PDA

צפייה בגרסה מלאה : מחיר קניה לסופה 92

בןבן
18-01-04, 17:08
כמה שווה סופה 92 שעברה פחחות כללית וצבע,החלפת רדיאטור,תיבת הילוכים משופצת מנוע לא זולל שמן(אפילו גרם!) כיסאות פנימיים של סוונה(כורסאות!)מוגבהת כ 10 ס"מ צמיגים חדשים(כימעט) לשעבר כוחות הביטחון.לא דפוקה,גחון נקי כמו תחת של תינוק,אין חופשים,הכנה לקומפרסור מזגן,טמבון קידמי עם הכנה לכננת +מיכל לחץ אויר בתוך הטמבון עם יציאה לצינור אויר.
מחיר להתחיל?

זאביק
18-01-04, 18:27
מחירון ?

אין בה כמעט שום דבר מיוחד, למעט סופה במצב טוב, כלומר שום דבר להוריד עליו . . . .

תיבת הילוכים משופצת כלומר תקינה.

מנוע לא זולל שמןכלומר תקין

לא דפוקה,גחון נקי כמו תחת של תינוק,אין חופשים כלומר תקין

מה זה הגבהה 10 ס"מ ?? שאקלים ? ערגול ? מערכת מתלים משופרת ?
אולי קצת להוסיף על הכסאות והקומפרסור . . .

בןבן
18-01-04, 20:47
נו כמה? 25K 30K? כל ה"ישור קו" מהשנה האחרונה,דהיינו תיבת הילוכים,פחחות צבע כיסאות,ריפוד פנימי,רדיאטור חדש וכו טסט לשנה בערך.
מחיר להתחיל?

asafk
18-01-04, 22:13
מחיר של ג'יפים זה דבר גמיש.
בדרך כלל, מקובל לקחת את המחירון, להוסיף או להוריד עד 10% על המצב (במקרה הזה- להוסיף 10%), בלי להתחשב יותר מדי איפה הג'יפ שירת בסדיר.
לכל זה, תוסיף חצי מהמחיר של התוספות. זה בערך החשבון.

אסף.

בןבן
19-01-04, 18:09
אסף תודה.אבל נקוב במחיר בבקשה? בלי התחייבות כמובן...מה, אף אחד לא יכול לעזור כאן?

asafk
20-01-04, 00:19
בתור התחלה, איזה הגבהה?

אסף.

בןבן
20-01-04, 10:22
בערך 10 ס"מ.יש גם מוט יצוב מיתנתק מקדימה.ניראית טוב.מה שניקרא מושקעת.ריפוד פנימי ספסל אחורי רוחבי של סוואנה וכורסאות של סוונה מקדימה.אגב הבחור שמוכר ,מוכר בגלל שקיבל מגנום ממקום העבודה.דורש 32K .סביר?הרכב נסע ללא תקלות במשך כל השנה האחרונה.(אני מכיר את בעל הרכב)בשיפוץ הגיר הוחלפה גם משאבת קלאץ.יצחק לוי 18K הגה 23K .אנא אני בא? מאד מעוניין זה יחסוך לי הרבה כאב ראש.השיפורים והתיקונים בערך 10K רק בשנה האחרונה.(מידע אישי)עברה לא מיזמן טסט ויישור קו של כל השמנים בגחון כולל שמן מנוע,שמן ברקס,נוזל קירור,שמן טרנספר.
מנוע? לא יודע אבל לא אוכל גרם שמן.אגב שיפוץ מנוע כמה עולה +-?
אסף מאד מאד אודה לך אם תוכל (וכל אחד אחר כאן) לתת + - מחיר פתיחה.פשוט אין לי צל של מושג בעולם הסופה.

זאביק
20-01-04, 12:08
.יצחק לוי 18K הגה 23K .

מחירון + 10% עם מצבה מצויין + 50% מערך כל תוספת.

לא נראה לי לשלם 50-70% מעל מחירון, בלב תוספות מיוחדות.
לגבי תוספות של כסאות וריפוד, תחשוב לבד כמה זה שווה לך או כמה יעלה לך לעשות את זה (אם אתה רוצה את זה). אני לא יודע להגיד לך כמה שווה תוספת כזו.

אדי
20-01-04, 12:42
בןבן, 32,000 ש"ח נראה לי מחיר קצת גבוה. על הסופה שלי אני מבקש 30K, אמנם לא החלפתי את כל החלקים הנ"ל בזמן האחרון אבל הם עובדים. ויש גם כמה שיפורים ...

אדי

asafk
20-01-04, 19:16
הגבהה של 10 ס"מ אפשר להשיג עם שקלים ארוכים (תוספת של 200 שקל אם משקיעים), עם בודי ליפט (עוד כמה מאות שקלים), עם קפיצים ארוכים (בין 4000 ל10000 ש"ח) או גם וגם וגם (כמו אצלי).
אז שוב- איזה הגבהה? לא כמה, אלא איזה?

בכל מקרה, נראה לי יותר מדי. על הסופה שלי אני רוצה 38,000, בשנתיים יותר חדשה, גם כן תקינה לחלוטין, סגורה עם חזית רנגלר, מוגבהת ועם נעילה.
ככה שבאמת- 32 נראה לי קצת יותר מדי, אבל מצד שני- תלוי מה חשוב לך ועל מה אתה מוכן לשלם. אני מוכן לשלם על הגבהה איכותית ונעילה. מישהו אחר מוכן לשלם על מצב פחחות ועל ריפודים.

אסף.

בןבן
21-01-04, 07:32
חברה תודה.הבנתי.
אסף אם העיסקה לא תיתבצע אפנה אליך.הסופה שלך נישמעת מענינת.
שוב תודה

-->