PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחפשת ג'יפ 7 מקומות שישמש כרכב המשפחתי, בעלות של 45-50 אש"ח

גונן
10-05-07, 19:43
שלום לכולם,
אני מחפשת ג'יפ 7 מקומות שישמש כרכב המשפחתי, בעלות של 45-50 אש"ח.
היות ואין לי מושג בנושא אבקש את עזרתם .
האם כדאי להיכנס לתחום זה או שמא עליי לחפש רכב משפחתי מסוג אחר?
האם בסכום שברשותי אני אמצא רכב שטח? אם כן מה נחשב אמין ובלי הרבה בעיות?
תודה.

גיא
10-05-07, 20:16
השאלה היא מה את מתכוונת לעשות עם האוטו הזה.

אם זה רכב שטח שנועד לנסוע בשטח, משמע טיולים של מעבר לשבילי קק"ל. אז יש כמה שאכן ניכנסים בדוחק בתקציב שלך. ואני מזהיר אותך מראש שרכב כזה יהיה גם ישן ( 95-97 ) ולכן עשוי להיות יקר לתחזוקה. וגם פחות נוח מרכב משפחתי "רגיל" ביום יום.

אם זה רכב שמיועד לנסוע כרכב רגיל על הכביש וטיול אצלכם משמעותו חוף הים או חניון בתשלום בכרמל, אז אני מאמין שמרכב משפחתי רגיל כמו מזדה או טויוטה תפיקי יותר.

אחרי שתשבי עם עצמך ותביני מה בעצם את מחפשת, אז תחזרי לפה ונוכל להמשיך.

בכל מקרה, בתקציב שלך, רכב 7 מקומות זה אומר טראנו 95-97 ארוך דיזל 7 מושבים. אולי גאלופר 97 ארוך, טרופר 95-97 ארוך דיזל וכו' ...

חנן-ג'יפולוג
10-05-07, 23:19
האם כדאי להיכנס לתחום זה או שמא עליי לחפש רכב משפחתי מסוג אחר?

כדאי? לחלוטין, לא. עבור אותו סכום את יכולה לקנות רכב פרטי או מיניוואן הרבה יותר חדש, הרבה יותר אמין, הרבה יותר זול לאחזקה, עם הרבה פחות קילומטראז' וסבל מכני בעברו.

אבל, אם את רוצה לטייל בשטח, את במקום הנכון להתייעצות. כל חברי הפורום הזה החליטו ללכת על הדרך הפחות כדאית והם בעלי רכבי שטח.

אפשר למצוא בסכום שאת מדברת כמה וכמה סוגים של רכבי שטח. עם כל סוגי רכבי השטח את מדברת על עלות אחזקה גבוהה, אבל בגדול, הרכבים היפניים יהיו הכי אמינים והכי זולים לאחזקה, יחסית. גם הגאלופר נותן תמורה מצוינת ביחס לעלות.

-->