילינדר אוטומטי - 230 אלף שקל.
רנגלר אנלימיטד 4 דלתות אוטומטי - 259,000 שקל.
מתוכנן יבוא של 120 רנגלרים השנה.

בקרוב נבחן אותם בתנאים של ישראל...

http://www.jeepolog.com/with.php?pic=wrangler_launch/jeep_wrangler_jk_lg.jpg

ryanai
18-03-07, 17:11
מנסיון אישי- תתרחקו ממכשירי תנועה כמו מאש.
זה לא מעניין כמה הרנגלר החדש עולה - תקבלו שירות גרוע ותצטערו על היום שרגלכם דרכה במקום.

ביום שבו הם יבינו שהם מוכרים רכבי שטח ויסכימו לעזור בשינוי מידת הצמיגים ברשיון, אני אשנה את דעתי.
עד אז - עדיף לסמוך על יבוא אישי.

Saar
18-03-07, 20:48
יש יבואן שעוזר בשינוי מידת הצמיגים?

אין לי שום דבר בעד מכשירי תנועה (לא קניתי מהם, אני יד 2...) אבל גם לא כל כך נגד.
שמעתי גם סיפורי זוועה על יבואנים אחרים, הרבה יותר גרוע מ"אי אישור" מידת צמיגים.

אני אשמח אם הרנגלר ימכר בכמויות בארצנו, בעיקר בגרסת 4 דלתות :-D
(ככה יש סיכוי שיום אחד יהיה לי כזה...)

סער.

נמרוד
18-03-07, 21:05
דיווח מהשטח על השקת הרנגלר (http://www.jeepolog.com/371.html) (אה, כן, וגם הקומפאס).

סער - תעמוד בתור...:) אפשר כבר להתחיל כאן בג'יפולוג רשימת המתנה לרנגלרים אנלימיטד שימכרו בארץ... גם לי יהיה כזה. לא אולי.

ryanai
18-03-07, 21:17
יש יבואן שעוזר בשינוי מידת הצמיגים?
יש עוד יבואן שמתכוון למכור כאן 120 רכבי שטח אמיתי בשנה ?

הם צריכים את הפרסום שאתה עושה להם כאן.
אז מה ? אתה חושב בקטן.. אני אפרסם אותם, הם ימכרו 120 רכבים, ולי יהיה עוד כמה שנים רכב יד שניה.
וכשתרצה לשנות את מידת הצמיגים ? אהה אז "תמצא פתרון"

זה בדיוק המקום והזמן לשלוח מסר ליבואן.
או זה או שעוד כמה שנים תתבכיין פה שוב שזאת מדינת משטרע בלה בלה בלה

מידת הצמיג נתונה בידי היבואן חד משמעית.

הנה הזדמנות מצויינת להסביר להם את זה. דרך הכיס.

grand
18-03-07, 21:24
מה לשנות מידת צמיגים?
הרנגלר מגיע עם 31"
רוצה 33" גם אין בעיה באוטו-דאטה של הג'יפ מופיעה המידה הזו ( תיקנית ב רוביקון).
תכניסו גם אותי לתור :razz:

nir.samo
18-03-07, 22:12
אחלה כתבה.
הרוביקון.... ררר.... כמה עולה?

גיא
18-03-07, 22:15
בשביל כזה .. אני גם מוכן להכנס לרשימה של הסיקסים :twisted:

GodsFather
19-03-07, 00:36
תרשמו אותי בתור של לקנות את המשומשים שלכם , בזמן שאתם עוברים לרנגלרים :mrgreen:

RONI
19-03-07, 00:41
חלום שעומד להתגשם!

botzon
22-03-07, 18:40
למרות המחיר אני לא בטוח אם הם יימכרו את כל ה 120 חתיכות.
ג'יפ זה מותג די נשכח ביבואנית הזאת וחבל-אולי עם הבאתם של שני הרכבים(גם הקומפאס) תיהיה מהפכה בקטע הזה.

lizard
22-03-07, 20:47
מה ההבדלים בין סופה 2 לרנגלר 4 דלתות החדש?

GodsFather
22-03-07, 20:53
http://www.netcar.co.il/img2/news/wr063.jpg

http://www.jeepolog.com/with.php?pic=test_storm_mk2/sufa2%20005.jpg

מעבר לחיצוניות , ניתן למבינים ברכבות-כוח ושאר פרטים טכניים לפרט...

PAUL
22-03-07, 21:05
מה ההבדלים בין סופה 2 לרנגלר 4 דלתות החדש?

הכל. הרנגלר החדש הוא חדש על אמת לא מתיחת פנים.
דרך אגב, שלא כמו שמופיע באוטושטח החדש. לא מדובר ב"מתיחת פנים"
אני אוהב את אוטושטח מאוד אבל שיתביישו.

Bulldog
22-03-07, 21:20
מיכה

חוץ מהאיכות הרכבה והחלודות שעתידות לבוא?

נ.ר
22-03-07, 22:39
וצורה חיצונית דיי מעצבנת של הסופה 2

דרור ברלי
23-03-07, 02:17
סופה 2 היא TJ-L, שהיא גירסה צבאית בעלת בסיס גלגלים ארוך של ג'יפ TJ שהוא כבר דור קודם וייצורו בארה"ב הסתיים. קפיש?

הרנגלר החדש נקרא JK, והוא לא מתיחת פנים אלא אוטו חדש לחלוטין. הסרנים רחבים יותר, בסיס הגלגלים ארוך יותר, המרכב אחר, המנוע אחר, הכל שונה. במימדים החיצוניים, דגם אנלימיטד (4 דלתות) גדול מהסופה ומהסופה 2, ויותר מרווח מהן, יש לו אפילו תא מטען אמיתי. תא המנוע של ה-JK מאוד גדול ומרווח, והמרחב מסביב למנוע מעלה הרהורים על המנוע האמיתי שמי יודע, אולי יגיע לשם בקרוב?...מי אמר HEMI V8?...
המנוע הוא 3.8 ליטר V6, עם נתונים על הנייר טובים משל מנוע השש בטור הישן, אבל עם שיא מומנט שמתקבל ב-4000 סל"ד קשה לצפות להרבה ממנו. זה לא מנוע חדש, הוא מותקן גם בליברטי, ושורשיו בטנדר הדקוטה של דודג' מאמצע המאה הקודמת.
יש לו כמה גודי'ס מדליקים כמו גג פלסטיק פריק, כלוב התהפכות מקורי, דלתות פריקות וחלון קדמי ניתן לקיפול (רק תיאורטית... בפועל צריך לפרק כל מיני חתיכות פח עם מפתחות אלן כדי לאפשר את הקיפול).
גם כאן יש הרבה מה לשפר, אבל זו כנראה הפלטפורמה הזמינה הכי טובה לשיפורים שנמכרת היום בישראל, והוא די מוכן לטיולים כמו שהוא מגיע מהחנות. גם המחיר לא כזה מפחיד, יחסית. החסרונות הבולטים ביותר שלו בעיני הם יחסי ההעברה והעובדה שהיבואן מכריח אתכם לקנות רק אוטומט, אבל גם ככה הוא רכב מדליק. אוטו-אוטו.

PAUL
18-04-07, 18:54
טיילתי באולם תצוגה...

נמכרו כל הרנגלרים הקצרים.
כולל התצוגה.
ינחתו חדשים משנת דגם 08 בנובמבר!
רשימת ההמתנה כבר לא קצרה.

נשארו UNLIMITEDים בודדים.
יכול להיות שיש פה להיט?

lizard
18-04-07, 19:21
יש למישהו פה מושג מה רוחב הסרנים של הרנגלר הזה?
האם השלדה רחבה יותר (זאת עדיין שלדת סולם בכלל?) אם כן, בכמה?

מידבר
19-04-07, 07:31
אכן...יצא לי לראות אחד כזה ליד לכיש.
בהחלט נראה מרשים, שחור ויפה. בשבילו ובשבילו בלבד אני מוכן להליף את ההיילקס ;-)
תהיתי:
האם התקנת נעילות בגיר אוטומט מסובכת יותר ?
מעבר לתחושת הנהיגה, כמה באמת יש ירידה בביצועים בשטח עם תיבה אוט' ? לאיזה תוואי שטח מתיחסת הירידה בעיקר (בוץ, סלעים, דיונות) ?
מה אומרים ?
יום טוב.

נמרוד
19-04-07, 08:22
נעילות דיפרנציאל מתקינים בדיפרנציאל, לא בגיר. אין קשר.

אין ירידה עקרונית בביצועים עם גיר אוטומט. בנהיגה טכנית, "זחילת סלעים" מה שנקרא, יש עלייה בביצועים. המנוע לא כבה, אפשר לנהוג עם שתי רגליים במהירות אפסית. בגלל זה אני מעדיף גיר אוטומט ברכב שטח, בדרך כלל כי הגירים הרגילים שאנחנו מכירים בסופות ובסיקסים לא קצרים מספיק ויחסי ההעברה בסרנים ארוכים - קשה "להזחיל" אותם. אבל תן לי למשל את סופה סימן 2 עם יחסי העברה קצרים בסרנים ועם גיר 6 הילוכים עם הילוך ראשון קצר מאד, והיתרונות של גיר אוטומטי מאבדים מחשיבותם. ברנגלר החדש גם יש את אותו הגיר עם הילוך ראשון קצרצר.

מידבר
19-04-07, 09:24
נמרוד.
מבין משלך כי פחות או יותר,הגיר של סופה 2 משתווה בשטח (למשל זחילת סלעים כמו שציינת), לגיר האוט'. עדיין אין זה השיקול היחיד לבחירה בו שכן כולנו נוהגים גם בכביש בעיר ובפקקים (ולא מעט) ושם יתרונות הגיר האוט' ברורים כך שבסיכומו של דבר עדיף הגיר האוט'.

נמרוד
19-04-07, 09:30
עקרונית אני מסכים איתך ומעדיף גיר אוטומטי בשטח.

דרור ברלי
19-04-07, 10:02
לא מסכים.
גיר אוטומטי פשוט (כמו זה המותקן בג'יפים האלה) דווקא כן גורם לירידה דרסטית בביצועים ולעלייה דרסטית לא פחות בצריכת הדלק. חפש נתוני יצרן (תאוצה מ-0 ל-100 קמ"ש, מהירות מירבית, צריכת דלק) ותראה את ההבדלים. הם גדולים.
זה בולט במיוחד בתיבות אוטומטיות מיושנות בעלות 3 ו-4 הילוכים, שסובלות מ"תהומות" משמעותיים בין יחסי ההעברה שלהן, וחוץ מהכוח שהולך לאיבוד בממיר המומנט, המנוע צריך להתגבר על התהומות הללו וחלקי שניות יקרים הולכים לאיבוד. ירידת הביצועים מהותית בעיקר בכביש, ונכון שאנחנו לא חיים בגרנד-פרי רמזורים, אבל בכניסה לסכין דיונה זה משמעותי ועוד איך, כמו גם בכל מקום אחר בו נדרש המנוע לתגובה מהירה וכל כ"ס חשוב. מצד שני - בשטח, גיר אוטומטי הוא ידידו הטוב ביותר של הנהג הלא מיומן, כי בדרך כלל אין צורך להתחבט בשאלה איזה הילוך לבחור, וצריך רק להיזהר מאוד במורדות תלולים כי לרוב הרכבים המצויידים בגירים האוטומטיים אין בכלל בלימת מנוע...

אני מוצא יתרונות של ממש לגיר אוטומטי בג'יפ בשלושה תרחישי נסיעה: פקקים, תחרויות עבירות ושטח טכני - כי פשוט קל יותר לנהוג ברכב אוטומטי, כי המנוע לא כבה ולא צריך להתעסק במצמד... זה חשוב ונוח ואני לא מזלזל לרגע, אבל לדעתי ברכב ידני עם יחסי העברה נמוכים מספיק לא תרגיש שום בעיה גם בשטח.

לעניין יחסי העברה ברנגלר החדש:
הרנגלר JK הבסיסי מגיע עם יחס סופי הזוי של 3.2 (!...), ככל הנראה בגלל שבחו"ל הוא נועל צמיגים מאוד קטנים. אצלנו, עם צמיג 31' ותיבה אוטומטית בעלת 4 מהירויות בלבד, ועם מנוע שמספק את שיא המומנט שלו ב-4,000(!!!...) סל"ד, זה עשוי יתבטא בתגובת דוושה עצלה מאוד ויכולת זחילה לא מספקת - אנחנו מחכים למבחן שטח כדי לקבוע דעה מוצקה.

מאיר רוטברג
19-04-07, 12:22
ציטוט:

אני מוצא יתרונות של ממש לגיר אוטומטי בג'יפ בשלושה תרחישי נסיעה: פקקים, תחרויות עבירות ושטח טכני - כי פשוט קל יותר לנהוג ברכב אוטומטי, כי המנוע לא כבה ולא צריך להתעסק במצמד... זה חשוב ונוח ואני לא מזלזל לרגע, אבל לדעתי ברכב ידני עם יחסי העברה נמוכים מספיק לא תרגיש שום בעיה גם בשטח.

ומה נשאר?? הרי אין אנו חובבי דיונות בעיקרון אז......

בסוף אני רואה שאפילו דעתך משתנה

מ: סירסת את הרכב
ל: אני מוצא יתרונות

דרור ברלי
19-04-07, 12:55
מאיר, דעתי אף פעם לא השתנתה.
לדעתי אוטומט תמיד היה דרעק.

נ.ב
תגיד, רוצה היילקס? ראיתי אחד למכירה. 83 כ"ס, ממש חיה רעה.
מכיוון שאתה "לא חובב דיונות" ותמיד רצית טנדר, אז חשבתי שאולי זה יעניין אותך.

-->