PDA

צפייה בגרסה מלאה : אירוע של Expert OffRoad בפלאנו

Bulldog
12-05-07, 06:38
פעם בחודש, החברה מאקספרט מראים ללקוחות שלהם כמה הם חשובים להם וכמה לחברה בסדנא איכפת מהם, התוצאה (שבכל פעם אחרת שהיא לא שבוע האם היא יותר ממרשימה) החברה מגיעים לעל האש שעושה הסדנא, לשבת, לאכול, לשתות ולדבר ולהראות את הצעצוע שלהם.

Bulldog
12-05-07, 06:41
בין הרכבים היה את הרוביקון הבא, אני מבקש להכין ממחטות. כי לבעלים, בוא נגיד שלא חסר כסף.

אפשר לראות אצלו קוילאוברים של פוקס, באמפסטופים על לחץ אויר, אטלס, סרנים בהזמנה אישית והדובדבן...

מנוע HEMI 5.7

Bulldog
12-05-07, 06:43
הצעצוע הבא שייך לאחד העובדים בסדנא.

מכונת עבירות מרשימה, או כמו שג'ו אומר, הוא אף פעם לא חוזר בנסיעה הבייתה מטיול, תמיד מצליח לשבור.

Bulldog
12-05-07, 06:47
וקצת על הסדנא, אני לא אדבר הרבה, אני רק אראה לכם כמה החברה האלה רציניים.
דבר ראשון, המקום מבריק, אין כלי לא במקום, אין ליכלוך על הריצפה, ברגיות מסודרות, וכל מה שצריך בשביל שהעסק ירוץ, לחכמולוגים מיכם, לא, המקום לא נקי כי בעל הבית מארח לעל האש, המקום נקי כי זו צורת העבודה.

Bulldog
12-05-07, 06:49
נימרוד, בשבילך, האטלס ששוכב פה ולידו הקלון וי הולכים להיות מורכבים ביחד על הבהמה של הפועל בחנות (כי גם ככה הוא לא שובר מספיק)

נ.ר
12-05-07, 07:13
יפה מאוד .גתוס עשו משהו דומה וגם פרויקטים 4x4 .ובולדוג כולנו מקווים לראות כבר תמפלצת 2 כבר נוסעת לא כמו תקודמת.

Bulldog
12-05-07, 07:19
שים לב, אני לא מדבר על ארוע חד פעמי של פתיחת סדנא או מעבר למקום חדש \ שינוי הנהלה.
אירוע קבוע.

OFF-RoaD
12-05-07, 09:32
כן, כבר הבנו שאתה נהנה להוציא לנו תעיניים. מה לעשות?

הרנגלר הכסוף ההוא מדהים. אהבתי את כיסוי הפלסטיק עם הסמל של ג'יפ, נראה מקורי לחלוטין...

שאלה קטנה - מה זה הלוקר הידני ההוא שמחובר בזרוע לתושבת הבולם (?). נראה כאילו זה נועל את המתלה במצב מסוים, אבל אני לא בטוח בזה ובשימוש של זה...

שחף110
12-05-07, 10:18
זה גם הדבר הראשון שמשך את תשומת לבי :

http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=4596

סוג של מוט מייצב "מתנתק" ?

opl
12-05-07, 12:07
http://www.skyjacker.com/products-new-rocklock.asp

נמרוד
13-05-07, 11:14
הרנגלר הכסוף ההוא מדהים. אהבתי את כיסוי הפלסטיק עם הסמל של ג'יפ, נראה מקורי לחלוטין...

הכיסוי מקורי! זה מנוע המי 5.7 מג'יפ גראנד צ'רוקי. זה ה"מנוע הקטן" - יש גם המי 6.1 ליטר בגראנד צ'רוקי SRT...

דרור ברלי
13-05-07, 13:34
מוטב מייצב מתנתק ע"י לוקר.
איזה יופי של רעיון. יקר אבל מרשים. בטח השיפור הכי קטן והכי זול על הרכב הזה.

אבל עזבו אתכם משטויות....
אתם ראיתם איזה גריל יפה עושים מחבית ישנה?... ככה צריך לעשות את זה!

-->