PDA

צפייה בגרסה מלאה : ניסן טראנו - מה כדאי?!

דורטראנו
11-04-07, 17:29
שלום,

אני מעוניין לרכוש ניסאן טראנו, דיזל, ארוך ( השקעה בסך 65 אלף ש"ח בממוצע). יש לי מספר שאלות, אשמח לקבל אינפורמציה:

1. שנת 97, נחשבים אמינים- או שעדיף שנת 98 (למרות שיש פער במחיר).

2. אינטרקולר טורבו: מה זה? מה החיסרון ו/או יתרון שלו? ( ז"א, האם עדיף לרכוש שנת 96 שלא ראה שטח אך אין לו אינטרקולר טורבו?).

3. אם קיים מידע נוסף שיכול להיות לעזר, אשמח... (אם יש הפניות לאתר או כתבות ללמוד מהם - גם אשמח).

תודה רבה על העזרה.

OFF-RoaD
11-04-07, 17:47
שלום,

אני מעוניין לרכוש ניסאן טראנו, דיזל, ארוך ( השקעה בסך 65 אלף ש"ח בממוצע). יש לי מספר שאלות, אשמח לקבל אינפורמציה:

1. שנת 97, נחשבים אמינים- או שעדיף שנת 98 (למרות שיש פער במחיר).

2. אינטרקולר טורבו: מה זה? מה החיסרון ו/או יתרון שלו? ( ז"א, האם עדיף לרכוש שנת 96 שלא ראה שטח אך אין לו אינטרקולר טורבו?).

3. אם קיים מידע נוסף שיכול להיות לעזר, אשמח... (אם יש הפניות לאתר או כתבות ללמוד מהם - גם אשמח).

תודה רבה על העזרה.

לנו היה שנת 97, היה ברשותינו שלוש שנים, שום תקלה לא צפויה. אבל אני לא יודע להגיד לך באופן כללי אז קח את זה בערבון מוגבל.

את ההסבר הטכני על הטורבו והאינטרקולר אני אשאיר לטובים ממני, אבל בכל מקרה, בשביל הדגמים בלי הטורבו, עגלה זו מחמאה. 90 כ"ס מהמפעל על 2 טון ברזל זה לא בדיוק מתכון לכוח. תוסיף כסף ותקנה את הדגם עם ה125 כוחות סוס, שאומנם גם הוא לא בדיוק סופה, אבל ההבדל הוא תהומי.

barak4*4
12-04-07, 08:22
עד 1996 (כולל) 100 כ"ס.
מ-1997 125 כ"ס.
לשניהם טורבו, משנת 1997, יש גם אינטרקולר.
האינטרקולר לא אמור לפגוע באמינות או לעלות יותר באחזקה.
אותם 25 סוסים מורגשים מאוד. ללא ספק עדיפות לרכב החדש יותר.

הרכב צפוף בהשוואה למתחרים.
הקצר זוועה בנחות (היה לי אחד שנתיים), גם לאחר החלפת כל מערכת המתלים.
הארוך הרבה יותר נוח.

מחירי החלפים בקרסו מטורפים וזו הסיבה העיקרית שאני רואה מדוע לא לרכוש אחד כזה.
אם אתה לא יודע לטפל לבד ואתה מתכוון להשתמש ברשת מוסכי ניסאן-רנו, צפה להמון הוצאות.

הגיעו עם LSD מקורי מאחור, שעושה עבודה לא רעה (במיוחד אם אתה חדש שבטח).

בהצלחה.

גיא
12-04-07, 13:35
במילים פשוטות

טורבו משתמש בגזי הפליטה על מנת לדחוס יותר אויר לבוכנה בזמן היניקה = יותר בערה
אינטרקולר מקרר את האויר שנישאב לבוכנה - אויר קר מכיל יותר מולקולות = יותר אויר

-->