PDA

צפייה בגרסה מלאה : נעילה אחורית ל F350 - דטרויט מתאים?

מיקי פ
06-04-07, 01:43
חשבתי להביא נעילה אחורית של דטרויט מארה"ב. האם נעילה זו מתאימה לסוג הרכב הנ"ל? הכוונה היא באספקט הבטיחותי וההשלכות של נעילה זו על התנהגות הרכב על הכביש (כביש רטוב, משקל הרכב וכו')

מיקי

ארז
06-04-07, 12:42
לנעילה אוטומטית יש השפעה על התנהגות הרכב בכביש, נכון רוב הגולשים פה עם אוטומטית מאחורה(וגם מקדימה), אבל לדעתי זה בעיקר משקולי תקציב.
אצלי ברכב יש גם אוטומטית מאחורה וזה בהחלט משהו שהייתי מחליף במידה והיה לי את התקציב לנשלטת.

asafk
07-04-07, 20:17
הפורד שנסעתי בו די הרבה קילומטרים היה עם נעילה אחורית אוטומטית. (לא דטרויט, אבל דומה מאוד בעקרון הפעולה). מדי פעם במצב ריק, אם לא מתנהגים כמו שאמורים להתנהג עם נעילה אוטומטית- מרגישים שהיא שם. מצד שני- זה ממש לא נורא, ורוב הנהגים שנהגו באוטו לא ידעו שיש בו נעילה (ומי שנוהג בו היום באופן קבוע לא יודע שיש לו נעילה). רכב דומה עם דטרויט שהרבה אנשים נהגו עליו הוא טנדר CUCV צבאי. תשאל מישהו שנסע הרבה בטנדר כזה אם הוא בכלל יודע שהיתה לו נעילה שם. אני חושב שלא, כי באמת נעילה אחורית אוטומטית לא מפריעה כמעט אף פעם.
מעבר לזה, גם בסופה וגם בדיפנדר שהיו לי היו נעילות אוטומטיות. בסופה זה היה מורגש מאוד (נו-סליפ) ובדיפנדר כמעט ולא (דטרויט). למה? לא ברור לי.
המלצה? נעילה אחורית- רק אוטומטית. לא רואה טעם אמיתי (ברכב גס בהתנהגותו כמו הפורד. SUVים זה סיפור אחר) בנעילה נשלטת.

אסף.

-->