PDA

צפייה בגרסה מלאה : ריפוד להשקטת הדיפנדר- מה דעתכם?

asafk
17-01-04, 22:02
מישהו ניסה את המוצר הזה?

http://www.wrightoffroad.com/html/dgseatbox.html

עשוי מחומר דחוס מאוד, הם טוענים שמשקיט את הרכב בהרבה דציבלים. קיים קיט שלם, אבל הוא לא מתאים לרכבים שלנו. הכיסוי ל"קופסה" שמתחת למושבים, דווקא כן מתאים לדיפנדרים שלנו, ולטענתם אחראי לבערך חצי מההשקטה של כל הסט.

מישהו ניסה?

אסף.

ארז
17-01-04, 22:11
בגדול זה לתת אספרין לחולה סרטן
ברכב הזה אין שום בידוד...כל המאמצים שלך וכל ההקשעה בכל מיני קיטים לא יעזרו בסוף
נסעתי בדיפנדרים מושתקים......סוג של בדיחה

asih
21-01-04, 03:18
אם אתה רוצה שקט, תקנה דיסקו, דיפנדר זה לכמוני שמחפשים את הרעש שנשמע כמשעית משולבת עם טרקטור קטן.

סוזי המשתוללת
26-01-04, 01:54
אסף
באחד הקיבוצים בעמק בית שאן יש מפעל בשם פלציב
המפעל מייצר ספוגים בעוביים שונים ומסוגים שונים עם יכולות השקטה ברמות שונות
כעיקרון מדובר בספוגים הדומים למזרוני טיולים רק שבמפעל ניתן למצוא כמויות נאות בפח האשפה ואם יש מישהו שיעזור אז זה גם בחינם
שווה ניסוי אצלי זה עובד

ד ו ר ו ן
26-01-04, 11:36
הניבה שהיתה לי ידועה כרעשנית לא קטנה, חלק מהרעש נובע מתיבת ההעברה במצב הנעה כפולה קבועה והזמזום שלה בנסיעת כביש דומה מאד לזה העולה בדיפנדר.
מעבר לזה, רעש המנוע, אולי לא רעש דיזל אבל רעש מוחשי ביותר.
ולמה ההקדמה הזו?
כי לי זה הפריע, ובנסיונות שלי לנהל שיחה עם הנוסע שלצידי חיפשתי איך להשקיט את הסובייטי הזה והצלחתי לעשות משהו בסגנון שמתואר כאן.
לקחית ריפוד פנימי של מכסה מנוע מאיזו גרוטאה והתאמתי אותו לצד הפנימי של מכסה המנוע של הניבה-העסק הוריד בצורה מיידית מרעש המנוע והפך אותו לעמום יותר, אם הייתי משקיע ושם עוד על חלקי המתכת הגדולים בתא המנוע אני מניח שזה היה רק מוסיף.
בנוסף הרמתי את הדיפון שמכסה על תיבת ההעברה בריצפת הרכב והכנסתי לשם יריעת פלסיב כמו שהומלץ כבר ככה שתכסה את הריצפה בין אזור הגיר וריצפת הרכב בתוך הרכב, דבר שתרם אף הוא להורדת הדציבלים לרמה ניסבלת בהרבה.
חבר בעל CJ7 הדביק על כל הריצפה של הרכב פלסיב שכזה והפחית משמעותית את רמת הרעשים והתהודה מהכביש ברכב אף הוא.

-->