PDA

צפייה בגרסה מלאה : אסון באופק.

רכס חיים
03-01-04, 18:06
יש לי טסט , לא יעזור כלום חייבים להתייצב. היות וברשיון שלי רשום בגודל הצמיגים המקורי '840/15' אף אחד לא מבין מה זה. אני יודע שהרוסים כותבים את קוטר הגלגל במילימטרים שזה 840 מ'מ ואת קוטר הג'נט באינטצ'ים . היום יש לי צמיגים 265/75/16 ורק אלוהים יודע מה עושים לי בטסט. מה דעתכם??? אם זה עובר אז לשנה הבאה אני מחפש ג'נטים 17" .

עירא
03-01-04, 18:20
לך כתוב 840/15 ולי כתוב 10/15 אס אני אמור להעביר לגלגלים של סקטבורד??? :lol:

polar bear
03-01-04, 22:35
גש לטסט, ואל תדאג, הם ימצאו איזה שטות להכשיל אותך, גם אם תדאג לצמיגים מקוריים שכתוב עליהם ברוסית.

בהצלחה.

polar bear
03-01-04, 22:36
וגס - שככתי - אני ממש, אבל ממש, לא אוהב את הכותרת שלך! כבר חשבתי........

ממך לא ציפיתי לזה.

נמרוד
05-01-04, 09:33
חיים, יכול להיות דווקא שאתה במצב יותר טוב מכולנו... אני כותב את זה ברצינות. יש לך רכב מאד, מאד, יוצא דופן. לדעתי לא יתעסקו איתך וירשמו לך ברשיון איזה צמיג שאתה רוצה. מקסימום תסחוב את גרי כעד מומחה מניז'ניטגיל שיספר להם מה היצרן מאשר ומה לא...

אבל למה לעזאזל שתרצה להרכיב ג'אנט 17 אינץ'???

רכס חיים
05-01-04, 18:19
נמרוד - אני לא רוצה 17 אני באמת רוצה 19" בחתך 70% על 275 - זה אומר שקוטר הגלגל יהיה בערך 88 ס'מ - די קרוב לאורגינלי שהוא 84 אבל מרווח גחון כ-30 ס'מ וצורה מהצד של המאה ה-22 . הג'אנט הענק יתן לו מראה של ג'יפ-צעצוע . זה נמצא אצלי ברשימה לעוד שנתיים.

דרור ברלי
05-01-04, 18:21
כמה שהכותרת הזו נכונה...
אפילו אצלי, עם סופה שבהשוואה לאואז של חיים היא הדבר הכי קונבנציונלי בעולם, אני נכנס לויברציות רציניות לפני טסט.

רכב שטח יוצא דופן שנכנס למסלול הטסטים הוא הזמנה לצרות. הם יבדקו מא' ועד ת', ואתה עלול לצאת משם עם רשימה של רג'קטים שלא חלמת.
למצב הרכב אגב, אין קשר. הוא יכול להיות בטיחותי וחדש. העיקר שתבזבז ימי עבודה ואלפי שקלים, תגיע שוב ותשלם אגרת בדיקה חוזרת.
מוסר ההשכל של כל הסיפור הזה, הוא שאתה חייב למצוא לך מאכער טוב, כזה שאתה סומך עליו, שייקח את הניירות שלך ויחתים אותם פעם בשנה תמורת חופן מזומנים. שווה כל גרוש, ובמדינת הקומבינה שלנו, גם אין ברירה אחרת.

לעניין הצמיגים, עוד סיפור קטן - ברשיון של החיפושית הראשונה שלי, מודל 64' היה כתוב 5.60-15 שזו מידה של צמיג דיאגונלי מלפני עשרות שנים רבות. השנה היתה 88', ואני הרכבתי לתומי מישלנים רדיאליים חדשים במידה מילימטרית מקבילה - 155-15. את המטומטמים זה בכלל לא עניין. לקח לי כמה ימים לגרד מפה ומשם ארבעה ג'נטים עם צמיגי אליאנס דיאגונליים יבשים ומתקלפים אבל במידה ה"נכונה". חלם? הלוואי. במדינה שלנו הטימטום הולך יד ביד גם עם רשעות.

רכס חיים
05-03-04, 16:46
לא להאמין אבל עברנו את הטסט. בשבוע שעבר אחרי הטסט קיבלתי תעודה שהכל לקוי חוץ מבלמים ועשן. שום דבר לא בסדר.הלכתי לחבר שלי במוסך בדק את הרכב ואמר לי 'מה הם רוצים הכל בסדר'. קיבלתי תעודה והלכתי לבדיקה חוזרת. בבדיקה מחקו את כל הליקויים של הראשונה למרות שלא עשיתי כלום והשאירו רק חופש בגלגלים הקדמיים, שגם הוא היה מינורי לגמרי. הבדיקה נעשית בטלטול הגלגל בידיים. חזרתי למוסך, סגרנו מעט את ברגי הלאגרים ועברתי סופית. לא להאמין אבל יש אישור. דרך אגב הצמיגים והג'נטים המוגדלים לא קיבלו אישור אבל לא מנעו קבלת היתר נסיעה. איך מעבירים אותם אישור פורמלי יחד עם וו הגרירה?? ד'א נתבקשתי לפרק את וו-הגרירה הקדמי,וסרבתי - והם הסכימו איתי שזה לא 'וו-גרירה' אלא 'וו-משיכה'........................שלגביו אין התיחסות בתקנות.

polar bear
06-03-04, 21:52
זהו,,.............אין, אין עליהם -וו משיכה - נו סטח - אם זה לא מוגדר בתקנות זה לא קים!

אדיר! :lol:

-->