PDA

צפייה בגרסה מלאה : מיכל דלק - אני עובד במקביל לעומר (:

אייל
17-01-04, 20:56
מיכל דלק שיהיה מונח מתחת לספסל האחורי לאורך רוב החלק האחורי של האוטו.
מידות:110*95*5 נותן לי 52 ליטר דלק.
חיבור המיכל יעשה באמצעות ברז פשוט ישירות למיכל הראשי וברגע שהמדיד באוטו ירד מתחת לרבע אני יעצור אפתח את הברז ואתן לגראביטציה "לעשות את שלה".

הרעיון הוא לייצר מניירוסטה.
מאיזה עובי עליי לעשות את זה.
בהנחה והעבודה לא תעלה לי כסף, כמה אמור לעלות חומר.

דעתכם...

אהה, לגבי למה אני צריך עוד מיכל - ככה :? :?

ארז
17-01-04, 22:19
אתה רוצה עוד מיכל כי אתה אדיוט,אז בסדר....אנחנו לא שואלים
בכל מקרה אני הייתי הולך על 3 מ"מ המיכל בתוך הרכב ועדיף שיהיה לו חוזק נגד מכות וכו'

דרור ברלי
17-01-04, 22:38
לא טוב.
כל העסק צריך להיות נייד ובר-הסרה. למה?
אול ישכחת שאצלנו בסופות, יש רכיב סורר שתמיד צריך שתהיה אליו גישה קלה - משאבת דלק....
ולכן יש לנו מכסה קטן בריצפה, בחלק האחורי, שאסור לחבר מעליו שום דבר. מרפי אומר שאחרי שתגמור את כל הבנייה לתפארת ולא תיהיה גישה נוחה לפתח הזה, בדיוק אז תצטרך לפתוח שם ולהחליף משאבה...

עירא
18-01-04, 00:51
לפני שאתה מזמין, תודיע אולי יהיו עוד קונים :lol:
עכשיו שאלה ראשונה, לא יהיו תופעות של חלודה ושאר ירקות בין שתי שכבות של ברזל? (אני ממש לא יודע/מבין בנירוסטה :oops: )
שאלה שנייה, נושא התדלוק, אם הכוונה היא לחור שישמש לתידלוק, לא תיווצר בעייה בגלל שהפיית תדלוק תוכל להכנס רק 4 ס"מ +-?
עירא

polar bear
18-01-04, 01:22
תגידו, עם כל בנית המיכלים העצמית הזו, אין לאף אחד חבר/מכר/ידידה וכו' שמתעסק ביצור מיכלי פלסטיק לפי הזמנה?

נראה לי מה זה מתאים לאפליקציות "שלנו" בכלל ולזאת הספציפית בפרט.

AvigdorAharon
18-01-04, 08:18
גם אני רוצה!
אני חושב שעדיף לחבר מתחת לרכב, ולא בתוכו, כמובן תוך כדי מיגונים מתאימים!
אייל, אולי תוכל לברר עלויות לאלו שלא מקורבים?

אביגדור

השמשוני יחיעם
18-01-04, 08:49
אייל,,,,אתה מתחיל להיות סנילי בגיל צעיר מידי :lol:

http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=1457

http://www.jeepolog.com/jp_forum/viewtopic.php?t=2068

וכמו פולניה מצוייה,,,,,לא מחליט

שבוע טוב

אייל
18-01-04, 10:07
דרור, כל העסק יהיה בר הסרה על 4 ברגים.
עירא, עיניין התדלוק יהיה מצינור גומי של 1.5 צול.
יחיעם, זה לא נושא של סניליות זה הקטע שכל פעם אני חושב על משהו אחר ובעצם זה אותו דבר אבל לא זכרתי אותו קודם, על מה דנים כאן? כמה סוכר להוסיף לעוגה? למה שוב בחרו את גולדה לראשות הממשלה? :lol: :lol: :lol:
יחיעם (2), אני פשוט לא מזדמן להגיע להרצליה לראות את פאר היצירה שלך אבל האם המיכל שאצלך הוא משהו בסגנון שאני מדבר?

הרעיון הוא שהמיכל בעתם לא ממש מבזבז מקום איכסון באוטו (6 ס"מ לא ממש ישפיעו על נפח איכסון פרקטי).

האם 3 מ"מ הוא עובי טוב לדבר הזה????
כמה אמור לעלות פעמיים 110X90 ועוד 400X6 פח נירוסטה ואיפה קונים???

רכס חיים
18-01-04, 16:47
מיכל נירוסטה מאוד יקר , ולהערכתי יבקשו ממך מעל 1000 שקל - כמחיר סביר. אך לפני זה אתה צריך לקחת בחשבון מספר דברים. 1. ריתוכי נירוסטה נסדקים עקב הקשיות שלהם והטלטולים שברכב. 2. משקל המיכל לפי התכנון שלך ,ריק - 60 ק'ג. 3.המיכל ישקע במרכזו וכמות הדלק תופחת - באם לא תייצר עמודונים פנימיים, מה שמסבך את הייצור. 4. אותו מיכל מפח מגולוון בעובי 1.5 מ'מ ,עם חיזוק אמצעי לכל הרוחב שגם ישמש למניעת חבטות הנוזל יעלה פחות מחצי, ישקול רק 30 ק'ג, ויחזיק מעמד 20 שנה. לשיקולך.

polar bear
18-01-04, 17:11
טוב, מאחר וזהו שרשורו של אייל , אני ארשה לעצמי להיות נודניק.

שמישהו יסביר לי למה לא פלסטיק??

מישהו פה עובד עם פלסטיק ויכול לשלול את האפשרות הזו מכל וכל?

חבורה של ברזלנים!

רכס חיים
18-01-04, 18:23
כמי שעבד בנערותו בייצור תבניות למוצרי פלסטיק, אין לי בשורות גדולות שמאפשרות לייצר מלוחות פלסטיים צורות מרחביות לפי הזמנה. בייצור בודד אין לפלסטיק שום יתרון על לוחות מתכתיים. לידיעתך - לוח פוליקרבונט בעובי 2 מ'מ עולה 100 שקל/מ'ר, בעוד לוח פח בעובי 1 מ'מ שהוא חזק יותר עולה 20 שקל/מ'ר.

אייל
19-01-04, 12:58
אנחנו ברזלנים...כן...כן...בגלל זה אנחנו מחפשים ריאו...

חיים, האופציה השניה שאני חשבתי עליה הייתה לעשות את זה מברזל 3 מ"מ, לגלוון אותו ולאפשר פתיחה שלו מלמעלה לצורך בדיקה פעם בשנתיים (תחזוקה שוטפת).
מצד שני ניירוסטה יותר עמידה (לפי החבר'ה כאן) וגם יש לי מי שירתך לי את זה באיכות גבוהה מאוד וללא תשלום.

רכס חיים
19-01-04, 19:14
3 מ'מ זה עבה מדי , כבד מאוד, ובנירוסטה גם יקר פחד. אתה מתכוון להילחם עם מיכל דלק? היצרנים עושים מיכלים מפח 0.8 מ'מ ,וזה עובד. אתה יכול לעשות מנירוסטה 1.5 מ'מ ובהתפרעות מיוחדת 2.0 מ'מ. בהצלחה.

שחף110
04-02-04, 12:36
הממממ, פיברגלאס ? מה רע בזה ?

Bulldog
07-02-04, 19:51
מה בנוגע למיכל מנירוסטה חילופי? כזה שישב המקום המיכל המקורי, מידות מוגדלות יותר וסביר להניח שלא יהיה ניתן להוסיף לו עוד מיגון.
איזה עובי מומלץ למיכל כזה, או שמא עדיף לבנות גם אותו מנירוסטה דקה ולמגן?

Bee
18-03-04, 16:05
תמיד יש את האפשרות הלא חוקית... לפרק מיכל של משאית...
לא סתם אבל למה לא לשים מיכל על הגג (אם יש לך גג ואם יש לך אפשרות)?
מתחת לאוטו זה בעיה הוא יחטוף מכות בתוך האוטו יש לך רק מקום שלא נראה לי כ"כ מומלץ להשתמש בו
ועוד סיבה לא למה לא לשים מיכל פלאסטיק לפלסטיק יש נטייה להסדק, להשבר וכאלה זה חומר לא חזק ולא אמין מיכל ממתחת כל שהיא יותר הגיוני אלב מה כבר אני מבין בזה

אייל
21-03-04, 10:24
לא מתקינים מיכל על הגג בגלל העלאת מרכז הכובד והשלכותיו.

Bee
23-03-04, 01:02
וואלה יש בזה הגיון :lol:

גיא
24-03-04, 22:22
BEE

לכל הקטנועים בעולם יש מיכל דלק מפלסטיק ...
לאיזה סוג של רכב שטח אנגלי יש מיכל דלק מפלסטיק ( לפחות לדגם הסולר )

אני לא רואה שום בעיה עם זה.

הבעייה היא שבשביל לנפח מיכל מפלסטיק יש צורך בתבנית וזה מה שיקר פה.

Bulldog
24-03-04, 23:13
במקרה התגלגל לי לידיים מיכל דלק של MB, עכשיו רק נראה אם יש לו מקום מתחת לרגליים של הנוסע ויש לי עוד 11 גלון דלק.

-->