PDA

צפייה בגרסה מלאה : תוכנת שטח חדשה למערכות נווט מיו 310

tzurlis
04-05-07, 12:44
למערכות הנווט המובנות לרכב, מדגם מיו 310, יצאה תוכנת שטח חדשה ובסיסית מאוד, המחיר מצחיק.

התוכנה על מפות 1:50 לבנות, מכילה שבילי סיור וטיול במהדורה חלקית מאוד, לא מתקשרת למחשב השולחני ולא ניתן להדפיס ממנה מפות, לערוך או לשים עליה מסלולים, אבל הי..היא מראה על המפה איפוא אתה כרגע בשטח!

מחירים:
לבעלי מכשיר מיו 310, שנרכש אצלנו - 200 ש"ח.
(רכישת מכשיר 310, נווט עיר + תוכנת שטח - 2300 ש"ח. )

צפו להתפתחויות בתחום. אני מעריך שנראה עוד 2 תוכנות שטח לפחות בטווח של 4-6 חודשים. השאלה מי מהן תשאר יציבה, מי תיעלם או תתמוטט ומה יהיו היכולות שלהן. בינתיים, הנויגויאד 3 היא עדיין ההימור הכי בטוח....

נמרוד
10-05-07, 10:55
מתוך הודעה לעיתונות של חברת רונלייט:

חברת רונלייט, נציגת Mio בישראל, תשלב מפות לניווט בשטח בסדרת מכשירי הניווט הייעודיים של Mio מדגמי C510 ו- C310 . התכנה "עמוד ענן" אותה פיתח יואב רופא, מאפשרת למטייל באמצעות טכנולוגייתGPS , לקבל את מיקום הג'יפ או הקבוצה על גבי המפה, וכן לעקוב אחר תנועתם. המפות על גבי המכשיר הן מפה טופוגרפית בקנ"מ 1:50,000 ומפת כבישים ראשיים בקנ"מ 1:250,000 של המרכז למיפוי ישראל.

אתר האינטרנט amudanan.co.il הוא אתר הבית של השירות החדש. האתר מציג עדכוני תוכנה באופן שוטף, מפה טופוגרפית רציפה של ישראל, וניתן לקבל קובץ PDF להדפסה בקנ"מ הנכון. על גבי המפה מוצגות מאגר נקודות עניין שהעלתה מערכת האתר וכן גולשים אחרים. ניתן להירשם לאתר ולשתף מידע עם מטיילים אחרים, ולהתעדכן ברשימת הדיוור ובפורומים על חידושים ועדכונים בתכנה. התוכנה מאפשרת חיפוש שם במאגר הישובים והאתרים ולדלג אל המקום. כמו כן ניתן לבנות מסלול טיול על פי מאפיינים שונים: מרחק ממרכז המפה, דרגת קושי, עונה, הזמן המוקצב, ועוד

עמוד ענן מוכר כאתר של "המפות הרוסיות", מקור מידע נהדר. טוב לראות שאתר אינטרנט קטן ויעיל התקדם, אני לא יודע מי עמד מאחוריו אבל מקווה שהוא רואה קצת ברכה כלכלית עכשיו ב"אקזיט" הזה. http://www.amudanan.co.il/ כרגע נראה לא פעיל, בטח לצורך השדרוג... אני מאד מקווה אבל שגם המפות הרוסיות ישארו נגישות כמו עד היום, ולו רק בשביל הנוסטלגיה.

צור, אתה יכול לספר יותר על התוכנה לאחר נסיון? ומה זה אומר תכלע'ס, כמה עולה היום המוצר הממוחשב הכי זול שמראה לך איפה אתה על מפה טופוגרפית 1:50K?

tzurlis
14-05-07, 17:42
200 ש"ח, כולל מע"מ, אם המכשיר נרכש אצלנו בעבר או ברכשיה משולבת.
475 ש"ח אם לא.
התוכנה יכולה להתאים גם ל- 510.

-->