PDA

צפייה בגרסה מלאה : שיטות לתיקון "מכות" ברכב... דעתכם?

opl
09-04-07, 18:57
הנה שני קישורים לתיקון מכות ברכב, מה דעתכם? יש איזה כמה מכות שהיית רוצה לתקן ברכב שלי והשיטה עם המייבש נראת טוב? האם זה אמיתי או תרמית?

http://www.youtube.com/watch?v=4rIKo6241vg

http://www.youtube.com/watch?v=w2R3QQejjGI&mode=related&search=

איציק - 4X6ZH
09-04-07, 19:23
יש לזה סיכוי טוב לעבוד .
במיוחד ברכב החדש כאשר הפח דק ביותר .
בכל מיקרה אין לך מה להפסיד .
אני הייתי שמח לעשות נסיון . צריך לקנות ספרי קירור .
איציק

opl
09-04-07, 19:39
ספרי קירור?
לפי מה שהבנתי הוא משתמש בגז הדוחס שנמצא בכל תרסיס, אני מתכוון לקנות ספרי אוויר דחוס (כמובן שקודם לבדוק שהגז המדובר אכן קיים בו)

הבעיה שלי היא שאני לא יודע עם כמה הפח דק הרכב הוא אופל שנת 88...

opl
09-04-07, 19:43
אגב, יש הבדל בין צבע מטלאי לרגיל? שלי מטאלי

קיד
09-04-07, 20:03
ספרי קירור?
, אני מתכוון לקנות ספרי אוויר דחוס ...
לא יעבוד.
אתה חייב גז הנמצא בתוך המיכל במצבו הנוזלי.
אידוי הנוזל מחוץ לפייה גורם למפל הטמפרטורה.
חנקן נוזלי, יקר.
CO2 נוזלי, זול.
פראון זול.
בוטן, זול מאוד ומסוכן.

מפל הטמפרטורה של הפח גורם לכיווץ המתכת, ולכיפוף לקפוץ. אתה צריך להבין שבאופן כללי, בכל מכת פח בה יש כיפוף, נוצר עודף פח, על חשבון ירידה בעובי הדופן. היות שלא ניתן להחזיר חזרה את עודף הפח, יש בעייה אמיתית בתיקון מכות קטנות, למשל נזקי ברד.
קיד.

ד ו ר ו ן
09-04-07, 21:40
ספרי קירור?
לפי מה שהבנתי הוא משתמש בגז הדוחס שנמצא בכל תרסיס, אני מתכוון לקנות ספרי אוויר דחוס (כמובן שקודם לבדוק שהגז המדובר אכן קיים בו)

ספריי ניקוי למעגלים חשמליים ולעבוד איתו הפוך- אז הCO2 יוצא החוצה, זה גם מה שרואים בסרטון.

opl
09-04-07, 21:50
הבעיה היא מה יקרה לצבע המטאלי (חדש - בן חצי שנה בערך). איך הוא יתמודד עם שינויי הטמפ

איציק - 4X6ZH
09-04-07, 22:14
תגיד מה לדעתך יקרה לצבע בתיקון רגיל ?

opl
09-04-07, 23:51
לפי מה שהבנתי בצבע שלי יש איזו שיכבת לקה...
ככה אני רואה גם במקומות בהם הצבע ( המקורי) "מתקלף" השיכבה הזו מתקלפת והצבע מתחת נשאר...

נמרוד
10-04-07, 08:31
תנסה!

כולה אופל קדט 88' מקומטת, מה כבר יכול לקרות?

opl
10-04-07, 08:37
יש לרכב הזה לצערי ערך סנטמנטלי... הוא יד ראשונה ואבא שלי יפתח לי תתחת עם חולץ אם אני יהרוס את הצבע החדש שהוא עשה על מכסה המנוע...
אני ינסה עוד היום ואצלם... אם אני לא חוזר תבינו שזה לא עבד ואני ירדתי למחתרת (או יותר גרוע).

OFF-RoaD
10-04-07, 08:39
ותספר איך הלך, שאני אדע אם לנסות על הקיה החדשה =]

עכשיו ברצינות, יש כאן מישהו עם גישה לדלתות רכב מפורקות או משהו בסגנון (איציק...) שיכול לנסות את השיטה ולספר לנו אם זה באמת עובד או שמישהו עמד בסרטון התוך הדלת ולחץת אותה החוצה :D

opl
10-04-07, 10:57
לא הצליח... השתמשתי בספריי קונטאקט שהיה בבית ובמייבש שיער... העסק התחמם וקפא אבל בלי שינוי במכה.

ניסיתי על מכה אחת פעמיים ועל מכה אחרת עוד פעם ללא תוצאות.

אני יכול לחשוב על הרבה תירוצים למה זה לא הצליח כמו: פח עבה מכה קטנה וכו... אבל מה זה משנה, אצלי זה לא עובד

-->