PDA

צפייה בגרסה מלאה : שאלה כללית בנושא שידוך טרנספר 1000 ל1300, זיהויו ותמחור

אלון_ק
11-01-04, 22:25
בחור רוצה למכור את הרכב שלו לחלקים. לטענתו (שאני לא רואה שום סיבה לא להאמין לה), יש לו טרנספר 1000. הרכב שלו משנת 86, הטרנספר מ-84 אחרי שיפוץ (לטענתו). אני מעוניין להחליף את הטרנספר שלי בשלו. הטרנספר שלי תקין ועובד, שנת 89.

א. איך אני מוודא שאכן מדובר בטרנספר 1000? הרכב שלו איננו בר תנועה.
ב. האם נדרשים עוד שינויים, מעבר לאלו שנעשו כבר ע"מ להתאים את הטרנספר ל-86, כדי שיתאים לרכב שלי?
ג. בהנחה שהכל מסתדר, והחלטנו להחליף טרנספרים, איך אני מבצע את ההחלפה? ז"א, מעבר לפירוק והרכבה של הטרנספרים אחד במקום השני, האם אני אצטרך לאזן את החדש, להחליף לדרייבשאפט שלו או כל דבר אחר שאינני מודע לו?
ד. כיצד אני מוודא שאכן בוצע שיפוץ לטרנספר שלו?
ה. בכוונתו למכור את הרכב שלם לפירוק. מכאן נולד רעיון ההחלפה ראש בראש. כמה, לדעתכם, הוא מחיר סביר עבור ההחלפה הזו? אני מבצע את העבודה, אגב, כך שאין תשלום לגורם חיצוני.

והכי חשוב - האם אני יכול לשים את ראש ידית ההילוכים של הטרנספר שלי (רק הראש) על שלו? :lol:

חנן א.
11-01-04, 23:09
איך אני מוודא שאכן מדובר בטרנספר 1000? הרכב שלו איננו בר תנועה.
אם אף אחד לא יתן לך סימני זיהוי אחרים, אז הרם גלגל אחורי באוויר, סובב אותו וספור סיבובי גל הינע מרכזי. גלה כך את יחס ההעברה ותדע איזה טרנספר יש לך.

בכוונתו למכור את הרכב שלם לפירוק. מכאן נולד רעיון ההחלפה ראש בראש. כמה, לדעתכם, הוא מחיר סביר עבור ההחלפה הזו?

500 ש"ח .

shawa
13-01-04, 14:44
בעיקרון אתה לא תמצא הבדלים בן הטרנספרים...
הדרך הכי טובה לבדוק זה כמו שחנן אמר לסובב את הגל היניע הראשית ולספור את הסיבובים של האחורי, אך רצוי לשים בLOW כי ההפרש סיבובים מה1300 יותר גדול
לא תצטרך לשנות כלום בטרנספר ( והידית תתאים) אבל בדגם שלו אם אני לא טועה יש את התוף של ההנד ברקס ביציאה לגל הינע האחורי.. שאותו תצטרך להוריד(אם שלך מעל 87)
שחף

אלון_ק
13-01-04, 23:41
אבל בדגם שלו אם אני לא טועה יש את התוף של ההנד ברקס ביציאה לגל הינע האחורי.. שאותו תצטרך להוריד(אם שלך מעל 87)

שלי 89, כפי שאמרתי, ואכן אמור להיות הבדל במבנה בלם היד. השאלה היא, האם אני מוריד את שלו וזהו (בלי לגעת בשלי), או האם אני צריך לחבר משהו אצלי/לשנות משהו אצלי ע"מ לאפשר עבודה תקינה של בלם היד?

סוזי המשתוללת
20-01-04, 00:05
ילד
אתה מעביר את הפלנג' האחורי שלך לטרנספר 1000 ואת שלו לשלך כולל הדראם וזהו

-->