PDA

צפייה בגרסה מלאה : טיול משפחות בצפון שישי שבת (6-7/4) - יש מעוניינים?

איקי הרטמן
02-04-07, 15:54
חג שמח וכשר לכולם!!
יש מעוניינים להצטרף לטיול משפחות בשישי שבת הקרובים (6-7/4) באזור הצפון?
אנחנו זוג עם 3 בנים (6.5, 13, 17) ואיסוזו טרופר.. הג'יפ עדיין ללא מיגונים ומחפשים לעשות מסלול קל עד בינוני..
ליצירת קשר: - הודעה פרטית
- 050-6392567
- [email protected]

lizard
02-04-07, 18:46
מה זה צפון מבחינתך? אני ביום שישי רוצה לעשות את הבטיחה לבניאס ע"פ הספר של ברקאי.
המסלול מוגדר כקשה/בינוני וכנראה שלא יהיה קל בגלל הגשמים שאמורים לרדת בימים הקרובים.

איקי הרטמן
02-04-07, 19:18
אנחנו מאזור השרון, מתכוננים לצאת לכיוון צפון בשעה 10 (צפון הכוונה לאזור נהריה שלומי).
ברצוני לציין כי אנחנו חדשים בענף, טרם הספקנו להתקין מיגון לטרופר מעבר למיגון המקורי של הרכב (שהוא לא מיגון איכותי) ואין עדיין ברשותנו אמצעי חילוץ.
אם תוכל לפרט את המסלול והעבירות שבו, אודה לך...
כמה משתתפים והאם המסלול מתאים לרכב הנ"ל?
צור קשר: 050-6392567

איקי הרטמן
02-04-07, 19:25
נ.ב.
יש לנו צמיגי A/T חדשים חדשים..

itay
02-04-07, 19:26
מיכה,

מהוא סוג המסלול ביום שישי שאתה רוצה לעשות, נשמע מעניין. יש לך קצת יותר מיקוד לגבי המסלול?

אם יתאים, אני ארצה להצטרף( אני עם סמוראי).

תודה, איתי.

lizard
02-04-07, 20:34
זהו מסלול של ברקאי אז אני מניח שלא מדובר על מסלול שובר רכבים.
אני עם סיקס נעול כפול ועם כננת, ככה שגם אם אני נתקע אז אני יכול לחלץ את עצמי.

כרגע אני מתכוון לנסוע לבד. אני ואשתי לנים בקצרין ומתכוונים לצאת בסביבות 10-11 בבוקר למסלול.

אני אכתוב פרטים נוספים בהמשך, זהו המסלול הראשון בספר של אבירם ברקאי טיולי שטח בצפון ובמרכז.
http://www.barkai4x4.co.il/bookDetails.asp?id=14

לפי מה שאני קורא בעידכונים באתר של ברקאי יש צפי לבוץ רציני ליד בריכת הקצינים....יאממי :twisted: :twisted: :twisted:

איקי הרטמן
03-04-07, 02:47
מיכה תודה..
לצערנו אין אנחנו רואים אפשרות כרגע להצטרף בשעה מוקדמת היות ואנו יוצאים רק מאזור השרון ב-10 בבוקר.. בכל אופן נשמח להשתתף בטיולים עתידיים..
כרגע אין לנו שום מסלול מתוכנן.. מחפשים מסלולים במסגרת המגבלות (חדשים בענף, ללא מיגון ואמצעי חילוץ)..
אנחנו תמיד פתוחים לקבל הצעות..

חג שמח ותהנו מהמסלול!!

איקי

נ.ב. נשמח לקבל פידבק מהטיול...

lizard
03-04-07, 11:20
לדעתי אם אתה תקנה את החפוז בשטח (יש כבר ספר חדש) של אבירם ברקאי אתה לא תתאכזב.
מדובר על טיולים קצרים יחסית ומדורגים ע"פ רמת קושי.

איקי הרטמן
03-04-07, 14:04
תודה על תגובתך
האם ידוע לך היכן ניתן לרכוש את הספר באזור השרון? האם יש גם נ"צ ל-GPS?
תודה

אז.. יש המעוניינים להצטרף לטיול צפונה נחל דישון, נחל חצור ונחל מחניים יום שישי או שבת? האם יש למישהו נ"צ מעודכנים, כל אינפורמציה למתחילים תתקבל בברכה

-->