PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגים לF350

רני
30-04-07, 18:16
שלום לכולם ,
סוף סוף הגיעה חבילת הצעצועים שלי לפורד והתעוררה בעיה קטנה .
הבאתי ארצה גנטים 20X9
ואני מתקשה למצוא צמיגי שטח מלא, הפורד לא מוגבהה בשלב זה ואני מעונין לשמור על הגודל המקורי של הצמיג +- בכדי שלא לשנות יחסי העברה וכו ולאור בעית מקום בכנפים הקדמיות .

מכאן אשמח לקבל חו"ד ממי שהחליף צמיגים חישוקים ללא הגבהה,וממי שמכיר פנצר מאכר ראוי עם מגוון צמיגים כנדרש .
תודה מראש

רני

נמרוד
30-04-07, 18:25
(אני מצטער על הבוטות מראש) למה לעזאזל הזמנת ג'אנטים 20 אינץ'???

אלון_ק
30-04-07, 18:28
למה, למה, למה על 9?! ג'אנט כזה מביאים מינימום 10, עדיף 12! אתה יודע איזה צמיגים יפים (שמתאימים יופי לרכב בכזה גודל) אפשר לשים על ג'אנט כזה? מ40 אינץ' ומעלה, תתחיל לספור עד 56'...

וברצינות, מאחר וברור לנו שאתה לא מתכנן על צמיגים גדולים, למה הבאת כזה ג'אנט? לא יהיו לך צמיגי שטח בארץ לכזו מידה, לא במידות הקטנות (אני לא מכיר פחות מ 39 לג'אנט כזה). הדבר הכי טוב שתוכל לעשות זה למכור לי אותו, אני כן מוכן לשים כאלו צמיגים... :mrgreen:

התקווה היחידה שלך לצמיגים בגודל סביב ה33-35 לג'אנט כזה היא אליאנס. אני לא הייתי מחכה בקוצר רוח... צמיגי כביש מלא שיתפנצ'רו ברגע שהם יריחו אבן מתקרבת אתה תמצא, אבל במידות קטנות בהרבה משלך. רד לג'אנט 16.

YNV
30-04-07, 21:30
הג'אנט הקטן ביותר שמתאים ל-F הוא 17".

יניב

רני
01-05-07, 13:45
ואווו אכן טעות!!
לא ציפיתי לקבל בראש ככה מאלון,,,, אם אחליט למכור אידע אותך .
הטעות העיקרית , שלא הבאתי ארצה גם צמיגים....
הקוטר שאני אנסה להתקין הוא 35 ,
בכל מקרה הF הוא לא הגיפ בבית אלה "הפריבט" מקלט המס והמשאית לעבודות המשק....
הוא אמור ומשמש לטיולי שטח רכים בלבד.

בכל מקרה תודה על העזרה עד כה ובכל זאת אם מכירים פנצריה משוכללת בה ניתן למדוד צמיגים ויש מלאי גדול של אופציות אשמח להמלצה .

אלון_ק
01-05-07, 22:19
את הסטרלינג 10.5 האחורי אני לא מכיר עד כדי כך, אבל לD60 הקדמי שלו אפשר להכניס גם ג'אנט 15. זה דורש ג'אנט מתאים ושיוף קליפרים, שום דבר שאלפי אמריקאים לא עושים כל הזמן. על הD60 יש אינסוף מידע איך להתאים ג'אנט 15.

כמו שיש פתרונות לD60, כך יש גם לסטרלינג. אני, כאמור, לא מכיר את הסטרלינג ולא מתעניין בזה, אבל חיפוש בחו"ל ימצא את כל המידע הרלוונטי. יש המון F350 שם עם צמיגים בסביבות ה40', אני אהיה מאוד מופתע לגלות שאין לזה כבר פתרון מהמדף.

-->