PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלדה חלשה מדי לנק' עיגון

erzliberman
21-03-07, 13:04
בשעה טובה נרכש ג'ימיני אולם לכול המנוסים שבכם הרי אין שום נק' עיגון (לחילוץ) נורמלית ושמעתי סיפורי אימים על ג'ימיני שבעת חילוץ עיקם את השלדה (הסיפור נשמע ממקור ראשון מאחד המוסכים המוכרים ביותר בפורום זה). אז כמה שאלתו יש לי:
1) האם זה קרה לעוד מישהו עם גימיני או סמוראי ?
2)האם באמת אין כל אפשרות למצוא נק' עיגון נורמלית באוטו, בלי לפחד על השלדה?
3)האם מישהו אלתר לו נק' עיגון שכזו?

בתודה ארז

bobsfog
21-03-07, 13:09
גם לדוד שלי וגם לאחד החברים העקרו האוזני גרירה ועיקמו את השלדה

בומס הקופץ
21-03-07, 14:31
עיקומי שילדה לא נגרמו בגלל משיכה מאוזן עיגון או גרירה, זה נגרם בגלל ניסיון למשוך את הרכב מנקודת הריתום המסכנה שמגיעה איתו (היא נועדה לגרירה או קיבוע של הרכב על גרר לא לחילוץ)

אני לא הייתי מפחד, פשוט סע לשיפוריה הקרובה למקום ביתך ותבקש שיעשו לך אוזן גרירה נורמלית. דבר אחרון שהייתי מנסה לעשות זה לאלתר. זה די זול, תעשה 2 מקדימה ו3 מאחורה ואתה מסודר

חוץ מזה הכי טוב זה לחלץ מהסרן :razz:

בומס הקופץ
21-03-07, 14:35
תעשה 2 מקדימה ו3 מאחורה ואתה מסודר
:razz:

נפלטה לי המקלדת, 2 מקדימה, 2 מאחורה.

itay
21-03-07, 15:38
לגבי החילוץ מהסרן: אני חילצתי את הסמוראי שלי מהחולות דרך הסרן הקדמי - לא בריא:
נקרע - פשוטו כמשמועו - אחד הקפיצים, יכול להיות עייפות החומר אבל עדיין - דרך הסרן לא ממולץ.
איתי.

erzliberman
21-03-07, 17:23
גם לדוד שלי וגם לאחד החברים העקרו האוזני גרירה ועיקמו את השלדה

ומה הם עשו בשביל לפתור

erzliberman
21-03-07, 17:25
ומה הם עשו בשביל לפתור
סליחה אני אחדד את השאלה ברור שאפשר לשים אוזן אבל השאלה היא אולי צריך גם לעשות חיזוקים לשלדה או לשים את האוזן במקום אופטימלי

bobsfog
21-03-07, 17:32
אף אחד מהם עדיין לא סידר אוזנייים נורמליות בינתיים

ארז
21-03-07, 22:49
הבעיה בשילדה של הרכב שהיא דקה מאוד(1 מ"מ עובי פח וכנראה שגם החומר עצמו לא מהאכותיים שיש-כנראה שהם בנו את השילדה מציריות של ל"ר )

לקבע אוזן חילוץ טובה ללא קדיחת חורים בשילדה אי אפשר כי אין מקום ואין חורים מוכנים מראש, אז אחת האופציות היחידות שנשארו ולמרות שלרוב אני דווקא בפרוש לא ממליץ על זה, וו גרירה, לפחות העומס מתחלק על 2 הצדדים והו מחובר על ידי חובקים לשילדה כך שיש פיזור עומס גדול.

erzliberman
22-03-07, 18:12
הבעיה בשילדה של הרכב שהיא דקה מאוד(1 מ"מ עובי פח וכנראה שגם החומר עצמו לא מהאכותיים שיש-כנראה שהם בנו את השילדה מציריות של ל"ר )

לקבע אוזן חילוץ טובה ללא קדיחת חורים בשילדה אי אפשר כי אין מקום ואין חורים מוכנים מראש, אז אחת האופציות היחידות שנשארו ולמרות שלרוב אני דווקא בפרוש לא ממליץ על זה, וו גרירה, לפחות העומס מתחלק על 2 הצדדים והו מחובר על ידי חובקים לשילדה כך שיש פיזור עומס גדול./

ארז מה אתה אומר על נק' כזו, תשמע פשוט לא נראה לי שאין אפשרות לנק' עיגון מקדימה ואם אנחנו כבר בנושא אז מה אתה אומר לגבי הכבל החדש שמשתמש באנרגיה קינטית (שהוא יקר לאללא) איך לדעתך הוא מתפקד?

ארז
22-03-07, 21:28
העיגונים בתמונות נראים הרבה יותר טוב מהמקור, הביעה במקוריות זה המנוף הגדול שיש בגלל אורכם כאן הם פשוט מקצרים את המנוף ובהחלט יש סיכוי שזה יעבוד.

לא הייתי משתמש בכבל אנרגיה קנטית ברכב כזה(אלא אם כן המחלף גם גימיני ולא יכול לצבור הרבה אנרגיה במילא)

boba banay
25-03-07, 20:51
אני יודע שבסמוראים זה עובד מצוין, לכן אני מניח שגם בג'ימיני -
ניתן בהחלט לבנות פגוש קדמי מסיבי (תלוי בכישורי המסגרות שלך) עם אזני גרירה בריאות שמחובר לשלדה כמו שצריך - מפזר את העומס שנוצר עליה וימנע עיוותים מיותרים...(בכל מקרה זה יעלה פחות מיישור שלדה).
מה שאתה לא עושה אל תשתמש בנק' העיגון המסכנות שיש כרגע וגם לא במוט הרוחבי שמחובר לשילדה מקדימה, עדיף לקרוע קפיץ מאשר לעקם שלדה

ג'מאנגי7R
25-03-07, 23:34
איש החופש מה אתה מכין את הגוק הלבן שלך לבלגן בפסח אתה באמת צריך לדעוג לנקודות עיגון כי אך אני אמשוך אותך בכול הצרות אה .
סתם צוחק
נ.ב
פעם אחרונה שאתה משתמש בתמונות שלי בלי רשות או לפחות תן איזה תזכיר לגימיפלצת שלי אה ...:twisted:
נ.ק עיגון לגימיני באמת בעייה ברכב זה
עם יש משהוא שעשה ושיפר את הנקודות עיגון בגימיני תעלו איזה תמונה ופנקו אותנו מה לא מגיע

-->