PDA

צפייה בגרסה מלאה : ציון לשבח על שירות - אתר allmall

Juv
08-04-07, 20:25
יום חמישי אחה"צ יורדים לדרום לשלושה ימים. ביום חמישי בבוקר הסתבר לי שכדי להעמיס בדיסקו בנוחות את כל הציוד הדרוש לנו (אני והבת) ולהם (הוא עם הבן) יהיה צורך לקנות גגון. ממילא הוא היה ברשימה.
יוצא מרעננה לתל-אביב על הבוקר לאזור רחוב הרצל עם שני הילדים מאחור (האחראית בעבודה). סיבוב בשני מקומות מעלה חרס – אחד מייצר בהזמנה בלבד והשני סגור ולא עונה לטלפון. חוזרים הביתה ומשלימים סידורים אחרים. באזור 11:00 אני נזכר בשרשור של נמרוד מלפני כמה ימים ומרים טלפון ל-allmall. גבי מסביר לי בטלפון שאת התופסנים והריילים הם מייצרים כך שגם אם אין להם במלאי נוכל לארגן משהו במקום. המחיר סביר, פתוחים עד 15:00, נמצאים באזור.
אורז את הקטן ויוצא עם הדיסקו לאזור. אחרי כמה דקות עם בחור בשם גבי אני מחליט על שני ריילים ועריסה מינימליסטית של THULE. התופסנים המתאימים לדיסקו חסרים במלאי (המרזבים מאוד נמוכים, כך שדרושים תופסנים גבוהים במיוחד) והם מיוצרים במקום תוך כ- 20 דקות. הריילים קיימים בכמה מידות אורך, אנחנו בודקים 130 ו-140 ס"מ ורואים שה-140 מתאימים. כעבור כמה דקות יוצא בחור אחר עם שני ריילים ועריסה. אני מחליט להתקין בבית בעיקר כי הקטן כבר נרדם וכשהוא יקום – הוא יצטרך לאכול.
חוזר ב-12:30 לרעננה.
ב-13:00 יורד לרכב ומתחיל להתקין את הגגון. אופס. איכשהו הריילים באורך 130. טלפון לגבי שחוזר אלי אחרי חמש דקות ומבטיח שהריילים המתאימים יגיעו אלי עד 16:00. ב-15:30 אני מקבל טלפון, יורד לחניה כאשר אופיר, אבא של גבי מחכה לי שם עם שני ריילים של 140.
החלפה מהירה וב-16:00 הגגון כבר מורכב על הרכב.
נקודה אחת – לגבי השמות, גבי ואופיר – אני לא סגור עליהם ב-100%, כך שבמידה וטעיתי אני מבקש את סליחתם מראש.
ואיך היה הטיול? נפלא, תודה. מסלול מעניין, חברה נעימה וקצב נעים. אפילו הדיסקו התנהג למופת.
בתמונה - מחכים במעלה רמון שכל השיירות יסיימו לרדת...

-->