PDA

צפייה בגרסה מלאה : קוראנדו VS גאלופר

prielzano
30-04-07, 01:10
אשמח לשמוע מבעלי דעה את היתרונות בכל רכב..
אחרי שעייני צדה כל מיני רכבי שטח זולים יחסית משנת 97 - 99 הבנתי ששני אלו הם הבחירה הטובה

כמעט נפלתי למלכודת הדיסקברי
אשמח לשמוע חוות דעת
יתרונות וחסרונות של כל רכב
כמובן שרכב בוחרים ע"פ הצרכים לכן צרכי הם בעיקר נסיעות קצרות ולא ארוכות לא אכפת לי שהרכב יהיה איטי אבל אני כן צריך כוח ויכולת לסחוב עגלות ומשאות בחול ים ..

אשמח לדעת אם ישנם גם אופציות נספות סביב ה 40K שלא מניתי מראש

תודה על העזרה..

חנן-ג'יפולוג
30-04-07, 01:19
הגאלופר, לפחות האוטומטי, מתקשה מאוד לסחוב את עצמו בחול ים, שלא לדבר על לסחוב משא.

לאחי היה גאלופר, ובחולות ניצנים אני הסתובבתי סביבו במעגלים עם ההיילקס, וההיילקס הוא אחד הרכבים הכי פחות מוצלחים בחול.

בשביל לנסוע בחול, ועוד עם משא על עגלה, אתה צריך רכב עם מנוע חזק מאוד.

רכב עם מנוע חזק מאוד, לנסיעות קצרות, ב40K ש"ח? משהו עם מנוע בנזין בריא. אולי סופה?

דרור ברלי
30-04-07, 09:07
סופה גוררת מצוין, אבל יש לה בעיה של כושר גרירה מותר - עניין בירוקרטי נטו, בכלל לא של מגבלה טכנית.
לפי תע"ר, ואחרי כמה פניות והצקות ושאלות שלי, מתברר שלסופה מותר לגרור רק 500 ק"ג...
נו באמת. זה מגוחך ולא רציני, כי בתכלס ומנסיון, סופה גוררת בקלות גם עגלה כבדה פי 4 מזה. אבל כשיצרן הרכב הוא מגוחך ולא רציני, אל תצפה לרצינות בתגובות שלו.

אתה מדבר על גרירות בחול ים - אני מנחש שמדובר בנגרר של אופנוע ים? סופה לא תרגיש אותו בכלל, והוא נכנס לתוך כושר הגרירה המותר שלה.

אם הברירה היא רק בין גאלופר קצר לקוראנדו - אני לוקח קוראנדו בלי להתלבט בכלל.

botzon
30-04-07, 19:52
אם תוכל למצוא קוראנדו שמור, עם טורבו(החל מאמצע מודל 98)
ב40K ייתכן וכדאי.
כל מקרה לגופו אבל אני מניח שתצטרך למתוח טיפה את התקציב בשביל רכב שמור.

prielzano
01-05-07, 23:39
תודה לחברה שענו

אשמח לעוד תגובות וקצת מידע על הרכבים (במיוחד מבעלי רכבים)
האם לדעתכם אני עושה "תחרות" בין שני הרכבים הנכונים או שיש רכב נוסף בתקציב פחות או יותר שכדאי להכניס למשוואה

ואשמח לדעת באיזה מחיר נמכרים הרכבים האלה בדר"כ
מחירון , פחות , יותר

תודה מראש
פריאל

prielzano
04-05-07, 21:57
אני רואה שאין הרבה חברה שאוהבים לעזור פה..:roll:

אלון_ק
05-05-07, 00:39
מה שאתה רואה זה שאנשים שלא יודעים לענות לך לא עונים, במקום שכל אחד עם 1/2 דקה נסיון עם רכב יתן לך תשובה. אם אתה רוצה 50 תגובות שרובן לא מבוססות, יש המון פורומים שמספקים את זה מדי יום - אנחנו נגד. עדיף לכולם שלא תקבל תשובה מאשר שתקבל 10 ניחושים, נכון?

botzon
07-05-07, 16:43
לא יודע בקשר לגאלפור אבל רק קוראנדו שמור ביותר ומושקע מאוד יימכר במחירון, רובם נמכרים מתחת למחירון בלי סיבה מוצדקת כלשהיא, אולי מוניטין לא טוב בארץ..

לא נראה לי שיש רכב נוסף, אולי טראנו ישן ומיושן.
לדעתי, לך על קוראנדו כמה שיותר חדיש(99 ומעלה עם טורבו-מומלץ) ושמור שתמצא, אם היית יכול למתוח תתקציב קצת זה היה עוזר.

-->