PDA

צפייה בגרסה מלאה : טרנו 2700

אלירן23
19-04-07, 16:09
בעיקרון יותר חשבתי על סוזוקי ויטרה, או על קיה ספורטג'.
אבל יש מישהוא שרוצה להחליף איתי ויש לו טרנו:
ניסן טרנו שנת 97, 2700 דיזל, קצר, ויש לי כמה שאלות.
זה הרכב שטח הראשון שאני רוצה לקנות, כרגע יש לי פרייבט אז אני לא הכי מבין ברכבי שטח.

איך הג'יפ מבחינת עבירויות בשטח, ואני לא מחפש רק שבילים ישרים.. אבל גם לא ביצועים של סופה.
איך הוא מבחינת דלק יחסית לטרנו הארוך?
230K ק"מ לדיזל זה נחשב הרבה?

תודה מראש!

גיא
19-04-07, 23:16
מעניין אותי מה יש לך לתת בתמורה להחלפה....

אלירן23
20-04-07, 14:35
סובארו אימפרזה 1600 אוטו', שנת 2000, יד 2, 130K

054-5864597

אלירן.

R-IK
10-05-07, 10:48
מבחינת עבירויות בשטח - עבור מה שאתה מתאר, הטראנו יעשה את העבודה.
לגבי צריכת דלק, נע בין 1:7 ועד 1:10.

ב 1997 ניסאן החליפו את משאבת ההזרקה המכאנית לאלקטרונית. השידרוג הזה יעלה לך ביוקר במידה ותצטרך להחליף\לשפץ אותה (בסביבות 8K ש"ח).

אישית וכבעל טראנו בעברי, כרכב ראשון הייתי קונה דוקא ויטארה. אתה יכול להתקין נעילה ולהגביהה בעלויות זניחות לעומת שידרוג שכזה בטראנו. עלויות אחזקה זולות משמעותית ורכב שתוכל אח"כ למכור בקלות.

חנן-ג'יפולוג
10-05-07, 12:15
הויטרה היא רכב נהדר, הכי הרבה פאן בשבילים מהירים ביחס לשקל ויתרון שאין בהרבה SUVים אחרים: אפשר להתקין לה נעילת דיפ' קדמי.

אבל, היא קטנה, נמוכה מאוד ולא מזדקנת בכבוד. תחת תנאים קשים היא אפילו קורסת במהירות, כולל שילדה שנשברת בכל שני וחמישי, ודלתות שכבר לא נסגרות/נפתחות (המצב בתחום הזה היה פעם קשה עד כדי כך, שמרוב שידיות הפתיחה של הדלתות האחוריות היו נשברות, עקב הכוח שהיה צריך להפעיל עליהן בשביל לפתוח את הדלת, נגמרו הידיות במחסני סוזוקי לתקופה לא קצרה) . הטראנו מזדקן בצורה הרבה יותר מכובדת מהויטרה ועם 230000 ק"מ הוא ישאר מחובר, כולל כמובן מנוע הדיזל שלא מתרגש מקילומטראז' כזה.

לעניות דעתי, אם אתה לא מתכוון לשים בויטרה נעילות דיפרנציאל, אחורית וגם קדמית, הטראנו הוא קנייה טובה יותר.

-->