PDA

צפייה בגרסה מלאה : ריאו שקם במשטרת פ"ת

polar bear
07-01-04, 17:08
למישהו יש מושג מה היא עושה שם?

ראיתי אותה היום בחניה האחורית של המשטרה ברחוב שטמפר - את החניון עצמו רואים רק מרחוב שמאחורי המישטרה.
נראת נחמד.

מענין אם אפשר להוציא אותה משם............

דרור ברלי
07-01-04, 19:04
ומה תעשה עם זה בדיוק? תחפש בארגז אם נשארו כמה מצופים?

מה כבר יש בריאו שטוב לנו? סרנים? אתה בונה מפלצת לתחרויות?

asafk
07-01-04, 23:05
דרור, אני לא חושב שהבנת את הראש של עודד. הוא רוצה ריאו. לא את הסרנים, לא את המנוע, לא את הקומפרסור. את כל הריאו. עודד מת ליסוע לטייל בריאו. בגלל שאין לו ריאו אלא רק בלייזר הוא לא מטייל. כשיהיה לו ריאו הוא ירצה אושקוש. יותר גדול.

עודד- אפשר להוציא אותו. עם ריאו חץ. :twisted: :twisted:

אסף.

polar bear
07-01-04, 23:34
עזבו את למה אני לא מטיל, זה לא קשור לבליזר, מבחינתו - מחר אפשר לצאת לטיול.

בקשר לריאו - זו מעין פנטזיה שלי, משאית ספרטנית עם ארגז גדול, עדיפות להנעה קדמית.
היתי קונה את המאן 19 טון שהיתה בעיתון לפני חודשיים, 4X4 עם מנוף, אבל אין לי רשיון לזה.
וגם לא כסף.
עכשיו - הריאו שקם הזאת נראת לא רע חיצונית, יש לה ארגז שלם { מישהו יכול לתאר לי איך הוא בנוי מבפנים? }, ולא נראה לי שלמישהו יש מה לעשות איתה.

אז כן - אם אפשר להוציא אותה משם - זו התחלתה של ידידות מופלאה.
אם לא - אז לא נורא.

ועוד הערה חשובה - זה לא שאף פעם לא נסעתי בריאו ואין לי מושג כמה ואיזה רעש היא עושה. וכמה כוח ההגה שלה דורש.

נמרוד
08-01-04, 12:24
אני אומר:

לך על זה!

ארז
08-01-04, 14:16
ואני אומר
אתה אדיוט!

ניר ל
08-01-04, 14:33
ואני אומר, שאם היית מטייל, היית יודע שמדי פעם ניתן למצוא כאלה במצב חדש (מנוע בנזין קרבורטור מנופץ) מאח"י, בילט אין בנגב (חוסך את הדלק של להגיע לשם).

רכס חיים
08-01-04, 18:21
לפני שנה נזרקו 8 כלים עם דלק במיכל שני קילומטר מבור חפיר שבנחל ניצנה. עכשו הם אחרי הפשיטות שעשינו עליהם ,אבל אם צריך שנמצא לך אחד ,רק תגיד. הבעיה האמיתית זה להעלות אותם על הכביש. אישורים ,רשיונות וכל הידוע רכבים אנסוברואידים.

gluk
08-01-04, 20:34
טוב, נו, הייתם חייבים לדרוך לי על היבלות???!!! גם לי יש חלום הילדות הזה, על משאית שטח מפלצתית, אומנם במיקרה שלי זה אוראל, אבל גם בריאו הייתי מסתפק... מה לעשות, וזה חלום שלעולם לא ייתגשם............... :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

polar bear
08-01-04, 22:02
ריאו בנזין לא מענין. { אילו היתי רוצה כבר היתה לי }

ריאו מפורקת לא מענין. { כנ"ל }

רשיונות לא חובה.

ריאו 2.5 דיזל שלמה - מענין. משאית עד 15 טון, עם הנעה קדמית, אחרת - מענין יותר!

K30 עלה על הפרק אבל הוא בעיתי מבחינת צורת מרכב וחוזק מכלולים. אם לא ימצא אגזמפלר טוב יותר, נלך על K30.

רכס - מה זה - אנסוברואידים.??

גנאדי - אופטימי, תהיה אופטימי!

Bulldog
08-01-04, 22:18
אוראל זה לא אופנוע עם סרן אחורי?
או שזה יצרן רכב?

סוזי המשתוללת
08-01-04, 23:15
אוראל זה "ריאו "רוסי

asafk
09-01-04, 00:33
רק בגלל שאני חייב להמשיך ולדרוך על יבלות...
לי דווקא יש משאית שטח מפלצתית, בעצם, יותר מאחת... לא ממש שלי, אבל אני מקבל סיבוב מתי שאני רוצה... איפה שאני רוצה. :twisted: :twisted: :twisted:

אסף.

LAREDO
09-01-04, 00:41
אם כבר משהו בגודל הזה אז רק אושקוש

רכס חיים
09-01-04, 03:13
אם משהו בגודל הזה - אז רק יונימוג 1800 עם נעילות לכל הכיוונים ו-9 ידיות /מוטות בקבינה להפעלת הגיר והמכלולים ,כולל כננת על ה-PTO של 20 טון וכבל של 150 מטר. מותר בינתיים לחלום. הסבר לשאלה . סוברואיד - זה כל מה שנע על הכביש באישור משרד התחבורה. אנסוברואיד - זה שאר הכלים שאין סיכוי להעלות אותם לכביש בלי קומבינה.

polar bear
09-01-04, 16:14
:D רכס, אהבתי.

אושקוש ויונימוג לא מתאימים.

זה לא למטרת שיפור העבירות האישית, בשביל זה יש אפשרות לבנות בליזר במפרט כזה: 82' Chevy 540" Blown Merlin,Dana 60-14 Bolt-ff -Turbo 400/205 44" Swampers 12" Superlift

למשל....

gluk
11-01-04, 12:46
אסף, אתה לא מדבר על מה שאני חושב, נכון??? אם כן - אוי וואווי, לא ממש אופציה מעניינת :evil: :twisted: :twisted: :lol: :lol: (בטח ובטח על ה"מולדת" של האוראל :twisted: ).

-->