PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניית דיסקברי 2000

אסף ד.
10-05-07, 12:24
שלום רב,

לאחר נבירה בפורומים השונים החלטתי ללכת על דיסקברי, אני יודע שלא כולם אוהבים אבל כל אחד וההעדפות שלו לטוב ולרע.
מכיוון שאני חדש בעולם הזה (כולם היו חדשים פעם...:roll: ) יש מספר דברים שהייתי מעוניין לקבל התייחסות עבורם:
מצאתי דיסקברי 2000שנת TD5 דגם S (קוד מחירון 1510135), הבחור רוצה מחירון, קרי 104,000
הרכב נסע 195,000 ק"מ, אין מיגונים, אין גגון אין כננת.:-?
על פניו (מראה חיצוני עליון ותחתון) הרכב לא הריח הרבה שטח.
1) האם ברכבים כאלו יש מקום להורדת מחיר, הכוונה היא סחירות שוק, ע"פ דעת הנוכחים פה המחיר לא מופרז?
2) בדיקה - להיכן ניתן לקחת רכב כזה לבדיקה מעמיקה ורצינית באיזור המרכז.
3) האם הקילומטרז' לא גבוה יחסית? אני יודע שיש שיאמרו שמנועים כאלו יכולים לפעול גם עד 500,000 ק"מ, אבל יחד עם המנוע פועלים עוד הרבה דברים...
אודה על תשובות.

חנן-ג'יפולוג
10-05-07, 13:06
הודעה לניצולי לנד רובר: הבחור כתב שהוא עשה חיפוש, ולכן הוא כבר מכיר את הדיעות השונות לגבי אמינות הרכב. השאלות שנשאלו כאן לא קשורות לתחום הזה, ולכן הודעה שתכיל ביקורת על נושא האמינות תימחק במלואה.

Juv
10-05-07, 13:20
לפני כמה חודשים אני שילמתי קצת מתחת למחירון לשנת 2001 עם 106000 ק"מ. הרכב לא ראה שטח, לא שופר בכלל והוא ברמת הדימור הנמוכה (TL).
מהחיפושים שלי קיבלתי את הרושם שמדובר בשוק בררני - רוב הרכבים לא ימכרו בקלות אבל לרכבים נקיים עם קילומטרז' נמוך, או כאלו ששופרו באופן מקצועי ו"בטוב טעם" יש ביקוש לא קטן. קח בחשבון שאתה משלם עבור הגימור - ההבדל בין רמות הגימור השונות הוא עשרות אלפי שקלים אז כדאי להיות בטוח שכל החשמל והעור (אני לא סגור מה בדיוק ה-S מציין, אני חושב שזה בין ה-TL הפשוטים ל-ES המאובזרים בכבדות) חשובים לך. בנוסף, כל מערכת חשמלית זה עוד משהו שעשוי להתקלקל...
להערכתי, עם קילומטרז' כזה בהחלט יש להוריד במחיר אבל לא לחתוך אותו בפראות.
אני לא יודע כמה זמן אתה מחפש - אני ממליץ לך לא לקנות את הראשון או השני שאתה רואה. אם יש לך זמן תעבור על הלוחות לפחות חודש/חודשיים בשביל ליפול על מציאה אמיתית. במזרח יש תמיד כמה רכבים משומשים מטרייד-אין למכירה, שווה לעבור ולראות אותם.

אסף ד.
10-05-07, 15:30
ובכן ידידי,

תודה על ההמלצה, טלפון לחברת המזרח היה יעיל, אמנם כרגע אין רכבים אך החברה שם נשמעים בסדר.
יש "רשימת המתנה"... צריך סבלנות.:roll:

אסף ד.
10-05-07, 21:23
בנוסף, מה עם מכון בדיקה או מוסך שיכול לספק דיאגנוסטיקה מלאה עבור הרכב לפני הרכישה?:roll:

נמרוד
11-05-07, 14:33
כדאי שזה יהיה המוסך שבו אתה מתכוון לטפל ברכב. אם עדיין אין לך מושג, אז זו אולי השאלה הראשונה.

sherifon
11-05-07, 23:50
אם אתה עדיין מחפש אז יש אחד למכירה בסוכנות התילתן באיזור הקריות ,שנת 2000
יד שלישית אם אני זוכר נכון ,צבע לבן ק"מ לא נמוךאך היתרון הוא שהם מנסים למכור כבר הרבה זמן ולכן אם כסף זה שם המשחק אז אני מאמין שהם יהיו גמישים ,ואפילו תרויח סידור של הליקויים במוסך שלהם.

גילוי נאות : אני מכיר את "איתי " ( הבן של הבעלים של התלתן ) ,אין לי רווח על הרכב ,סתם מציע לבדוק גם אותו כדי לקבל עוד אקזמפל .
אין לי שום כוונות נסתרות , בסך הכל עוקב מקרוב על שוק הרכב - בעיקר YAD 2 -שם הוא גם מופיע ..

בהצלחה .

נ.ב

אני לא מכיר את הרכב עצמו מעבר להתרשמות חיצונית .

-->