PDA

צפייה בגרסה מלאה : צמיגים ל-F350

ישי שושני
06-05-07, 18:09
1. האם יש למישהו מידע היכן ניתן לקנות צמיגי שטח או לפחות AT בלי לשנות את מידות הג'נטים והצמיגים האורגינליים.
2. האם היבואן כבר מאשר צמיגים במידות אחרות , האם התקדם משהו בנושא זה?
כל זאת מכיוון שצמיג אחד אצלי ( קונטינטל ) התנפח ( בלוטה בצד ) ואחרי שיחה עם שרות הלקוחות ( אמרו שאין אפשרות לשנות מידות ) הפנו אותי ליבואן של קונטיננטל ואחרי בדיקה שלי בפנצ'ריה הוברר שהנפיחות לא באה ממכה אלא מבעיית ייצור - רציתי להחליף לצמיגי שטח ואין ליבואן רק צמיגים כמו שהגיע עם האוטו וגם זה בכמות קטנה כך שאם למישהו מתבלים הגלגלים - קשה מאוד להשיג אפילו את הצמיגים האורגינלים.
בקיצור השאלה שלי האם זה תקין שאין אפשרות להחליף את הצמיגים לא למידות אחרות ( היבואן לא מאשר ) ולא לחתך אחר ( אין להשיג ) ואפילו קשה להליף צמיג שהתבלה.
חוות דעתי על הצמיגים הנוכחיים הינה שבשטח הם גרועים ביותר ומועמדים לקרע בצד בכל רגע כיוון שהסוליה צרה מהדופן והדופן אינה בנויה לשטח .
ישי

asafk
06-05-07, 19:15
יש לBF צמיגי AT במידה המקורית.

אסף.

ישי שושני
06-05-07, 20:20
יש לBF צמיגי AT במידה המקורית.

אסף.

תודה אסף

האם אתה יכול לשלוח אותי לפנצריה שיש לה צמיג כזה כיוון שבדקתי בתוכנת מצאי הצמיגים של כל היבואנים בארץ ולא מצאתי כלום.

ישי

asafk
06-05-07, 21:19
אני לא יודע מה המצב בימים אלו (יש יבואן חדש לBF), אבל דבר עם "צמיגי רמת אביב" שבד"כ מחזיקים גם מידות "מוזרות" של BFים במלאי.

אסף.

רני
07-05-07, 13:29
[QUOTE=ישי שושני]תודה אסף

האם אתה יכול לשלוח אותי לפנצריה שיש לה צמיג כזה
ישי שלום ,
אני בבעיה דומה , הבאתי ארצה גנטים 20 ואני לא מוצא צמיגי שטח, גם לא 50 \50 מתאמים.
כך שאשמח מאוד שתשתף אותנו בתוצאות החיפוש,

תודה מראש

ישי שושני
07-05-07, 14:23
[QUOTE=ישי שושני]תודה אסף

האם אתה יכול לשלוח אותי לפנצריה שיש לה צמיג כזה
ישי שלום ,
אני בבעיה דומה , הבאתי ארצה גנטים 20 ואני לא מוצא צמיגי שטח, גם לא 50 \50 מתאמים.
כך שאשמח מאוד שתשתף אותנו בתוצאות החיפוש,

תודה מראש

רני שלום
בוא נעשה סדר בעינינים :
1. לפנצריה במפרץ חיפה שנקראת עולם הצמיגים - מאג'ד - יש תוכנה שנותנת את המצאי של כל הצמיגים אצל כל היבואנים - אני מעריך שלעוד פנצריות יש תוכנה דומה ושם אתה יכול להתעניין לגבי צמיגים לג'נט "20
2. אני בדקתי בתוכנה ולמידה הסטנדרטית אין צמיגים בעלי חתך שונה מאשר מספקים ברכישת הרכב.
3. יתרה מזאת גם צמיגים זהים לצמיגים המקוריים לא קיימים במצאי אלא רק אצל היבואן של קונטיננטל אשר שומר אותם לכיסוי בעיות של חברת פורד עם לקוחות שקנו F350 .

נוצרה לכאורה בעיה שבמקרה של למשל טיול שטח יקרעו לרכב שני צמיגים וכרגע אין בשוק לא אפשרות לקנות צמיגים זהים לא צמיגים בחתך אחר ולא צמיגים במידה שונה - אפילו לא להחליף ג'נטים וצמיגים למידה של ה-F350 הצבאי ( מה שאינני רוצה כיוון שהם קטנים יותר ) רק זה מצחיק שפורד אומרים שאלו הצמיגים שמותר לשים באוטו ובה בשעה יש להם רכבים של הצבא עם צמיגים במידה שונה.

ישיי

נמרוד
07-05-07, 14:33
מה מידת הג'אנטים והצמיגים בגרסא הצבאית?

ישי שושני
07-05-07, 18:54
לא זוכר אבל מקבילה ל- "31
אולי מישהו בפורם יודע ?
ישי

asafk
07-05-07, 20:40
בגרסה הצבאית היה 265/75R16 עכשיו מתחיל להיות 17 כמו האזרחי ( 265/70R17 )

אסף.

eysham
08-05-07, 10:33
אסף,

האזרחי הוא עם 275/70 R18
לפחות אצלי זה הגיע ככה...

איל

eysham
08-05-07, 10:59
מחיפוש קצר, מה שמצאתי שקיים במידות האלה...

Goodyear (http://www.goodyeartires.com/goodyeartireselector/results_size.jsp?treadwidth=275&aspectratio=70&rimdiameter=18&mrktgrp=Light+Truck&image.x=68&image.y=22)

Continental (http://www.tiredealersites.com/ContiTireSelector/default.asp?ID=603&PageData=tires&P=0&ContiGeneral=1&nav=9&TSize=275%2F70R18&TSLIndex=&TSSRating=)

kumho (http://www.kumhousa.com/tirespecs.do?id=11&parentId=2&pid=KL51)

כל הנ" ל לא ממש משפרים את יכולות השטח....
יש למישהו עוד רעיונות??

איל

ישי שושני
08-05-07, 13:31
אייל שלום
הצמיגים האלה אינם במצאי בארץ - בארץ אין כלום והיבואן אינו מאפשר לקנות מידה אחרת שתאפשר לנו לא להתקע עם אופציה אחת בלבד - לאומת זאת בארהב מאפשר היצרן מספר מידות והלקוח יכול לבחור מידות שיתאימו לשימוש שלו וגם לכיסו
ישי

מיקי פ
08-05-07, 20:03
מבירור שביצעתי מול ניסים - מנהל המותג של פורד - הוא אמר לי כי ניתן למצוא צמיגים אצל "צמיגי זוארץ" (אני מקווה שאני לא טועה בשם - אברר איתו מחר שוב...), כמו כן הוא סיפר לי כי ישנם מ"ס יבואנים שאצלם "המשלוח בים" בדרכו לארץ.

בכל מקרה אתה יכול להשיג אותו דרך שירות הלקוחות שלהם בט"ל 089139995. אליי הוא חזר בזריזות ואדיבות.

נ.ב:
זה אתה שהיית בסופ"ש באילת?

מיקי

eysham
09-05-07, 10:40
מחיפוש נוסף עליתי על אופציות מעניינות...

MAXXIS (http://www.maxxis.com/products/automotive/product_detail.asp?id=5477)
NITTO (http://www.nittotire.com/#index%2Etire%2Eterragrappler%2Esizes)
DEAN (http://www.deantires.com/us/en/ProductDetails.asp?ProdType=LtTruck&id=272)

איל

רני
11-05-07, 10:37
שוחחתי עם בבר מזוארץ והם שוקלים ליבא ארצה ולהחזיק במלאי צמגים כאמור ,
הציעו לי ממלאי בארץ מישלין 50.50 במחיר מופלא של 2500 שח יח, כך שזה יורד מהפרק בשלב זה
אני ממשיך לחפש ואודה אם יש למישהו מידע בנושא

eysham
11-05-07, 12:23
יאללה, לשבור את השוק!
מי מרים את הכובע ומביא מכולה מארה"ב...??...
כמה זה כבר יכול לעלות??
יש מכס על צמיגים??

איל

eysham
11-05-07, 12:46
עוד אופציה...

TOYO (http://www.1010tires.com/tire.asp?tirebrand=Toyo&tiremodel=Open+Country+M%2FT&pc=360120)

נמרוד
11-05-07, 14:13
אופציות באינטרנט לא חסר... אבל המרחק בין הקטלוגים של ייצרני הצמיגים עד לזמינות בפאנצ'ריות בארץ כנראה רחוק מדי. המצב שערוריתי, ונודע לי אגב שבעיה זהה מצפה למי שרוכש את הפאג'רו החדש עם חישוקי 18 אינץ'.

עכשיו אתם מתחילים להבין את הטמטום שבתקנות התעבורה? אם רק היה חופש סביר לעלות ולרדת במידה בלי יותר מדי טקסים, בלי אוטודטה ועניינים, לא היתה שום בעייה.

הצעה שלי (אם מישהו היה שואל אותי) ואני עומד מאחוריה בתור מהנדס -

ניתן לשנות מידת צמיגים לכל מידה שהיא גדולה או קטנה יותר בעד 10%, בקוטר או ברוחב הצמיג, ביחס למידה הנומינלית כפי שמופיע בנתוני הייצרן/אוטודאטה.

כמו כן, ניתן לשנות את קוטר החישוק ללא הגבלה.

זה כמובן דורש קצת הבנה ואפילו יכולת תפעול מחשבון ברמה של כיתה ג', אז אין סיכוי.

eysham
11-05-07, 16:37
נמרוד,

ממהנדס למהנדס, אין סיכוי...

המדינה/רשויות מרשה לי לתכנן, לייצר ולתת לאנשים להשתמש בדברים הרבה יותר מורכבים ומסוכנים, אבל להחליף מידת צמיג?? זה כבר בקשה מוגזמת...

איל

ישי שושני
11-05-07, 19:43
הפיתרון בידי היבואן.
חברת פורד בארהב מאפשרת מידות שונות לצמיגים ( ואפילו בישראל יש הבדל בין הדגם הצבאי לאזרחי ) אבל היבואן כאן הוא שמרן ( מילה מרוככת למה שרציתי להגיד ) והלקוח אינו בראש מעיניהם - אני בטוח שאם היו קשובים יותר ללקוח היו מרוויחים עוד לקוחות ובטח שאם היו מציעים בעצמם אפשרויות שיפור שונות כמו הגבהות צמיגים וחישוקים שונים נעילות מיגונים ורמות גימור שונות היו מרווחים גם מזה וגם מעוד לקוחות .
אבל היבואן חושב שאצלו נמצא משהו מיוחד ואין צורך לבוא לקראת הלקוח - כך גם היה עם יבואנים אחרים וראה היכן הם היום.
הלקוח תמיד צודק
וליבואן אני אומר :
מי שקנה את הפורד ולא שברולט קנה אותו רק בגלל שרצה לשמר לעצמו את אופצית השטח ולא בגלל המנוע הרועש והחלש יותר תיבת ההילוכים המיושנת יותר והפינוקים בתא הנוסעים.
ומי שקונה רכב עם אופציה לשטח צריך צמיגים ראויים הגבהות נעילות מיגונים וכו... ואם היבואן אינו מבין זאת כדאי שיתעשת וישנה את מנהגו.
ישי

רני
11-05-07, 20:10
OTE]
toyo\ nito

זה צמיג זהה מאותו בית

מיקי פ
12-05-07, 20:39
ישי,

השאלה היא אייך אנחנו מייצרים דו-שיח יעיל מול היבואן שיביא לתוצאות ולא רק "מוציאים קיטור" בפורום זה.
למיטב ידיעתי אנחנו כאן 4 בעלי רכב: אתה, אייל, רני ואני. צריך להגיע לעוד בעלי רכב ואולי פנייה מרוכזת של כולנו תוכל להביא לשיתוף פעולה מתוך כוונה חיובית ובונה. בסה"כ מהתרשמות שלי ניתן להגיע להבנות.

מיקי.

ישי שושני
14-05-07, 12:46
אני מציע ליזום פגישה במעמד ארבעתנו ואולי עוד מי שירצה עם ניסים בחיפה , ולהעלות את הנושא כולל זה שבגלל שהם לא מאפשרים מידות אחרות יבואן צמיגים שכבר כן מביא צמיגים רוצה 2500 ש"ח לצמיג דבר שהוא ניצול המצב שאין כל תחליף.
כמו כן אני מציע להעלות את נושא תדירות הטיפולים שהינו כפול מאשר ארהב וגורם לנו להוצאה מיותרת.
בנוסף את כל השינויים כמו הגבהות וכו..
ישי

מיקי פ
14-05-07, 16:46
אני איתך.
דיברתי אתמול (יום א') עם פורד - הבנתי מהם שניסים יהיה רק במהלך שבוע הבא.
בגדול אני פנוי ואשמח להגיע לפגישה שכזו.

מיקי פ
05-06-07, 14:59
צמיגי זוארץ 03-5616754
מחזיקים צמיג TOYO AT "Open Country" בט"ל מסרו מחיר של 1050+

הדגם המדובר בלינק:
http://www.toyo.com/docs/tires/tires.asp?lpid=18971&name=Open%20Country%20A/T™&category=lgt

Orang
06-08-08, 08:13
המנוע הרועש והחלש יותר תיבת ההילוכים המיושנת יותר

ישי - אני מופתע...:shock:
מנוע רועש ??? האוטו יותר שקט מפג'רו קינג או מלנד קרוזר דיזל
מנוע חלש ? הצחקת אותי...:D
מה כל כך מיושן בתיבת ההילוכים המצויינת ? זה שיש לה "רק" 5 הילוכים ויש בשוק תיבות עם 6 או 7 הילוכים לא עושה אותה למיושנת.;)

בידידות, אורן

ספי גוזלן
06-08-08, 12:11
ישי יש פנצריה בגב של תחנת הדלק בגן יבנה
תפנה לבחור בשם אלי 0577622159 אלוף הארץ
בליישר בננות ולעגל ביצים
אגב יש לי סט שנסע 5000 קמ אשמח לישמוע הצעות

eysham
06-08-08, 14:55
ישי - אני מופתע...:shock:
מנוע רועש ??? האוטו יותר שקט מפג'רו קינג או מלנד קרוזר דיזל
מנוע חלש ? הצחקת אותי...:D
מה כל כך מיושן בתיבת ההילוכים המצויינת ? זה שיש לה "רק" 5 הילוכים ויש בשוק תיבות עם 6 או 7 הילוכים לא עושה אותה למיושנת.;)

בידידות, אורן

אורן, אתה מדבר על 2008.... ישי על 2007.
זה לא אותו דבר... בכלל לא.
2007 יותר רועש בהרבה ופחות חזק בהרבה.
אבל יותר יפה.

איל

tzagi
07-08-08, 07:08
הפיתרון בידי היבואן.
חברת פורד בארהב מאפשרת מידות שונות לצמיגים ( ואפילו בישראל יש הבדל בין הדגם הצבאי לאזרחי ) אבל היבואן כאן הוא שמרן ( מילה מרוככת למה שרציתי להגיד )
ישי

לא לא לא ולא!
ישי,
הנושא ניטחן פה 200 אלף פעם
פורד לא איפשרה, לא מאפשרת ולא תאפשר שום שינוי ברכב, אפילו(ובמיוחד לא) בארה'ב!

להמשיך לטחון,
הנה איך זה עובד,
בארה'ב,
כלי רכב נחשב לרכוש פרטי, אין דרך לממשלה להגיד לבעל הרכב מה לעשות איתו, רוצה חישוקים 24 אינץ' וצמיגים 40 אינץ'- זכותך.
אתה לא צריך אישור מהממשלה או היצרן, שאגב, לא יתנו לך גם אם תבקש,
מדוע?
כי ברגע שמישהו נותן לך אישור לשנות משהו הם לוקחים אחריות, כלומר,
נגיד שהיו נותנים לך אישור לשנות גודל צמיג, ואתה נכנס לתאונה,
ישר אתה, או מי שפגעת בו מביא עורך דין אפילו מסוג ז שיטען שהתאונה קרתה בגלל גודל הצמיגים הלא מקורי, וכמובן בגלל שנגיד, שפורד, אישרה את זה בתור חברה....העסק הזה עלול לעלות להם 50 מליון דולר, למרות שזה באמת כסף קטן, אין להם כוח להתעסק עם עורכי דין, אז הרבה יותר פשוט וחכם לא לאשר כל שנויים ברכב.
אצלכם המצב כמובן שונה,
הרכב שקנית, זה לא רכוש שלך,
יש ממשלה,יש כנסת, יש שרים, יש משרד תחבורע,
יש בכנסת מיזנון ,
ויושבים במיזנון ומחליטים איזה גודל צמיג מותר לישי להרכיב על הרכב שהממשלה עושה טובה לישי ומרשה לו להחזיק,
ובאופן מיקרי לגמרה, החליטו שישי יכול להרכיב צמיגים רק בגודל שמורשה ע'י היצרן, אתה מבין, גם הם מחפשים איך לכסות את התחת שלהם, חס וחלילה תיכנס בתאונה, בטוח יבוא עורך דין יהודי טוב, ויטען שהתאונה קרתה בגלל שינוי הגודל, ויאשימו את זה שאישר.....אז למה הם צריכים את הכאב ראש הזה?

אז מה הפיתרון?
כרגיל למדינת ישראל,
חפש את הפיתרון מתחת לשולחן, בדיוק כמו כול אחד אחר.

tzagi
08-08-08, 04:36
הנה סתם לדוגמה,
פיקאפ עם הגבהה ממוצעת עממית שנסע מלפי היום,
נראה לי מוזר שהוא השקיע הרבה בגלגלים (קשה לראות אבל יש לו גלגלים של משאית בינונית,20 אינץ' 10 ברגים)
אבל הליפט ממש זול, בלוקים גדולים מאחורה.

chaim
04-11-08, 15:14
הפיתרון בידי היבואן.
חברת פורד בארהב מאפשרת מידות שונות לצמיגים ( ואפילו בישראל יש הבדל בין הדגם הצבאי לאזרחי ) אבל היבואן כאן הוא שמרן ( מילה מרוככת למה שרציתי להגיד ) והלקוח אינו בראש מעיניהם - אני בטוח שאם היו קשובים יותר ללקוח היו מרוויחים עוד לקוחות ובטח שאם היו מציעים בעצמם אפשרויות שיפור שונות כמו הגבהות צמיגים וחישוקים שונים נעילות מיגונים ורמות גימור שונות היו מרווחים גם מזה וגם מעוד לקוחות .
אבל היבואן חושב שאצלו נמצא משהו מיוחד ואין צורך לבוא לקראת הלקוח - כך גם היה עם יבואנים אחרים וראה היכן הם היום.
הלקוח תמיד צודק
וליבואן אני אומר :
מי שקנה את הפורד ולא שברולט קנה אותו רק בגלל שרצה לשמר לעצמו את אופצית השטח ולא בגלל המנוע הרועש והחלש יותר תיבת ההילוכים המיושנת יותר והפינוקים בתא הנוסעים.
ומי שקונה רכב עם אופציה לשטח צריך צמיגים ראויים הגבהות נעילות מיגונים וכו... ואם היבואן אינו מבין זאת כדאי שיתעשת וישנה את מנהגו.
ישי

סליחה על ההתערבות
ברשותי גם רכב F350
שתי צמיגים קדמיים הוחלפו ל"טויו" שתי אחוריים ל "גוד ייר" כולם 50\50
הם נפלאים בשטח
הכול נעשה בצמיגי שמעון כחלון בכפר סבא

מאור ש
12-11-08, 13:06
סליחה על ההתערבות
ברשותי גם רכב F350
שתי צמיגים קדמיים הוחלפו ל"טויו" שתי אחוריים ל "גוד ייר" כולם 50\50
הם נפלאים בשטח