PDA

צפייה בגרסה מלאה : כיסאות בשביל הסמוראי

samorai
13-04-07, 00:24
ערב טוב לכולם
אני מחפש כיסאות קידמים לסמוראי שלי
חשבתי על כיסאות או של גי אמ סי ספארי\ שברולט אסטרו
הכיוון הוא כיסא גבוה עם משענת יד
אשמח מאוד עם מישהו יודע על רכב כזה בפירוקיה
או שיש לו במיקרה איזה כיסא דומה
תודה רבה
רותם
0506696749

אמיר חסידים
13-04-07, 00:40
רותם שים לב!
כיסא בעל הגבהה או כזה שממוקם גבוה ברכב יגביר את אי הנוחות בנסיעה מכיוון של טלטלה ברכב תורגש ביתר שאת בצורה משמעותית !
דמיין עץ דקל במתנדנד ברוח , איפה תורגש התנועה באופן יותר ברור בתחתית הגזע או בצמרת העץ?

מקווה שעזרתי

GodsFather
13-04-07, 15:23
עוד טיפ - כיסא גבוה ישנה לך את זוית הראיה ולא בהכרח לחיוב.

כבעל כיסא הידראולי (הגבהה של כ10 ס"מ) , אני צריך להתכופף על מנת לראות רמזורים , ובשטח - מכשולים גבוהים וארוכים וכד' - לא תמיד טוב, אני התרגלתי , אולי אתה לא תאהב את זה...

גיא
13-04-07, 15:46
אצלי היו מושבים קידמיים של הונדה סיוויק מודלים ישנים ( 93 )

זה ניכנס טוב. ונעים בטוסיק.

Bulldog
13-04-07, 15:53
חפש גם מושבים של BX (רכים לטעמי, אבל יחסית נוחים)
ופאג'רו Q שהגיעו גם עם משענת יד וגם עם תמיכת צד מתכוננות, היו לי כאלה, מצויינים.

Viper
13-04-07, 16:52
רותם,
אני מבין שירדת מהרעיון של סובארו אימפרזה...
בכל אופן- אתה לא חייב כסאות עם משענות יד- אתה תמיד יכול להרכיב קונסולה שתהיה גם יעילה כתא אחסון...
אגב, מצטרף להערה של GodsFather, הראות באמת די מחורב***.
כבר די נשבר הגב מלהתכופף ע"מ לראות אם הרמזור התחלף לירוק...
אבל עוד אופציה- זה לחכות שזה שמאחוריך יצפור לך... :D

boba banay
13-04-07, 23:23
בסמוראי שהיה לי הרכבתי מושבים של וולוו 940 מודל 96 - חשמליים לגמרי (תנועה וחימום) נכנסו ברוחב בצורה מעולה ונוחות שאין להשוות לה.
הם היו קצת גבוהים (יכלת לראות רק את האור הירוק ברמזור:)) אבל בסה"כ נהניתי מהם מאד....
לדעתי - מושבים של צרפתיות רכים מאד ונוחים בהתחלה אבל אח"כ שוברים את הגב בנסיעה ארוכה כי אתה פשוט שוקע פנימה ועל יפניות\קוראניות וכו בכלל אין מה לדבר - עינוי סיני!
לדעתי תפרק מאמריקאיות גם רך וגם תומך והכי טוב מגרמניות\שוודיות(במקרה שלי) יראו לך קצת קשים אבל בנסיעות ארוכות(בדרך לטיול בדרום) ההבדל הוא משמעותי.

guy816
14-04-07, 00:15
בטיול שעשיתי באלפים היה איתי בחור מאודי (אחראי על ה INTERIOR של ה Q7...) שבא עם סומוראי עם מושבי עור שחורים מ TT חדשה...

מעבר לזה שהוא החליף כל בורג ברכב במצופה זהב!

-->