PDA

צפייה בגרסה מלאה : מגבר בלם

jn
08-01-04, 15:29
יש לי דליפת אויר מהחיבור שיוצא מקידמת המגבר בלם (צינור ואקום?).
כשמשחקים עם החיבור הדליפה נפסקת.
האם ניתן להחליף את החלק הזה בפני עצמו?
האם זה בכלל פוגע במשהו שיש דליפה?

נמרוד
08-01-04, 15:39
כן. כשיש דליפה, הבלמים מאבדים את התגבור שלהם. אם זה קורה לך באמצע נסיעה, או במהלך ירידה תלולה...אתה לוחץ על הבלם ופתאום הלחיצה שאתה רגיל אליה לא עושה כלום. זה דוגמא לתקלה מסוכנת - תפתור אותה ומהר.

אם זה צינור גומי תחליף אותו, אם לא ואתה יכול לתקן על ידי אפוקסי או משהו בסגנון, ולהיות בטוח שאטמת את הדליפה - סבבה. אני לא יודע בדיוק לאיזה חלק אתה מתכוון, האם זה מתכת או פלסטיק? שים איזושהי תמונה עם חץ.

UNIX
08-01-04, 15:41
ואם הדליפה מהצינור עצמו
יש מצב שהמנוע מושך אוויר ויכול לעבוד לך לא עגול

חנן א.
08-01-04, 15:58
תחליף שם את הגומיה. אין שום סיבה לאלתר שם משהו אחר.

jn
08-01-04, 16:08
חנן, הדליפה היא מהחיבור של הצינור גומי בחלק הימני קדמי של המגבר. נדמה לי שקוראים לזה שסתום בדיקה או שסתום ואקום.
אין לי בעיות בלימה (כרגע), אבל ניתן להחליף רק את החלק הספציפי??

חנן א.
08-01-04, 16:13
להערכתי, כן.

ערן המסוקס
09-01-04, 02:12
זה פשוט שסתום פלסטיק חד-כווני פשוט. אבל לא יכולה להיות ממנו דליפה, אלא אם כן נוצר בו חור (?!) וזה לא נשמע לי הגיוני. או שהגומייה בחיבור של השסתום החיצוני הזה לבוסטר קרועה/יבשה או שהחיבור של הצינור לשסתום או בקצה השני רופף.
יש תמיד את האפשרות שהצינור עצמו יבש ודולף דרכו אויר.
ויש.. את האופציה האחרונה, שזאת היתה הבעייה אצלי. חשבתי שיש לי דליפה מהצינור, או מהגומייה או.. ואו.. ואו.. עד שהבנתי שהבוסטר עצמו דולף. החלפתי אותו והבעיות נפתרו.

אביב
09-01-04, 23:38
על איזה רכב מדובר?

אם זה סופה, יש שסתום חד- כווני עם גומייה בקצהו. תחליף אותו ואת הצינור המחובר אליו ונפתרו בעיותיך (כנראה... בינתיים...).

jn
11-01-04, 09:42
החלפתי את הגומיה בין השסתום לבוסטר (היתה קרועה).
תודה לכולם.

-->