PDA

צפייה בגרסה מלאה : סרטון שמוציא את העיניים

danip
29-03-07, 09:20
תהנו (http://www.youtube.com/watch?v=AdUMqHyjnrY&NR)

דני

נמרוד
29-03-07, 12:47
למה לא לכתוב מה זה?

סרטון מצויין עם הסברים וקריינות של חבורת אמריקאים שקולים שעושים את סורפרייז קניון - מסלול עבירות בתוך נחל זורם עם מפלים שמחייבים כננת. זה מסלול טיול!

GodsFather
30-03-07, 16:21
עבודת צוות מרשימה ביותר , כולם רגועים , כולם שקטים - עבודה מתבצעת כראוי. וכמובן אחלה של מיקום!

מדהים שהבחור מתאר שם שבזמן שהרכב שלו היה בזוית שפ"צ קיצונית ביותר , הוא פירק מצבר , ירד לרכב אחר להטעין אותו והשיבו למקום.

שאלה לי למקצוענים - האם נראה אפשרי היה לעבור את המסלול ללא כננת - ממה שהבחור פירט לגבי הרכבים , יחסי ההעברה היו 4.56 וצמיגים 31-33 ... האם שינוי יחסי העברה לאיטיים יותר ? האם צמיג גדול יותר ? 4.88 / 35

דרור ברלי
31-03-07, 13:13
איזה מסלול! והבונוס - הג'יפ חוזר נקי ומבריק...

six 4 life
31-03-07, 16:43
אני לעולם לא אבין את ההתלהבות מלמשוך את הג'יפ עם כננות כמו פגר מת בקירות שהוא לא אמור לעבור אותם...

זה לא טיול, זה תירגול עבודות חילוץ.

IlanHadar
31-03-07, 18:06
תחפשו טוב גם בנחלי ארצנו אפשר למצוא כמה נחלים שאין שום בעיה להעביר את הרכב על הסלעים רק עם כננת ולדפוק את הפח בין הסלעים, נכון אצלנו לא יהיו מים.

כמו שנאמר זה טיול בהפעלת כננת לא 4X4.

נמרוד
01-04-07, 01:52
אתם ליצנים ארז ואילן... מסלול שיש בו שבעה מפלים שצריך בהם כננת (והרכבים שצריכים כננת זה לא קאיה סורנטו :wink: ) נראה לכם שממפל למפל יש שביל סלול???

למצוא מסלול כזה בארץ זה מאד לא פשוט. במדבר יהודה, מצוק ההעתקים, חוץ מזה שהוא שמורה, הטופוגרפיה קיצונית מדי ואין סיכוי. באזורים אחרים הטופוגרפיה שטוחה מדי. באזור רכס דימונה/דיה אני מכיר טוב כמה ערוצים, אבל הם לא מספקים את הסחורה - הסחורה המבוקשת היא מסלול על הגבול של קצה העבירות, כזה שמחייב כננת. אזורים אחרים עם פוטנציאל בנגב וברמת הגולן כמעט הכל שמורה גם.

הצפרדע
01-04-07, 13:01
האם נראה אפשרי היה לעבור את המסלול ללא כננת - ממה שהבחור פירט לגבי הרכבים , יחסי ההעברה היו 4.56 וצמיגים 31-33 ... האם שינוי יחסי העברה לאיטיים יותר ? האם צמיג גדול יותר ? 4.88 / 35

הבעיה איננה במסלול אלא במים. מסלול כזה יבש, עביר גם עם "33-"35 ונעילות. אני מכיר את המסלול מבערך 3 סרטי וידיאו באורך מלא שקיבלתי בזמנו מארה"ב.

בעצם, כשאני חושב על זה, מה שיעבור כאן גם במים ובלי כננת, הוא רכב 8x8.

מענין למה אף אחד לא בונה כזה....

הצפרדע
01-04-07, 13:09
דרך אגב - למה הנושא נמצא באופ טופיק?

זה לא 4x4 כללי :?:

miki
01-04-07, 21:30
אתם ליצנים ארז ואילן... מסלול שיש בו שבעה מפלים שצריך בהם כננת (והרכבים שצריכים כננת זה לא קאיה סורנטו :wink: ) נראה לכם שממפל למפל יש שביל סלול???

למצוא מסלול כזה בארץ זה מאד לא פשוט. במדבר יהודה, מצוק ההעתקים, חוץ מזה שהוא שמורה, הטופוגרפיה קיצונית מדי ואין סיכוי. באזורים אחרים הטופוגרפיה שטוחה מדי. באזור רכס דימונה/דיה אני מכיר טוב כמה ערוצים, אבל הם לא מספקים את הסחורה - הסחורה המבוקשת היא מסלול על הגבול של קצה העבירות, כזה שמחייב כננת. אזורים אחרים עם פוטנציאל בנגב וברמת הגולן כמעט הכל שמורה גם.
נמרוד.
תתפלא, יש מסלול דומה, וקשה הרבה יותר בארץ. ובעזרת השם,
הקיץ ,כשגובה המים יהיה סביר. אני העביר שם קבוצת משוגעים,
המסלול כולו 18 ק"מ ולדעתי יקח בין יומים לשלושה לסים אותו. :-P

נמרוד
02-04-07, 11:58
מיקי - נרשמתי. כננת יש.

הצפרדע
02-04-07, 18:05
נמרוד.
הקיץ ,כשגובה המים יהיה סביר. אני העביר שם קבוצת משוגעים,
המסלול כולו 18 ק"מ ולדעתי יקח בין יומים לשלושה לסים אותו. :-P

המממממ, משוגעים? זה ממש תפור עלי.

הקיץ? אני מקוה שעד אז החרגול 8x8 יהיה מוכן, ונוכל לראות מה הוא יודע לעשות במסלול כזה.

אנא רשום אותי למרות שאני מתכוון לבוא בלי כננת.....

lizard
02-04-07, 18:38
מיקי תרשום גם אותי :-)

הצפרדע
03-04-07, 20:53
התכוונתי לחרגול הזה.
מיקי, אתה חושב שהוא יזדקק לכננת במסלול שלך?

הצפרדע
03-04-07, 21:47
פה יש עוד 4 תמונות

http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=19611

-->