PDA

צפייה בגרסה מלאה : לא לקנות RUDY PROJECT

micjeep
05-04-07, 20:12
שלום
מקרה מצער שהיה לי עם RUDY PROJECT :

לפני נסיעה לחופשת סקי-קניתי GOOGLES של החברה אצל היבואן בכפר נטר,
בחופשה הם היו על הפנים, התכסו אדים כל הזמן ( מצ"ב תמונות ) עד כדי כך שהייתי
צריך לקנות משקף חדש .

אחרי שחזרתי, הבאתי להם את זה לבדיקה-והם אמרו שהמשקף בסדר. אמרתי להם
שאני רוצה זיכוי-אמרו לי -בחוצפה רבה-שלא מגיע לי כי המשקף תקין...

לא יודע ממה נפגעתי יותר- מזה שהמשקף לא היה תקין או מהיחס המזלזל והחצוף.

כנראה שב-RUDY PROJECT הלקוח לא תמיד צודק...

שחר 9
05-04-07, 20:38
ככה זה שרוצים לקנות מוצר עם סטייל אבל בלי שם.
העיקר שעל הגומייה רשום את שמם וכולם רואים שיש לך RUDY PROJECT.(פרסום חינם)

ולעניין, כל משקפי האנטי אדים הם לזמן מוגבל ואז יש תרסיס נגד אדים יעיל מאד ,
במקרה שלך המרגיז הוא שאפילו זמן מוגבל לא קיבלת .
אגב מריחה של תפ"א גם יעשה את העבודה.

אם את היחס הזה קיבלת אצל היבואן אני לא רוצה לחשוב מה היית מקבל אצל ספקים שלו.
אני אישית לא מחזיק מהם , אבל אם פעם אחשוב על מוצר כלשהוא כנראה שלא אגיע אליהם.

את שכרך קיבלת !!!

barak4*4
06-04-07, 04:42
אני משתמש במשקפי השמש שלהם כבר כמה שנים, בתחילה רק כמשקפי רכיבה לאופניים ויותר מאוחר, בשל נוחותם, התחלתי להשתמש בהם באופן יום יומי.

אני, אשתי, אחותי, אחי, גיסי..... בקיצור, כל המשפחה המורחבת משתמשים היום (ומזה תקופה לא מבוטלת) במשקפי השמש שלהם.

החלפנו אין ספור גומיות אף, ומסגרות בחינם.
המשלוח, במידה ולא באנו לחנות לאסוף, היה תמיד בחינם.
השרות תמיד עם חיוך ותמיד ניסו לעזור לנו בפתרון הבעיות.

החלפת העדשות (טרייד אין על הישנות שנשרטו) נעשית תמיד בחצי מחיר, כאשר שולחים לך את החדשות עוד לפני שהחזרת את הישנות.

את אותו היחס ראיתי שמקבלים גם חברי בעלי משקפיים של רודי פרוג'קט.

אם יש מקום בארץ שאני באמת מסוגל להמליץ על השרות שלו זה רודי פרוג'קט בכפר נטר.

באמת שאין כל קשר אליהם מלבד היותי לקוח מרוצה שלהם.

t_uri
06-04-07, 10:13
אהלן.

אין לי מספיק אצבעות בגוף בשביל לספור את האנשים שאני מכיר שמשתמשים במוצרי רודי-פרוג'קט ומרוצים עד הגג מהשירות. אתה הראשון ששמעתי עליו שלא מרוצה. אני מכיר את החברים שם אישית ואני יכול לחתום בשתי ידיים על מה שברק כתב.

יכול להיות שאתה לא יודע שצריך לשמור על כמה כללים בסיסיים כדי להמנע מאדים במשקפיים. אם זו חופשה ראשונה שלך אז בהחלט יכול להיות שאתה לא מנוסה.

1. שים את המשקפיים על הראש בתוך מקום סגור לפני שאתה יוצא לשלג ולא אחרי שאתה מסתובב כבר הרבה זמן בחוץ והאוויר בין העדשות קופא.

2. אם כבר הופיעו אדים, כנס לשירותים הקרובים התיפטר מהם בעזרת אוויר חם מהמייבש ידיים.

3. יש כל מיני תכשירים נגד אדים. אני לא מכיר את יעילותם כי לא ניסיתי.

אורי טל.

אלון_ק
06-04-07, 12:38
3. בלי להתייחס לחברה ספציפית, יעילים מאוד. קניתי אותם כשהייתי בקנדה בשביל הסנובורדינג במונטריאול (ב30- יש הרבה אדים), עבדו מצויין גם על הSCOTT שלי וגם על השמשה הקדמית של הרכב כשהחימום הפסיק לעבוד... :rolleyes:

micjeep
06-04-07, 13:01
אהלן.

אין לי מספיק אצבעות בגוף בשביל לספור את האנשים שאני מכיר שמשתמשים במוצרי רודי-פרוג'קט ומרוצים עד הגג מהשירות. אתה הראשון ששמעתי עליו שלא מרוצה. אני מכיר את החברים שם אישית ואני יכול לחתום בשתי ידיים על מה שברק כתב.

יכול להיות שאתה לא יודע שצריך לשמור על כמה כללים בסיסיים כדי להמנע מאדים במשקפיים. אם זו חופשה ראשונה שלך אז בהחלט יכול להיות שאתה לא מנוסה.

1. שים את המשקפיים על הראש בתוך מקום סגור לפני שאתה יוצא לשלג ולא אחרי שאתה מסתובב כבר הרבה זמן בחוץ והאוויר בין העדשות קופא.

2. אם כבר הופיעו אדים, כנס לשירותים הקרובים התיפטר מהם בעזרת אוויר חם מהמייבש ידיים.

3. יש כל מיני תכשירים נגד אדים. אני לא מכיר את יעילותם כי לא ניסיתי.

אורי טל.

גם לי יש משקפיים של RUDY שאני מרוצה מהם-בגלל זה סמכתי עליהם וקניתי משקף לסנובורד, מה שהתברר כטעות.
כל הפעולות שאתה מתאר נחמדות מאוד למשקף אחרי שנה-לא אחרי שבוע אחרי הקניה בשימוש ראשון !!!
בייחוד שקניתי משקף חדש שהיה מצוין בלי תכשירים נגד אדים וכו'.

בלי קשר למקרה הייתי מאוד מאוכזב מהיחס המזלזל וגישת "הלקוח תמיד טועה", בא לקוח עם תלונה- מוצדקת או לא-לך לקראתו, זכה אותו ואל תחזיר לו את המשקף ליד ותדבר בזלזול...

micjeep
06-04-07, 13:03
מצ"ב תמונות של המשקף השני- ללא אדים...
בלי פעולות שונות.

OFF-RoaD
06-04-07, 15:02
קנית מוצר, תקין מבחינת החברה (נניח שהוא אכן תקין), השתמשת בו, ואתה לא מרוצה. במידה והיבואן לוקח אותו ממך ומחזיר לך את הכסף, הוא סופג את מחיר המשקף כי אין באפשרותו למכור אותו.

המדיניות הנכונה, בכל מקום, היא לקחת חזרה מוצר במצב חדש ובאריזתו המקורית, כך שניתן למוכרו בשנית. אין שום סיבה שהיבואן יספוג את מחיר המשקף שלך, כי אתה לא מרוצה אחרי שימוש.

וגם לי יש משקפי שמש שלהם, ואני מרוצה עד הגג מהשירות המעולה.

micjeep
06-04-07, 23:05
קנית מוצר, תקין מבחינת החברה (נניח שהוא אכן תקין), השתמשת בו, ואתה לא מרוצה. במידה והיבואן לוקח אותו ממך ומחזיר לך את הכסף, הוא סופג את מחיר המשקף כי אין באפשרותו למכור אותו.

המדיניות הנכונה, בכל מקום, היא לקחת חזרה מוצר במצב חדש ובאריזתו המקורית, כך שניתן למוכרו בשנית. אין שום סיבה שהיבואן יספוג את מחיר המשקף שלך, כי אתה לא מרוצה אחרי שימוש.

וגם לי יש משקפי שמש שלהם, ואני מרוצה עד הגג מהשירות המעולה.

יפה, אם המוצר תקין-שיקח אותו וימכור מחדש, לא ?!
וגם אם הוא יוצא מופסד, זה עדיף מלקוח ממורמר, לא ?!

OFF-RoaD
06-04-07, 23:25
אומנם תקין, אבל משומש. היית רוצה שימכרו לך מוצר משומש? גם אם השתמשו בו שעתיים?

בוא נסתכל שניה מזוית הראיה של היבואן. בא לו בנאדם, שחזר מחופשת הסקי שלו, ורוצה להחזיר משקף, שמבחינתו (היבואן) תקין לחלוטין. בהנחה והוא חי במדינת ישראל יותר מחודשיים, הוא יכול לתאר לעצמו שיש כאן קומבינה. נקנה ציוד, נשתמש בו, ונחזיר. בשביל מה זה צריך לשכב שנה בארון? (אני לא מאשים אותך או אומר שעשית את זה, אבל שזה בטוח קורה בארצנו הקטנטונת).

השורה התחתונה היא, שאין לו שום סיבה לקחת ממך מוצר תמורת כסף. אולי על החלפה יש מה לדבר, ככה הוא בטוח שאתה לא מחפש לרמות אותו, אבל להתחיל לספוג החזרות מלקוחות?

micjeep
07-04-07, 05:22
אומנם תקין, אבל משומש. היית רוצה שימכרו לך מוצר משומש? גם אם השתמשו בו שעתיים?

בוא נסתכל שניה מזוית הראיה של היבואן. בא לו בנאדם, שחזר מחופשת הסקי שלו, ורוצה להחזיר משקף, שמבחינתו (היבואן) תקין לחלוטין. בהנחה והוא חי במדינת ישראל יותר מחודשיים, הוא יכול לתאר לעצמו שיש כאן קומבינה. נקנה ציוד, נשתמש בו, ונחזיר. בשביל מה זה צריך לשכב שנה בארון? (אני לא מאשים אותך או אומר שעשית את זה, אבל שזה בטוח קורה בארצנו הקטנטונת).

השורה התחתונה היא, שאין לו שום סיבה לקחת ממך מוצר תמורת כסף. אולי על החלפה יש מה לדבר, ככה הוא בטוח שאתה לא מחפש לרמות אותו, אבל להתחיל לספוג החזרות מלקוחות?

א. הלקוח תמיד צודק ( ככה לפחות במדינה נורמלית, בישראל משום מה המשפט לא תופס )
ב. לא המצאתי את זה - יש תמונות שמוכיחות,בנוסף קניתי עוד משקף . וכל הנסיעות והטלפונים, יותר מדי טרטור בשביל קומבינה.
ג.המוכר בחנות- לא הבוס, הבוס לא נמצא, נדבר איתו שבוע הבא - לא הסכים לכלום : לא החלפה, לא זיכוי ולא נעליים, מבחינתו המוצר תקין, קח ותסלק לי מהעיניים ( בגישה הזאת בדיוק ).

OFF-RoaD
07-04-07, 12:34
בכל מדינה נורמלית אין כמעט סיכוי לרמאויות וקומבינות מסוגים שונים. בישראל משום מה המשפט לא תופס.

בתור מוכר בחנות ואחמ"ש, אני יכול להגיד לך ששאני באופן אישי לא מקבל סמכויות של לקיחת מוצרים במצב של אי שביעות רצון. בארצנו הקטנטונת אתה יכול להפסיד ככה המוןןןן כסף.

Gilad
09-04-07, 10:22
לי קרה מקרה דומה השנה רק עם משקף שעבד לי מצוין כבר שנים (של Killer Loop). היו נוצרים לי אדים בין שתי העדשות - איפה שאי אפשר לנקות...

אחרי שכבר כמעט התיאשתי וחשבתי לקנות משקף חדש, התברר לי שאם אני לא משתמש בכובע החדש שקניתי, אין שום אדים.

מסקנה - זה לא בהכרח נובע מפגם במשקף אלא יכול לנבוע מדברים אחרים שלא היית חושב עליהם.

ולגבי Rudy Project, היו לי בעבר שניים או שלושה זוגות משקפיים שלהם, לאבא שלי יש ואחותי גולשת עם גוגלס שלהם. כולם מרוצים מאד.

גלעד

Bulldog
10-04-07, 08:32
מעניין איך השירשור הזה היה ניראה עם היבואן היה מפרסם באתר.
ולגבי מדיניות החזרת מוצרים.
אני עכשיו באמצע בשיפוץ של הבית שלי, אני נכנס, ממלא עגלה, נוסע הבייתה ובמה שלא השתמשתי, לא התאים לי, לא עשה את העבודה בין אם פתחתי, לא פתחתי, פתחתי ואני לא מרוצה, פתחתי, עשיתי שימוש חד פעמי הייתי מרוצה ואני מחזיר כי אני לא צריך את זה יותר ואני קמצן. תמיד יקבלו את המוצרים בחזרה, למה?
כי 100 מטר מהם יש חנות מתחרה שתעשה את אותו הדבר, והם רוצים אותי בתור לקוח מרוצה, אז נכון, אני באופן כללי די קונה אצל כולם, ומחזיר לכולם וכולם מקבלים, הם לא ממש מפסידים עליי המון כסף, יש ספק שצריך לתת את הדין והחשבון, החנות היא גורם מתווך, היא גוזרת קופון, הספק הוא זה שמקבל את ההחזרים של כל המוצרים הפגומים והדפוקים והוא גם נותן החזרים לרשת, למה, כי הוא רוצה להמשיך לעבוד איתם וכך ממשיכה לה כל השרשרת הזאת עד לסין הרחוקה ששם מיוצר רוב הזבל שאני קונה באמריקה, להבדיל מסין הרחוקה ששם מיוצר רוב הזבל שאתם קונים בישראל.
כנראה שאת הזבל שהחזרתי באמריקה, החזירו עד היצרן ואז הוא ארז אותו יפה ושלח אותו לישראל, איפה שאין מדיניות של החזרת מוצרים (גם המבורגר חצי אכול זה מוצר, בטח אם הוא נקנה בוולמארט).

נמרוד
10-04-07, 08:38
מעניין איך השירשור הזה היה ניראה עם היבואן היה מפרסם באתר.

יש לך משהו לכתוב - תכתוב. בשרשור הרלוונטי. אל תלכלך סתם. אוקי?

micjeep
10-04-07, 11:44
מתוך מייל שנשלח אלי היום בבוקר

מיכאל שלום

העברנו את המיילים שלך לרוני בעל הבית שגם בדק את המשקף שלך לפני שקיבלת אותו חזרה

מאחר שהמשקף תקין ונעשה בו שימוש אינך זכאי לזיכוי

אור

micjeep
14-04-07, 17:07
אתמול רוני המנהל טילפן אלי , אמר לי -בנחמדות רבה- שהמשקף תקין, הם מכרו מאות כאלו ללא תלונה,ושנעשה שימוש לא נכון במשקף...
כמו כן הוא הודה לי על הפרסום שעשיתי לו באינטרנט...
http://www.jeeptrip.com/images/emoticons/rolleyes.gif

לא יודע מה איתכם, אני בפעם הבאה קונה אוקלי...

שחר 9
14-04-07, 18:30
אלה בדיוק הדברים שמרגיזים ולא משנה אם הוא צודק או לא ,

לקוח בא בטענה והוא אמור לצאת מרוצה איך זה כבר בעיה של הספק!!! ,
ספק טוב יגרום לך לצאת מרוצה גם אם הוא לא יחליף לך את המוצר ,יסביר ישכנע יתן לך הנחה על רכישות עתדיות וכו'.
מה שבולדוג כתב לגבי ארה"ב זה האידיאל אז נכון שאנחנו רחוקים משם אבל זו צריכה להיות המטרה וחלק לא קטן מזה תלוי בלקוחות .

לדעתי היבואן של RUDY PROJECT יצא אדיוט גמור כי אם הוא חושב שהוא קיבל פה פרסומת מזה ששנים או שלושה אנשים שבחו אותו ושניים מתוכם מנהלי פורום (ואולי ורק אולי הם לא רוצים לכלוך בפורום שלהם ובצדק, בסה"כ הוא בקליקה של השטח מגיע לארועים מוטורים ויום אחד אולי ירצה לפרסם פה) נמרוד לא להתרגז !!

אולי 3 קוראים שבחו את מוצריו ואותו, אבל 429 אחרים צפו וקראו את השרשור הזה וכל אחד יעשה עם הנתונים שלו מה שהוא מבין . אז אם הוא חושב שהוא קיבל פרסומת חיובית לRUDY PROJECT נראה לי שהוא טועה בגדול לדעתי הפרסומת שהוא קיבל היא שלילית ורק מפאת הספק שמי שקרא וירצה לקנות יבדוק שבעתיים לפני הקניה.

התגובה האחרונה שלו על על הפרסום באינטרנט מעידה על טיפשותו !!

OFF-RoaD
14-04-07, 19:47
חמישה משבחים, אחד מתלונן, ואחד שלא יודע לשאול. אני, אם לא היה לי ניסיון עם החברה והייתי שוקל קניה, הייתי מקשיב לסטטיסטיקה וקונה בלי להסס יותר מדי. בכל דבר יהיה את ההוא שיהיה לא מרוצה. מה לעשות. אולי הסטנדרטים שלך גבוהים מדי, ואולי באמת עשית שימוש שגוי במוצר. אני יודע שבתור ישראלי קשה מאוד להודות בזה אבל לא מחייב שאתה תמיד צודק. אולי אתה טועה, ולא כל שאר העולם? זה כמו הבדיחה על ההוא שנוסע נגד התנועה.......

Bulldog
14-04-07, 20:53
אני יודע שבתור ישראלי קשה מאוד להודות בזה אבל לא מחייב שאתה תמיד צודק. אולי אתה טועה, ולא כל שאר העולם?
פה הטעות שלך
הלקוח תמיד צודק, הגישה של הישראלי שלא מוכן להודות בטעות היא של היבואן.
אולי סטטיסטית אתה צודק, אבל מה יקרה כשאתה תהיה חלק מהסטטיסטיקה?
כשלך יהיה מוצר שהגיע פגום והיחס יהיה מזלזל?

coas
14-04-07, 21:16
אתמול רוני המנהל טילפן אלי , אמר לי -בנחמדות רבה- שהמשקף תקין, הם מכרו מאות כאלו ללא תלונה,ושנעשה שימוש לא נכון במשקף...
כמו כן הוא הודה לי על הפרסום שעשיתי לו באינטרנט...

אותי התגובה המתנשאת הזאת שכנעה לא להתקרב.

כמו שעומר כתב, הלקוח תמיד צודק, גם כשהוא לא, כשהוא נודניק או מעצבן.

נימי
14-04-07, 21:33
מנסיון של חמישה חברים עם המוצרים של Rudy Project (מתחום האופניים אם זה משנה) המוצרים מעולים והשירות של היבואן מצויין

micjeep
16-04-07, 05:50
הדבר מזכיר לי אירוע של מימוש אחריות שקרה לי בעבר :

לדרמן- היה לי לדרמן WAVE שקיבלתי מדוד שלי ( אחרי שהיה אצלו שנים ), אחרי שנתיים אצלי נשבר אחד הלהבים, הבאתי את זה לחנות-לא חנות שקניתי ממנה וללא קבלה- הם שלחו את לתיקון.
אחרי 3 שבועות קיבלתי את הלדרמן עם 4 להבים חדשים ( החליפו את כל הלהבים,מסורים בתוך הסכין )
ללא עלות !
זה שירות, החברה הבינה ששווה להשקיע בלקוחות ובשירות.

OFF-RoaD
16-04-07, 10:56
נו, ובתור אחד שעובד על T&I ביומיום, ושולח להם כל שבוע כמה כלים לתיקון, אני יכול לספר לך שהיה לך הרבה מזל, או שזה היה מזמן. היום תקבל השחזה חינם במקרה הטוב (והאפשרי), על החלפה של חלק לרוב יגבו כסף, ואני בספק אם משהו יכלל באחריות שלהם. "בלאי סביר (בשימוש לא סביר)", זה מה ששומעים כמעט כל יום.

לפני כמה שנים הם מכרו פה כלי, ההוא עם הג'בקה, והפסיקו לייבא אותו. אנשים שיש להם תקלות בכלי הזה יכולים לדבר ללמפה, הם לא מוכנים להביא חלקי חילוף או לשלוח לחו"ל.

בקיצור, לכל חברה יש את הפדיחות שלה. השאלה היא למי יש הכי הרבה.

micjeep
17-04-07, 00:37
נו, ובתור אחד שעובד על T&I ביומיום, ושולח להם כל שבוע כמה כלים לתיקון, אני יכול לספר לך שהיה לך הרבה מזל, או שזה היה מזמן. היום תקבל השחזה חינם במקרה הטוב (והאפשרי), על החלפה של חלק לרוב יגבו כסף, ואני בספק אם משהו יכלל באחריות שלהם. "בלאי סביר (בשימוש לא סביר)", זה מה ששומעים כמעט כל יום.

לפני כמה שנים הם מכרו פה כלי, ההוא עם הג'בקה, והפסיקו לייבא אותו. אנשים שיש להם תקלות בכלי הזה יכולים לדבר ללמפה, הם לא מוכנים להביא חלקי חילוף או לשלוח לחו"ל.

בקיצור, לכל חברה יש את הפדיחות שלה. השאלה היא למי יש הכי הרבה.

צודק, העניין שלחברה הזאת יש מוניטין מצויין -בייחוד בקטע של שירות לקוחות ונתינה ללקוח
( ניתן גם לראות לפי התגובות )לכן כ"כ הופתעתי לקבל כזה יחס מזלזל...

micjeep
21-04-07, 17:42
חבר שלי הציע לי לקחת את העניין לבית משפט לתביעות קטנות, לטענתו
לבד מזמן ( שעה-שעתיים של הגשת התביעה ) אין לי מה להפסיד

OFF-RoaD
21-04-07, 21:07
יש כמה אפשרויות:

1. לא יהיה להם כח להתעסק איתך והם יתנו לך זיכוי/משקף חילופי.
2. תבוא לבית המשפט, הם יוכיחו שהמשקף מבחינתם תקין ע"י בדיקות שהם עשו (בתקווה והם באמת עשו ולא סתם החזירו לך את המוצר בתואנה שהוא תקין. אם זה המקרה תפסת אותם עם המכנסיים למטה) ושאם הייתה בעיה כנראה שזה שימוש לא סביר שלך במשקף. ואז הפסדת במשפט. לא יודע איך הולך תביעות קטנות (או תביעות בכלל :mrgreen: ), אבל מה הסיכוי שמבקשים ממך שם לשלם להם הוצאות משפט או משהו?
3. אתה מנצח במשפט איכשהו, ומקבל פיצוי. העניין הוא שהדרך הזו כנראה תדרוש עבודת הכנה, מחקר, ועוד כמה דברים שיגזלו ממך זמן זמן ועוד זמן. אם תבוא ככה, בלי ידע מעמיק, הם יאכלו אותך בלי מלח.

hitoy
22-04-07, 15:22
אני לא מכיר אף אחד מהמעורבים ולא מבין כלום בסקי.
אבל מעניין אותי איך היבואן בודק את המשקף,
ואני רציני! !
הרי צריך סביבה של כמה מעלות מתחת ל-0 , איזה משוגע שיזיעה מתחת למשקף
ולסיום רוח קלילה.

יואב

OFF-RoaD
22-04-07, 15:27
אני בספק אם הם בודקים בתנאים כאלו. יותר הגיוני שהם בודקים בדרך מסוימת אם הציפוי שאמור להיות שם באמת נמצא שם, וזהו.

ואולי היבואן, שכבר נוכחנו שרואה את הטופיק הזה, ירשם ויגיב על כך?

ibinder
22-04-07, 20:58
אני דבר אחד חשוב למדתי על תודעת השירות של Rody, שהיא לא תמיד קיימת.
נכון שיש הרבה שמשבחים, אבל מספיק לקוח אחד בשביל להרוס הכל.
תמיד החזקתי מהם חברה עם מוצרים ברמה גבוהה, עם יחס איכותי לקהל לקוחותיהם.

אחרי שמיכאל סיפר לי על היחס האישי בחנות, והטלפון שהוא קיבל מהבעלים... זה הספיק לי.

הרי, אין פה בעיה של הוכחה, יש תמונות של הבעיה, יש הוכחת קניה באתר באוסטריה עבור משקף חלופי, ויש תמונות שמיכאל הפסיק לגלוש עם המשקף הלא תקין, וסיים את החושה עם המשקף שקנה שם במקום, אז ברור לכולם, שאין פה ניסיון לקומבינה, שהוא "קנה" משקף רק עבור החופשה וניסה להחזיר אותו מיד עם חזרתו לארץ.
אני גם משוכנע שהתנאי הבדיקה לא ממש מתקרבים לתנאי הגלישה באוסטריה... ולכן אולי לגשילה בחרמון, המשקף מעולה, אבל לתנאים קיצוניים יותר, ממש לא. המשקף הזה אמור לתת פיתרון לבעיית האדים, וזאת בדיוק הסיבה למחירו היקר.

במידה והיו רוצים, היו מציעים לו משקף מדגם אחר, זיכוי למשהו אחר בחנות, ולא סתם זורקים אותו מכל המדרגות, משהו בניסיון להמתיק את הגלולה המרה, גם אם הוא היה מפסיד קצת, היה יוצא בהרגשה שבאו לקראתו, ועזרו לו.

לפי דעתי, בגלל שאתה איש קבע משועמם, ויש לך הרבה זמן פנוי, פנה קודם לאמון הציבור, אולי הם יוכלו לסייע, ובמידה ולא... בית משפט לתביעות קטנות (וזה אפילו רק על העיקרון של חוסר היחס והזילזול המגעיל).

מה שאני למדתי... לא לקנות שם... ורציתי לקנות משקפי שמש חדשות (אני לובש משקפי ראיה, ויש להם אחלה פתרונות, אבל, עכשיו כבר מאוחר מידי בשביל RUDY)...

עידן

-->