PDA

צפייה בגרסה מלאה : קאיה SPORTAGE של שגיא

bobsfog
12-04-07, 15:17
החלטתי שגם לי מגיע להיות ברידרס ריידס..

אז זו הכלה :
קאיה ספורטאג' שנת 97
140K על השעון והיד עוד נטויה...

שיפורים:
מוגבהת 5 ס"מ עם קפיצי הייבך
מיגון תחתון
צמיגים 235/75/15 Yokohoma Geolander
הרכב נקנה בכמעט 50 אלף שקל..ומאז אנחנו עושים יישור קו מקיף וחזק.

דבר ראשון - החלפנו צמיגים, לא רצינו לסמוך על הערבובייה של הצמיגים שקיבלנו עם הרכב(4 סוגים שונים), ולכן קנינו צמיגים ובאותו זמן גם עשינו כיוון פרונט.

לאחר מכן - ביטלנו את החופש שהיה בהגה בעקבות הגבהה - זרוע עזר וכבר שיפצנו תיבת הגה, ככה לפנק את האוטו קצת.

כמובן שהחלפנו את כל הפילטרים והשמנים לחדשים..

ועכשיו גם החלפנו פלגים, כוילים וחוטי הצתה...והרכב גם מרגיש חזק יותר וגם כיפי יותר.

בתכנון להבא..מבחינת שטח כמובן:
- נעילת דיפרנציאל אחורית
- להחליף בולמים למשהו יותר רציני (חשבנו על פרוקומפ 1000)
- הארכת נשמים
- כבר יש תכנון של דרופ קיט, אבל היות והרכב משמש את אמא שלי רוב הזמן, החוסר יציבות על הכביש מבטלת את העניין.
- נעילה קדמית
- ומי יודע, אם יהיה כסף מיותר אז שיהיה גם שנורקל, פגושים, כננת, ג'נטים עם אופסט וכו'.
- ואם משרד הרישוי יירד מהעץ שלו - אז גם צמיגי 31 בעזרת השם.

אלון_ק
12-04-07, 16:15
כבר יש תכנון של דרופ קיט, אבל היות והרכב משמש את אמא שלי רוב הזמן, החוסר יציבות על הכביש מבטלת את העניין.
אין לך בעיה כזו מדרופ-קיט, להבדיל מריוולברים. הנה דיון מפורט שהתחיל מריוולבר, מכיל בתוכו גם את הסיבה למה בדרופ-קיט זה לא קורה:
http://www.jeepolog.com/forums/showthread.php?t=17342&page=3&pp=20&highlight=%F8%E9%E5%E5%EC%E1%F8

על רגל אחת, דרופ קיט איננו מחייב הגדלה של החופשים בקיבועי הסרן. דרופ קיט שבנוי נכון גם איננו עושה כן, אפילו אם הוא מגדיל את המהלך בצורה קיצונית. לא על רגל אחת, לך לדיון...

שגיא S
11-04-08, 10:27
טוב..עדכונים נוספים..
עברה בדיוק שנה, ועברנו בדיוק 12 אלף קילומטר.
עשינו טיפול טיימינג, עם כל הרצועות. . .וחסכנ וקצת כסף לשיפורים, אז הכינו את עצמכם לפרויקט גדול שעומד לבוא...

קצ תמונות מהטיול (והשקיעת) חורף האחרון...

שגיא S
08-05-08, 17:02
תמונות נוספות . . טיול ליד הבית

הסמוראי הוא של BOBSFOG

-->