PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרסומת באתר לK44

itamar0547
22-03-07, 20:44
היום כשגלשתי באתר ראיתי פרסומת לנוזל שנקרא K44 ומבטיח חיסכון בדלק ועוד כמה דברים.
האם הוא לא מסוג החומרים שמנהלי האתר וחבריו הותיקים אמרו שהם בולשיט ואין להם כל הוכחה מדעית?!

יוני5
22-03-07, 21:39
פרסומות כשמן כן הן: פרסומות

זה מה שהמפרסם רוצה לפרסם - זכותו.
אם אני למשל הייתי מחליט לפרסם שמן נחשים כעוזר למניעת בלאי שסתומים והסרת עין הרע מראש המנוע, אכן הייתי מוצא עצמי כנראה בעמדת מגננה רצינית...

אם כל פרסומת היתה צריכה להיות מאושרת ע"י כל אחד מהמנהלים, סביר להניח שאגף הפרסומות היה ריק.
אנחנו מעודדים טיפול עצמי ברכבים שלנו, אבל זה לא אומר שמוסך לא ירוויח מהפרסום כאן.

יוני5

asafk
22-03-07, 22:17
הבה ונשים דברים על דיוקם-
"קסמים" - לא נפרסם כאן. שמן נחשים- לא בזכות פרסומות שלו נתעשר... :mrgreen:
המוצר שמפורסם כאן, הוא תכשיר לניקוי מערכת הדלק ברכב. מערכת דלק מלוכלכת- עובדת באופן לא יעיל- מערכת נקיה עוזרת למנוע לעבוד כמו שהוא אמור לעבוד. המפרסם לא טוען שהמנוע יעבוד יותר טוב ממנוע תקין בזכות המוצר שלו. הוא טוען שהמוצר יביא מנוע מלוכלך (לא תקין) למצב נקי (תקין). יש הבדל גדול מאוד בין זה לבין תכשירים שמבטיחים לקחת מנוע תקין ולהוסיף לו הספק (או כל דבר דומה).

אסף.

נמרוד
25-03-07, 09:32
האם הוא לא מסוג החומרים שמנהלי האתר וחבריו הותיקים אמרו שהם בולשיט ואין להם כל הוכחה מדעית?!

לא. וחשוב שתבין את זה כי להתערבב עם מוצרים לגיטימיים זו עוד אחת מהטכניקות של הרמאים.

BG היא חברה אמיתית, ותיקה, עם מגוון גדול של מוצרים בתחום השמנים והחומרים השונים לטיפול ברכב. המוצר הספציפי, 44K ,הוא תוסף ניקוי ותיק שמסיר פיח במנועים. זה הכל.

על ניסוח הפרסומת עצמה אחראי משרד הפרסום של פטרוטק יבואן BG, ובסופו של דבר מטרתה בסך הכל למשוך את תשומת לבך - וכנראה שהיא הצליחה...

האם גלולות הפלא היו מקבלות שטח פרסום בג'יפולוג? התשובה היא לא. לא לפורנו, לא להימורים, ולא לרמאים/פירמידות. ( אגב הם כן יכולים לפרסם דרך גוגל adsense ועל זה אין לנו שום שליטה - אלו כללי המשחק באינטרנט).

אייל67
26-03-07, 13:30
היכן ניתן לרכוש K44 באיזור חיפה ומה נחשב מחיר סביר ?

אלון_ק
26-03-07, 14:23
נמרוד, זה פרסום דרך גוגל אדסנס? (http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/iclk?sa=l&ai=B_92hYroHRqPkFpuiiQLj7Z3nDOiMrgyA-NWQBsCNtwGQgxkQAxgDIJ3OvwcoBDAAOABQpv7ps gFg-br0g5wQmAHXkLGvArIBEHd3dy5qZWVwb2xvZy5jb 226AQoxMjB4NjAwX2FzyAEB2gEhaHR0cDovL3d3d y5qZWVwb2xvZy5jb20vaG9tZS5odG1sqQJY2fINH ASQPqgDAcgDBw&num=3&adurl=http://www.practex.co.il&client=ca-pub-6553269738434497&nm=5) מופיע בדף הראשי.

איל, בכל חנות ח"ח ממוצעת. שים לב רק שאתה לא נותן תרופה לילד בריא.

זאביק
26-03-07, 14:29
נמרוד, זה פרסום דרך גוגל אדסנס? (http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/iclk?sa=l&ai=B_92hYroHRqPkFpuiiQLj7Z3nDOiMrgyA-NWQBsCNtwGQgxkQAxgDIJ3OvwcoBDAAOABQpv7ps gFg-br0g5wQmAHXkLGvArIBEHd3dy5qZWVwb2xvZy5jb 226AQoxMjB4NjAwX2FzyAEB2gEhaHR0cDovL3d3d y5qZWVwb2xvZy5jb20vaG9tZS5odG1sqQJY2fINH ASQPqgDAcgDBw&num=3&adurl=http://www.practex.co.il&client=ca-pub-6553269738434497&nm=5) מופיע בדף הראשי.
.

כן. אם היית שם לב, זה מופיע בתוך ריבוע שכתוב בתחתיתו "מודעות google".

אייל67
26-03-07, 14:47

איל, בכל חנות ח"ח ממוצעת. שים לב רק שאתה לא נותן תרופה לילד בריא.

ומה עם מתן תרופה באופן פרופילקטי למען לא יחלה ? (כמובן תחת ההסתייגות במקרה של מערכת עייפה שעברה הרבה, ובה הפיח והג'יפה מתפקדים כאטם, כאמצעי חיבור וכו', כפי שכבר נכתב פה בעבר).

איציק - 4X6ZH
26-03-07, 15:39
אני בכלל רואה את זה מזוית אחרת .
זאת פרסומת לכל דבר
הפרסומת הזאת רוכבת על גב חברי הפורום .
אני לא יודע עד כמה הפורום רוכב על גב בעלי האתר ( יש לאתר הוצאות אין לי ספק ) .
ובסה"כ האתר הופך להיות עוד אתר בעולם האינטרנט וחבל . ( לפחות כך אני מרגיש זאת ) .
איציק

kd2
26-03-07, 16:11
איציק , אין מה לעשות.
האתר הזה חייב פרסומות כדי להחזיק את עצמו , וגם אם הרווח עובר את סכום אחזקת האתר אז הוא מגיע למנהלי האתר למה שירצו- והוא מגיע בזכות.
לי בכלל לא מפריע אני פשוט מתעלם מזה.
K44 הוא תוסף טוב כאשר משתמשים בו בתבונה ,הוא חומר שהוכיח את עצמו וההצלחה שלו מגבה את זה.

איציק - 4X6ZH
26-03-07, 16:18
אני לא מדבר על 44K
אני מדבר על המסך שהולך וניהיה דחוס מבולבל
וזה כבר מפסיק להיות מענין
זה מתחיל להיות מעצבן :evil:
אני לא אוהב פרסומת . אני סולד מהפרסומת .זה לא פרסומת של חבר מביא חבר .
זאת פרסומת גזענית .
כאשר גוגל מצליח לפלח את קוראי האתר ומתחיל להפציץ בפרסומת שלו .
אני מתחיל לחשוב פעמים על איכות המוצר .
איציק

אייל67
26-03-07, 17:59
K44 הוא תוסף טוב כאשר משתמשים בו בתבונה ,הוא חומר שהוכיח את עצמו וההצלחה שלו מגבה את זה.

איך בתבונה ???

kd2
26-03-07, 18:05
ברכב חדש במיכל הדלק ובישן באינפוזיה.
על פחות מחצי מיכל ועל מיכל שיגמר מאוד מהר.
אם לא עושים את זה החומר יביא את כל המשקעים ממערכת הדלק לפילטר ויעשה שם חגיגה.
באינפוזיה אני מערבב במעט דלק וישר לסעפת היניקה ( אם יש MAF אז אחריו ובכלל אחרי החיישנים ומנוע הצעדים אם אפשר ).

kd2
26-03-07, 18:09
ועוד דבר , לא מנקים מזרקים בתוספים.
מי שחפץ בניקוי מערכת הזרקה יכול למסור את המזרקים ללדיקו או כל אחד אחר עם מערכת ניקוי מיוחדת.

asafk
26-03-07, 19:30
אני לא מדבר על 44K
אני מדבר על המסך שהולך וניהיה דחוס מבולבל
וזה כבר מפסיק להיות מענין
זה מתחיל להיות מעצבן :evil:
אני לא אוהב פרסומת . אני סולד מהפרסומת .זה לא פרסומת של חבר מביא חבר .
זאת פרסומת גזענית .
כאשר גוגל מצליח לפלח את קוראי האתר ומתחיל להפציץ בפרסומת שלו .
אני מתחיל לחשוב פעמים על איכות המוצר .
איציק

איציק, זאת בעיה - אבל כנראה אין לנו ברירה. אתרים אחרים גובים מהגולשים כסף. אנחנו לא רוצים לעשות את זה, אבל גם לא מוכנים להמשיך ולממן את ההוצאות על האתר (שהן גדולות, גדולות מאוד אפילו) מכיסנו. האם הפרסומות פוגעות בתוכן? לדעתי ממש לא. להיפך- ההכנסה מאפשרת לנו לייצר תוכן יותר טוב, מאפשרת לנו לאפשר לך גלישה מהירה ונוחה, איפשרה לנו לבנות את האתר מחדש כד למנוע את קריסתו. האם הן מורידות את הרמה? שוב, ממש לא. תתעלם. אני לא רואה לנכון להתנצל על הפרסום באתר- כל דבר עולה כסף. עולה למי? או לבעלי האתר (אני ביניהם, ובינתיים ההכנסות עוד לא כיסו את העלויות), או לגולשים, או למישהו שאתה לא מכיר אבל מוכן לתת כסף כדי שהאתר יוכל להמשיך ולהתקיים, וכדי שרמתו תעלה, בתמורה לפרסומת.

אסף.

kd2
26-03-07, 19:55
אסף , אם אתם מקבלים הכנסות לפי כניסות לפרסום אז תרשמו את זה ב"דביק".
אם כך הדבר אני ואני מאמין שעוד הרבה יהיו שמחים להכנס פעם ביום ( מי שגולש פה כל יום ) בשביל יותר הכנסה לאתר.
ללחוץ על לינק פשוט זה ממש לא טרחה, לא חייבים אפילו להסתכל מה בפרסומת.
זה מקובל מאוד בפורומים ברחבי האינטרנט.

נמרוד
27-03-07, 08:38
איציק - מגיע לך לדעת. ההוצאות השוטפות על תחזוקת האתר+חברה בע"מ עולות על 300$ בחודש. בשנים הראשונות של האתר ההוצאה היתה 8$ לחודש, ואת זה היה קל מאד להוציא מהכיס. אבל לפני שנתיים בערך האתר הגיע למצב שחייב שדרוג רציני, והקפיצה בין "shared hosting" לבין שרת יעודי, מאובטח הרבה יותר, עם גיבויים, ועם כל מיני אקסטרות, היא קפיצה בסדר גודל אחד במחיר. cest la vie. זו המציאות.

אנחנו, בעלי האתר, החלטנו להשקיע ולהפוך את האתר למסחרי, האמת שלא היתה אופציה אחרת. זה היה או זה, או לתת לו לשקוע ולמות. בנוסף להוצאה הקבועה, היתה השקעה חד פעמית של כמה עשרות אלפי שקלים שגיבתה את ההחלטה הנ"ל. אנחנו מאמינים שההשקעה הזאת תחזיר את עצמה.

שיטות פרסום חדשות ובעיקרן גוגל adsense שהתחילו לעבוד בארץ ממש בחודשים האחרונים מתחילות סוף סוף להראות תוצאות, יחד עם פרסום ישיר של גורמים בענף שלנו שעוברים לאט אבל בטוח מהנייר לאינטרנט.

* אדסנס מתאים את הפרסומות לתוכן של הדף שבו הן מוצגות - ובדרך עקיפה זאת, אמור לקלוע לטעם הגולשים. אנחנו אכן מקבלים תשלום פר קליק, אבל ממש לא מבקשים מאף אחד ללחוץ על פרסומות סתם. אנחנו למעשה לא מבקשים שום דבר מאף אחד. עושים את המיטב כדי לתת לכמה שיותר גולשים רמה כמה שיותר גבוהה של אינטרנט, עד כמה אנחנו מצליחים - כל אחד מהגולשים שופט לעצמו. ברור שהאתר לא קולע לטעם של כולם.

מידבר
27-03-07, 10:17
נמרוד ושאר בעלי/מנהלי האתר.
לגיטימי ובסדר גמור. הרמה של האתר גבוהה מאוד ואינה נפגעת בנתיים בעקבות הפרסומות. עם זאת סבור שיש לקבוע רמה מסויימת של פרסומות, אחוז מסויים, ע'מ שהאתר לא יראה בסוף כמו עיתון סופ'ש מקומי.
לציין לחיוב הצלחתכם ליצור ולשמר רוח חיובית באתר. יישר כח.

איציק - 4X6ZH
27-03-07, 10:43
או עכשיו אני יודע ;)
השילוב של גוגול כמנוע חיפוס כפי שהיה לפני כ שבוע היה מאד שימושי .
נעשה שם איזה שינוי ?
רמת הפרסום עדין לא מעצבנת ואני מקווה לקבל זאת בהבנה ( יש לי בעיה עם פרסום )
בינתיים הכל בסדר
איציק

גיא
27-03-07, 11:52
נימרוד,

לגיטימי לגמרי לדעת גם אם לא לבקש .. לפחות לידע.

לי אישית לא איכפת להכנס לפרסומת או שתיים ביום בשביל לייצר איזון בעלויות האתר.
אני מבטיח לפעמים גם לראות מה בעצם מוכרים :-)

אני לא ידעתי עד עכשיו שככה זה פועל.
מהיום אני אעשה את זה.

-->