PDA

צפייה בגרסה מלאה : מי מנצח במלחמה האבודה הזו?

סטובצקי
18-04-07, 22:37
אני - היילקס 93 מפורקת לחתיכות ( דפיקות בפח מהיילפט שקפץ, כנפים סדוקות , פגוש קדמי מעוך עד שאי אפשר להחזיר את הכננת חזרה מבלי לבצע בו עבודת פחחות, בקקסים כבר טחנתי 3
תפוחי הגה הולפו , כל שנה כמעט אני קונה צמיגים חדשים האוטו רועש דופק עד שהייתי צריך לקנות מערכת דיסק עם מגבר ורמקולים יקרים +סאב כדי להפסיק את הרעשים ובנוסף (וזה יהיה דיון נוסף שאפתח אם לא אצליח להסתדר עם המוסכניק הסנדלר) אחרי שעשיתי טיימינג והחלפתי מחזיר שמן תחתון האוטו נוזל כמו זקן גריאטרי (לפי דעתי הפולי של המשאבת שמן נחרצה ודופקת את מחזיר השמן - החלפנו כבר 3 פעמים ולא נפטרה הבעיה).
אבל- כל שישי טיול כסח
כל שבת טיול משפחות
ים - כל פעם שרק אפשר - ואז הילדים עם החול מים ובוץ שיש חופשי משתוללים באוטו ואני רק נהנה מחופשיות שאני יכול להעניק להם ללא חשש לריפוד.
כל יום נוסע לעבודה ( ממוצע 120 ק"מ ליום )
וכל חג נעלמים למדבר או לרמה .
ברור לכולם עלות ההחזקה הכבד שאני משלם על הכלי על כל דבר שנשבר/נעלם/נשחק/
מצד שני עומדת עלמת חן שהיא גם אשתי וטוענת שכבר צריך להעיף את גל העצמות הרקוב הזה ....
אז אחרי שהילדים החזירו אותה (אני הייתי בטוח שהיא התכוונה לעצמה) הבנתי שהיא התכוונה להיילקס
השאלה היא האם לוותר על הצעצוע שלי ( שאני נהנה גם לתקן וגם לשבור)
או ... אנ יאפילו לא רוצה לחשוב על האפשרות השניה...
מה אתם אומרים?

נמרוד
18-04-07, 22:46
אם אתה נהנה לתקן ולשבור, תקנה לנדרובר. תהנה עוד יותר :twisted:

סטובצקי
18-04-07, 22:48
חחח ח
טוב אני מחדד את דבריי
לנסוע לשבור לנסוע ולתקן ולנסוע
לנסוע כבר אמרתי

lizard
18-04-07, 23:48
השאלה האמיתית היא כמה כבר תשיג עליו?
האם הכמה גרושים, ואם המצב של האוטו כמו שאתה כותב אז בהחלט כמה גרושים, הם מה שיקנו לך רכב אחר?
אם אתה יכול להשאיר את הרכב כרכב פנאי בלבד ורכב "התעסקויות" אז לדעתי זה פתרון סביר בהחלט.

אגב, זה גם יוריד ממך את הלחץ של לתקן את הרכב כמה שיותר מהר ויאפשר לך לחפש חלקים בנוחות ובלי לחץ. אם הג'יפ שלי היה הרכב הרגיל שלי, לא הייתי יכול להרשות לעצמי שתהיה לו שום תקלה, מבחינתי עכשיו הוא יכול לשבת כמה שבועות עד שאני אתקן אותו. בלי לחץ ומתי שמתחשק לי.

tzagi
19-04-07, 06:24
בא נגיד שתמכור (ותפסיד את התחת במהלך)
נו, ואז מה?
איפה תשיג רכב אחר שיהיה מסוגל לעמוד בהתעללות שאתה נותן לו שבועית?
אני לא מאמין שתמצא רכב אחר שיעמוד בדרישות ולא יתפורר תוך כמה חודשים.

הייתי נותן בייצה שמאלית בשביל הגמל שלך, אצלי בבית כמובן.

Bulldog
19-04-07, 07:24
מה אתה מצפה?

האוטו בדיאטה של עארק (או אוזו?) וגרעינים שחורים כל החיים שלו.

אני לא חושב שלנדרובר יעמוד בזה, יהיה לו דרישות לוויסקי ובשר מיושן.

תחזיק, תתקן מה שצריך ותמשיך להנות.

מוני אורבך
19-04-07, 08:39
לפי דברך הבעיה שיש לך זה לא האוטו אלא האישה.
ולכן לעניות דעתי אתה נמצא בפורום הלא נכון.
אף על פי כן היות ויש לי נסיון בנושא...

לדעתי לאישתך אין בעיה עם הרכב אלא איתך!
האם אתה נעלם לשעות מתחת לרכב?
האם מה שהכי מענין אותך הוא שידרוג\תיקון הרכב?
האם מדי פעם אישתך "זורקת" שאולי השבוע לא ניסע לטיול?

אם כן דע לך שאתה נשוי לרכב יותר מאשר לאישתך.
אם המצב הזה טוב לך, שלח לי פרטי ואתן לך שם של עורך דין טוב. כדאי להתכונן!
אם לא, כדאי שתתחיל לטפל במצב.

צר לי על הבוטות, אבל משהו צריך להציב את הקלפים על השולחן.

מידבר
19-04-07, 10:48
מוני אתה גדול.
מציע לקבע הודעה בעמוד השער של האתר עם כל הפרטים הנחוצים ולא רק מס' עו"ד :-)

AvigdorAharon
19-04-07, 21:54
לפי דברך הבעיה שיש לך זה לא האוטו אלא האישה.
ולכן לעניות דעתי אתה נמצא בפורום הלא נכון.
אף על פי כן היות ויש לי נסיון בנושא...

לדעתי לאישתך אין בעיה עם הרכב אלא איתך!
האם אתה נעלם לשעות מתחת לרכב?
האם מה שהכי מענין אותך הוא שידרוג\תיקון הרכב?
האם מדי פעם אישתך "זורקת" שאולי השבוע לא ניסע לטיול?

אם כן דע לך שאתה נשוי לרכב יותר מאשר לאישתך.
אם המצב הזה טוב לך, שלח לי פרטי ואתן לך שם של עורך דין טוב. כדאי להתכונן!
אם לא, כדאי שתתחיל לטפל במצב.

צר לי על הבוטות, אבל משהו צריך להציב את הקלפים על השולחן.

מוני מתאר את אחד הקצוות, ואני מכיר את הקצה השני.

מוני, הבחור מתאר בעיה אמיתית, ואתה שולח אותו לעורך דין, מחשבה הנדסית...

סטבוצקי, קיים גם צד שני למטבע, המשך בדרכך, תהנה כל עוד אתה יכול.

אביגדור

asafk
19-04-07, 22:57
קודם כל, תרשה לי לצטט:
jeeps will make up for times without women better then women will make up for times without jeeps

אבל אני לא טוען שצריך להחליף את האישה.

תעיף את הגרוטאה, ותביא הביתה גרוטאה אחרת, רק קצת יותר חדשה (ולא, אני לא מדבר על האישה, אלא על האוטו). את הזמן שאתה נעלם לטיולים- עדיין תעלם. אבל את זמן התיקונים- תחסוך. נכון שחלק מהכיף זה לתקן, אבל אם האוטו יותר חדש- הוא פחות נשבר, ואז יש פחות לתקן= פחות כיף?? לא בהכרח.

אסף.

PW
20-04-07, 09:38
יקירי:
אני עם אסף. הזמן שניתן לפנות כדי לעסוק ב"דבר הזה" (בלי להתחיל התחרויות מי יותר עסוק) הוא נתון וקצוב. לכן, יש להייחס לכלי הרכב כאל א מ צ ע י . אמנם אמצעי שמידי פעם כיף לתקן אותו ולשפצר אותו, אבל עדיין א מ צ ע י . לא מטרה. המטרה היא הטיול. ולכן, (ושוב - בלי התחרות של מי יותר טוב, מי נוסע איפה וכמה "שטח קשה" האוטו רואה - אלא כרעיון) את מירב הזמן הפנוי לטיול - משקיעים בטיול - לא בטיפול ברכב.
בדוק היטב באמת איך מתפלג הזמן שלך: אם אתה הרבה יותר מתחת לאוטו מאשר בתוכו בטיול - החלף את האמצעי לכזה שהאמינות שלו תאפשר לך לתרכז בעיקר.
טיולים טובים לך.

סטובצקי
20-04-07, 20:24
תודה על התגובות אבל לצערי עדיין לא הגעתי לסיפוקי.....
אולי נשמע שהטויוטה שלי נושאת דרכון בריטי - אבל זה רק בגלל דרכי בקודש להגזים בכל.
הדיון נפתח בדיוק שחזרתי הביתה מעבודתי בקרית גת( אני תל אביבי) עם מחזיר שמן אחורי שפרץ וצינור משאבת הגה שנקרעה ובדכאוני ראיתי שהטיול בעצמאות מצטמצם למרחב הפתוח תחת הרכב.
אני לא מכונאי ולא מבין כלום במכונאות אבל את התגובה הזו אני כותב אחרי שפרקתי את המשאבה והחלפתי את הצינורות ( אולי זה פשוט כמו למלא שמן , אבל לא בשבילי) , הנזילה מאחור תבדק מחר ואני מאמין שעד סוף היום אני הצליח להחליף מחזיר שמן ( אם זו הבעיה בכלל) ועכשיו אני כבר יותר אופטימי.
מי שמכיר אותי יודע איך אני "מתעלל" ברכב ואני פשוט לא חושב שיש רכב שמסוגל לעבור את הגהנום שלי
נכון טויוטה חדשה יותר ( 97 גג - אחרי זה כבר לא מעניין) אולי עדיין לא יהיו לה קרעים בכנפים אבל לכמה זמן בדיוק????
התמונות לא מוצגות כדי להשוויץ(התמונות הללו לא ימצאו באינטרנט) אלא לתת דוגמא מה הרכב עובר.
חייב להוסיף לגבי האשה שמה שמוזר היא דווקא אוהבת לטייל ואין כמעט מצב שאני יוצא לשטח בלעדיה אז בגלל שמדי פעם צריך לטפל באוטו - זו סיבה להפטר ממנו?
קצת דומה לבחור שמבקש חנינה מהשופט כוון שלאחר שרצח את הוריו הוא יתום ומסכן

Bulldog
22-04-07, 07:05
ועדיין הצלחתי לתקוע את האוטו שלך בכניסה לאספיר בתעלת ניקוז.

-->