PDA

צפייה בגרסה מלאה : פרוייקט בניית גגון עריסה מאלומיניום בהזמנה אישית

idan10
09-05-07, 12:12
שלום לכם בונים וג'יפאים יקרים!

רציתי לשתף אותכם בבניית גגון שבניתי לחבר לסוזוקי ג'ימיני בהזמנה אישית, גגון ייחודיי שניתן להזמנה לכל מי שיחפוץ בו במחירים אטרקטיביים. הגגון מגיע במידות מותאמות לכל ג'יפ וג'יפ בהזמנה אישית.

אז ככה הגגון הספציפי הזה שבתמונות עשויי מקורות אלומיניום מחוזקות וקלות (משהו ייחודי לי) אשר עברו צביעה בתנור לשחור לפי הזמנת הלקוח, זויות פלסטיק קשיח(כמו באקדחים), רשת נירוסטה מחוזקת שגם היא עברה צביעה בתנור, גימורי פח נירוסטה בצדדים, ברגי נירוסטה וניטים מאלומיניום.
יש לציין שכל החומרים בהם אני משתמש לא מחלידים!

לשאלות והתעניינות ניתן לפנות אליי בהודעות פרטיות!

מחכה לתגובות על הגגון, שיהיה לכם יום נעים.

בברכה,
עידן בשור.

idan10
09-05-07, 12:16
עוד תמונות....

idan10
09-05-07, 12:17
ופעם אחרונה עוד תמונות..... :grin:

idan10
14-05-07, 14:11
?????? יש פה מישהו????? הלו????? :smile:
אשמח לתגובות!

בקרוב יצורפו תמונות באור יום ותמונות של גגון מדגם אחר!

idan10
18-05-07, 12:49
טוב כמו שהבטחתי לכם הנה תמונות של דגם נוסף של גגון! כרגע לא מורכב על הג'יפ, אבל יגיעו גם תמונות כאשר יהיה מורכב!

GodsFather
18-05-07, 15:46
נראה מקצועי ביותר.

שאלה לתוספת - שקלת להוסיף צלונית נגללת דרך אחד הקנטים ? או שזה לא אפשרי טכנית למבנה הקיים ?

idan10
19-05-07, 18:02
נראה מקצועי ביותר.

שאלה לתוספת - שקלת להוסיף צלונית נגללת דרך אחד הקנטים ? או שזה לא אפשרי טכנית למבנה הקיים ?

אתה מתכוון לרשת הצללה? כי אם כן אפשר לעשות הכל, זה תלוי בביקוש ובמה שהלקוח רוצה.

היתרון אצלי שיש לי את הגגון והעריסה הסטנדרטית שלי, ואם ללקוח יש רעיון שהוא רוצה בנוסף למה שאני מציע אז אני יכול לעשות את זה.
למשל יש מישהו שרצה גגון + עריסה סטנדרטי אבל שאל אם אני יכול לעשות לו מין מאריך כזה שנפתח ונסגר כביכול כדי להאריך לו את הגגון. אז כמובן שאני מפתח לו את זה ובונה לו מה שביקש.
כמובן שזה בתוספת תשלום.

idan10
14-06-07, 12:03
בוקר אור ושלום לכולם!
אז כמו שהבטחתי הנה התמונות של העריסה החדשה לפניכם!
העריסה עשויה על ידי קורות אלומיניום בלבד! הניטים עשויים מנירוסטה! והרשת עשוייה מברזל מגולוון. כפי שניתן לראות העריסה עברה צבע בתנור. יהיו עוד תמונות כאשר הגגון פלוס העריסה יורכבו על הג'יפ.

שיהיה לכולם סופ"ש נעים.

kobikono
17-06-07, 10:24
ראשית אברך על עבודה שנראית כאומנות .
מה טווחי המחירים פחות או יותר ע"פ מידות.

kobikono
17-06-07, 10:24
בוקר אור ושלום לכולם!
העריסה עשויה על ידי קורות אלומיניום בלבד! הניטים עשויים מנירוסטה! והרשת עשוייה מברזל מגולוון. כפי שניתן לראות העריסה עברה צבע בתנור. יהיו עוד תמונות כאשר הגגון פלוס העריסה יורכבו על הג'יפ.

שיהיה לכולם סופ"ש נעים.

kobikono
17-06-07, 10:25
מה טווחי המחירים ליצירה הזו

רכס חיים
18-06-07, 06:40
גילוי נאות - אנו מתחרים באותו שוק.האם ניתן לדעת מספר פרטים טכניים על המוצר?? כגון - משקל, שיטת החיבור לרכבים השונים, עובי הדופן של הצינורות, רעשי נסיעה והתנגדות לאוויר,עמידות לקורוזיה של הרשת , עמידות הפלסטיק ל-U.V . מועדי אספקה ,וברור גם מחירים. באם יש לך שאלות על מוצרינו אשמח לענות עליהן כאן בפירוט.

ronen118
18-07-07, 01:57
בוקר אור ושלום לכולם!

שיהיה לכולם סופ"ש נעים.

כל, הכבוד על ההשקעה, נראה מצויין ויפה,
מה המשקל של הגגון , ומה המחיר ?

חנן גולומבק
18-07-07, 08:13
בוקר אור ושלום לכולם!

שיהיה לכולם סופ"ש נעים.

שלום עידן, הגגון נראה ממש טוב.
רציתי לשאול האם אין בעיה בחיבור של האלומיניום לניטים נירוסטה, האם לא עדיף להשתמש בניטים עשויים אלומיניום גם הם ?

תודה.

רכס חיים
19-07-07, 19:25
שלום חנן - מידיעה מקצועית - אין כל בעיה בחיבור של אלומיניום לנירוסטה. הבעיה קיימת בין אלומיניום לברזל/פלדה עקב קורלציה אלקטרונית בין החומרים שתוצאתה קורוזיה מואצת.

yaronw
24-07-07, 23:26
שלום לכם בונים וג'יפאים יקרים!

רציתי לשתף אותכם בבניית גגון שבניתי לחבר לסוזוקי ג'ימיני בהזמנה אישית, גגון ייחודיי שניתן להזמנה לכל מי שיחפוץ בו במחירים אטרקטיביים. הגגון מגיע במידות מותאמות לכל ג'יפ וג'יפ בהזמנה אישית.

אז ככה הגגון הספציפי הזה שבתמונות עשויי מקורות אלומיניום מחוזקות וקלות (משהו ייחודי לי) אשר עברו צביעה בתנור לשחור לפי הזמנת הלקוח, זויות פלסטיק קשיח(כמו באקדחים), רשת נירוסטה מחוזקת שגם היא עברה צביעה בתנור, גימורי פח נירוסטה בצדדים, ברגי נירוסטה וניטים מאלומיניום.
יש לציין שכל החומרים בהם אני משתמש לא מחלידים!

לשאלות והתעניינות ניתן לפנות אליי בהודעות פרטיות!

מחכה לתגובות על הגגון, שיהיה לכם יום נעים.

בברכה,
עידן בשור.

yaronw
24-07-07, 23:30
[

לעידן שלום רב
הנני צלם פרסום אשמח לעזור לך לצלם את הגגונים כמו שצריך
ירון 052-2902533

תומרס
15-09-07, 10:05
אהלן עידן
אני מעוניין בגגון לפאגרו אשמח לשמוע הצעות
[email protected]
תומר

yoav
15-09-07, 11:13
פוורם מסחרי הוא סוג שח לוח מודעות משודרג...חבל שאין טווח מחירים למוצרים המתפרסמים פה.

שגיא חן
09-02-08, 14:54
שלום עידן אני מעונין בגגון לגימיני כמו בתמונה. שגיא 0526046988

אור ראשון
24-10-08, 12:54
שלום עידן,
אני מעוניין בעריסה/גגון לסוזוקי ג'ימני. התוכל ליצור עימי קשר לגבי מחיר, תוספות וכו?
אפשר ב- [email protected] או ב-054-4743454.
תודה.

קובי-ערד
25-10-08, 09:25
שלום,

לי יש כרגע פאגרו ארוך עם SUNROOF. צור איתי קשר בה.פ לגבי רעיון :rolleyes: שיש לי.

[email protected]

קובי

idan10
23-04-09, 21:48
שלום לכולם...

נעלמתי מהשטח המון זמן.....והנה חזרתי ;)

בקרוב אעדכן בדברים חדשים...

בברכה,
עידן.

ינון
28-04-09, 17:42
שלום חנן - מידיעה מקצועית - אין כל בעיה בחיבור של אלומיניום לנירוסטה. הבעיה קיימת בין אלומיניום לברזל/פלדה עקב קורלציה אלקטרונית בין החומרים שתוצאתה קורוזיה מואצת.
שלום חיים
האם ניתן לבטל את תהליך הקורלציה האלקטרונית על-ידי בידוד גומי?
ינון

רכס חיים
02-05-09, 18:56
כן, זה ניתן ובתנאי שההפרדה מוחלטת בעובי המתאים ושאין הולכה חשמלית בין שני החלקים על-יד בורג, ניט, סטאד וכו' העשויים מפלדה או מאלומיניום.

באם המחבר עשוי מנירוסטה איכותית ניתן לבצע חיבור בין שני החלקים בדגש על הפרדה פיזית בינהם של גומי .

ינון
05-05-09, 22:20
כן, זה ניתן ובתנאי שההפרדה מוחלטת בעובי המתאים ושאין הולכה חשמלית בין שני החלקים על-יד בורג, ניט, סטאד וכו' העשויים מפלדה או מאלומיניום.

באם המחבר עשוי מנירוסטה איכותית ניתן לבצע חיבור בין שני החלקים בדגש על הפרדה פיזית בינהם של גומי .

תודה על ההתייחסות
ינון:cool:

רפי1960
10-05-09, 11:59
אבקש הצעת מחיר לגגון לגיפ פגרו 1.20 אורך על 1.05 רוחב, רפי 0546728279

mochef96
27-07-09, 17:42
אנה צור עימי קשר בט"ל 0528593234 בקשר לגגון לגימיני תודה משה

גוזלן
14-09-09, 13:58
היי עידן,

בבקשה שלח הצעה לגגון מלא לדיסקו 1

אורן

remy
31-10-10, 13:05
היי

שאלה פשוט.. לא מבין למה אין תשובה..

כמה זה עולה?
יש לי מצובושי פגארו 99 ארוך..

מכמה פאפליתוס אני צריך להיפרד?

[email protected]

remy:D

עמית ש
04-11-10, 22:11
עידן שלום
מעוניין בפרטים על הגגון חוזק? האם אפשר לעמוד עליו?
כמו כן אשמח לקבל טוח מחירים

kobiarava
05-11-10, 14:40
חברים, לא שמתם לב שפותח השרשור נעלם לו מזמן, ולא הגיב פה מעל שנה וחצי?
תשובות כבר לא תמצאו פה...

קובי

Kobisi
08-09-12, 02:38
שלום עידן
אני מעוניין בגגון לפאג׳רו ארוך
איך ניתן ליצור איתך קשר ?
הפלאפון שלי הוא 0544776045
אשמח אם תיצור קשר

קובי

idan10
01-12-14, 09:56
שלום לכולם,
אני מצטער נורא שלא עניתי ויצרתי קשר עם קהל הג'יפאים המתעניין בגגונים שלי, אנא סלחו לי, נכנסתי לסחרור ומרוץ אחר החיים.
המון זמן לא הייתי כאן כי פשוט לא היה לי זמן, איני גר כבר במושב בפריפרייה היכן שהסנדה שלי נמצאת לכן לא יכולתי להיענות לבקשתכם.
מאז שהייתי כאן והיה לי את הסמוראי שלי הספקתי לצאת מהתחום להתחתן ילדים ובלה בלה בלה.
במידה ותיהיה לי האפשרות לייצר שוב אעדכן בשמחה עם אתר מסודר והכל.
מאחל לכם כל טוב, סעו בדרכים בטוחות.

-->