PDA

צפייה בגרסה מלאה : משהו מעניין - כמה מבאי האתר הם אופנוענים בעברם ?

גיא
18-05-07, 00:18
כמה כביש וכמה שטח ?

משהו שנימרוד אמר בשרשור אחר ...

אני הייתי 9 שנים אופנוען פנאט לפני הסמוראי. מהמופרעים האלו שנסעו אחרי שאר החבר'ה שבאוטו גם במבול על האופנוע ...
אבל אופועי שטח !

talw
18-05-07, 00:28
אני הייתי כביש עד גיל 30 כשעברתי את מחסום ה 300 קמ"ש הבנתי שזה הזמן לרדת.
אבל תמיד עם באגים וריכבי שטח במקביל.
טל

shmil
18-05-07, 00:32
17 שנים. בעיקר כביש.עד השלב הזה (לאופנוע בן חצי שנה, עם 6,000 ק"מ על השעון):
http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=4680&stc=1

ועל אף שנראה שהחלק האחורי שלם, לא נותר שם אפילו חלק אחד שלם.

shimixx
18-05-07, 08:33
7 שנים של 2 גלגלים רובם על פןרט אבל גם קצת שטח נגמר בפיזו 205 שהחליטה שתמרור עצור זה לא בשבילה והכניסה אותי ל3 חודשים בי"ח ו6 ניתוחים היום עדיין על 2 אבל קטנוע 250

barak4*4
18-05-07, 09:39
17 שנים.
הכל התחיל בגיל 13 (מושבניק נו...) עם פיג'ו סי.
סוזוקי RV50.
סוזוקי TSX 50.
(היו כמה טרקטורונים באמצע, אבל זה 4 גלגלים אז זה לא נחשב).
סוזוקי וולף 50 (אופנוע כביש שהיה רפליקה של GS500).
סוזוקי DR350.
קוואסקי GPZ500.
הונדה XR650.
עוד הונדה XR650 (השלדה נשברה בראשון).
סוזוקי V-STROM 1000.
סוזוקי GSX R 750.
עוד סוזוקי GSX R 750.
אבל למה השאלה "בעברם", עוד לא סיימתי ;) .

barak4*4
18-05-07, 10:13
נזכרתי שהיו גם ווספה 150, BSA 350 ובטח עוד כמה שאזכר בהם בהמשך.

yogibear
18-05-07, 11:22
גם אני. אמנם ללא אופנוע מזה שנים רבות, אך יודע שברגע שהכיס ירשה , חוזר מיידית. למזלי אצלי בת הזוג מאוד מפרגנת ומנדנדת "נו מתי כבר נקנה" .
בטיולים לחו"ל משתדל לשכור אופנועים בלבד בעיקר במדינות "ההפוכות עם ההגה במקום הלא נכון" (קפריסין , תאילנד ).
כשיש את החיידק, השאלה "אופנוענים בעברם" אינה רלוונטית.

דרור הראל
18-05-07, 12:35
חולה על אופנועים,מכל סוג גודל וצבע,ורק מחכה לגיל 50 בשביל לקנות הארלי,כרס בירה כבר יש.(גם בלונדינית).

זקש 50 cc
motobe 50cc
vesspa-50-150-200 סה"כ 5 ווספות.
java
bsa 125cc שנת 39' נדיר יחידי בארץ,מצאתי זרוק בקיבוץ חפציבה שיפצתי אותו והרכבתי פרונט של motobe ביום שהצלחתי להניע אותו הוא נגנב.
bsa 600 שנת 48.
suzuki 750 gsx שנת 81 ,אופנוע מדהים (עדיין הייתי ללא רשיון נהיגה).
xt 600 מתייר מולבש,כשעדיין הוא נחשב האינדורו הטוב בעולם.(לפני שהתחיל היבוא לארץ)
suzuki 600f (נקנה בכסף של מתנות החתונה) האחרון בינתיים,כשנולד הילד הראשון הבנתי שכדאי שלפחות הוא לא יגדל יתום.

בנתיים כל נסיעה לחול למקום שאפשר לשכור אופנוע,אני שוכר את הגדול ביותר האפשרי.
מת למצוא איזה גרוטאה שמישהו זרק בחצר,לסדר ונסוע בשדות.

דרור הראל

shachar
18-05-07, 15:37
עדיין מחזיק DR600 89 "אספנות".... אבל כבר לא רוכב

GodsFather
18-05-07, 16:00
התחיל בקטנוע מנהלים - CN250 שהיה פינוק של כלי

עבר לXT500 שלימד אותי לעוף

כשהמצב הכלכלי ישתפר, אחזור להחזיק גם אופנוע וגם מכונת כביסה, בנתיים מכבס ביד.

yscheiner
18-05-07, 21:39
אחרי שהקפתי את ארה"ב וחציתי את קנדה מחוף לחוף במשך חצי שנה על Honda Shadow 1100,

ואחרי שתפסתי את עצמי על Yamaha FJ 1100 חוצה את המדבריות של אוסטרליה וסוגר 260 עם המוצ'ילה וכל הציוד קשור מאחורה...

אני כבר תקופה ארוכה עם ארבעה גלגלים יציבים (לעיתים קצת יותר ולעיתים קצת פחות).

;)

znativ
18-05-07, 23:32
התחיל בגיל 16 ולא נגמר TS50 GS500 YZ250 RM125 DR BIG750 DR600 GSX750R ZX7R כרגע DR600 86 שבניתי מחדש ברגע שמצב כלכלי יאפשר נחזור לכביש לאישה אין זכות התערבות זה היה התנאי באחת מהפגישות הראשונות אמרתי לה יש לי שני שיגעונות אופנועים וגיפים אם אין לך התנגדות נמשיך בקשר אם לו כל אחד ילך לדרכו ומאז ועד היום היא עומדת בהבטחה ולו מעירה על אף גחמה שלי והפתעות חדשות לבקרים אפילו עם שני ילדים אני שופך יותר כסף על שני התענוגים האלה מאשר על אביזרים לבית היחיד שכועס ומתלונן הוא הבנק.

Saar
18-05-07, 23:47
אני לא מגדיר עצמי כ"אופנוען", אבל אני רוכב כל יום לעבודה/חזרה על GN.

זה נחשב? :D

סער.

znativ
19-05-07, 10:49
דרך אגב הנסיעה הכי הזויה שלי היתה ביום שישי בבוקר ניפגשנו בתחנת דלק פז מבואות חיפה כ-100 אופנוענים לנסיעה לתל אביב לכיכר רבין להפגנה על תעריפי הביטוח יום שמש חם אחד הרוכבים אבא עם ילדה שהתחברתי איליו בגלל הילדה שאל אם יש לי חליפת סערה אמרתי לו שאין לי והוא הציע לי חליפה ספייר שיש לו עקב מזג האוויר ששרר סביבנו סירבתי בנימוס ויצאנו לרכיבה למרכז תוך כדי נסיעה איבדתי אותו (בכל זאת אב שמסיע את ביתו נוסע בזהירות מרובה ) באיזור זכירון יעקוב ניפתחו ארובות השמיים בצורה לא הגיונית (כמו השבוע בירושליים) עקב חוסר מקום מסתור החלטתי לפתוח בנסיעה מהירה ולעבור את שבר הענן כמה שיותר מהר אלה שלענן היו כוונות אחרות ורק כשהגעתי לאולגה חזרה השמש כאילו לו היה דבר עצרתי בתחנה כשאני רטוב עד לשד עצמותיי אפילו התחתונים התפשטתי סחטתי את בגדי הרמתי טלפון לחבר שאמור להגיע מראשון לציון ואמרתי ךו שיביא עמו מלתחה מלאה יבשה בזמן שאני בתחנה סוחט את בגדי כל האנשים ההגיוניים חלפו על פניי חלקם לבושים בחליפות סערה חלקם עצרו והמשיכו לאחר הגשם לאחר שסיימתי להתלבש פצחתי בנסיעה מטורפת לכיוון תל אביב כאשר גופי מתוח כמו מפרש על מנת להתייבש כמה שיותר מהרוח (בערך 180 קמ"ש) כשהגעתי לתל אביב לכיכר רבין פגשתי את החבר מצייוד במלתחה מיותרת כי אני כבר הייתי יבש כמו בבוקר רק נקי יותר(הייתי בתוך מכונת כביסה ואחר כך במייבש).

טלסקופ
19-05-07, 11:04
הרזומה שלי:

suzuki tsx50
ימאהה קודיאק (טרקטורון)
honda xr 250 l
ימאהה ווריור (טרקטורון)
yamaha yz 250
וגולת הכותרת: אנפילד 350 הודי (היה שלי במשך כמה חודשים בטיול אופנועים בהודו).

כולם, חוץ מההודי, נסעו רק בשטח.

עידן שטיין
19-05-07, 22:48
זה התחיל עם פיאג'ו אקסגון 250 מהר מאוד עברתי ל סוזוקי בנדיט 400 וסיימתי עם ימהה XT 500
ליד כיכר קלנדיה באיזור עטרות (ליד י-ם) הוריד אותי טרנספורטר של מקומי מהכביש, הייתי בדרך לבסיס הנזק:מלא שפשופים ברגליים,פריקת כתף שמאל ושיפוץ יקר באופנוע.
אשתי איימה שאם אחזור לאופנוע היא תשרוף אותו, בנוסף לא נותר לי כסף להחזיק אופנוע אחרי התיקון מכרתי אותו ,נסעתי תקופה בטרמפים וכבר שנה בעלים גאה של סמוראי 89 שאשתי רוצה לקחת לעצמה אבל לא תקבל היא תמשיך לנסוע על הפורד אסקורט המשפחתית.

boba banay
20-05-07, 00:07
xt 350 שנת 93 לטיולי שבילים חביבים ופה ושם ביישוב (אני עצלן מדי לאופניים)
מכור לדו גלגלי מאז שאני זוכר את עצמי

ליאור מ
20-05-07, 00:25
בשנת 88 אחרי כמה קטנועים החלטתי לקנות אופנוע שטח ראשון.
וקניתי... מוטו גוצי 650TT. הכי לא לשטח שאפשר, אבל לא הבנתי כלום והתחלתי לטייל כמו משוגע. בכל נפילה היתה סכנת ריסוק מהצילינדרים שבולטים לצדדים. כמעט לא היו אז מסלולים, למעלה עוזי עוד לא קראו מעלה עוזי, היתה אווירה של היפים והאמיצים בשטח...
החוויות היו מדהימות, אשתי ואני טסנו (לאיטנו) בחבורה יחד עם R80 (ב.מ.וו), dr250 ,dr600 ואפילו אלפנט 200.
את כל הידע שאבתי מ"מוטו", עד שפגשתי חלק מהכתבים והבנתי שהם לא תמיד יודעים יותר מדי. למזלי למד איתי באוניברסיטה בחור רציני, בזמנו היה אלוף הארץ במירוצי ניווט על אופנועים, ויכולתי לשאול סוף סוף מישהו שמבין.
תגיד, אמרתי לו, בירידה קשה, מה צריך לעשות בשביל לא ליפול?
תחזיק הכי חזק, ותן גז. האופנוע ימצא את הדרך!
ותגיד, בעלייה קשה, אתה יודע, דרדרת ובורות?
אהה, תחזיק הכי חזק, כוון ישר ותן מלא גז! הכי טוב.
עם הזמן (והסימנים הכחולים) הבנתי שזה לא זה...ועברתי לDR650. חדש, מבריק, חלום שהתגשם.
עד שטלפון אחד בערב הבהיל את אשתי-
שלום, מדברים מהמיון של תל השומר, בעלך כאן. לא קרה לו כמעט כלום.
זו היתה הרכיבה האחרונה על ה DR. מאז ועד היום יש קטנועים עירוניים, ומבטים מקנאים לכל אופנוע בשטח.

WildLove
20-05-07, 03:58
אפעם לא הייתי כמו ילד רגיל.. גיסי הדביק אותי בחיידק
בגיל 13 ההורים שלי לא יכלו להתבלבל במתנה שאני מצפה לבר מצווה..טרקטורון
בבר מצווה קיבלתי טרקטורון (Honda EX 300), שלפני 4 שנים היה אגדה, בתחום..
3 פעמים אצבע שבורה, פעם אחת צוואר עקום, אין ספור פעמים של לא לקום לביצפר ובסופו של דבר..יד שבורה והרבה דם..זה דבר את גב הגמל, ההורים החליטו למכור לי אותו..אבל הסכימו לעזור לי לחסוך לאוטו..מאז, רק סמוראי
:)

נימי
20-05-07, 13:26
בלי יותר מידי סיפורי קרבות, היו אופנועים שטח והיו אופנועי כביש, היו התרסקויות היו תאונות והיו המון חוויות מדהימות, אם בעתיד אני אחזור לאופנועים זה יהיה לאופנועי שטח (או טרקטורונים) למרות שבתקופה של האופנועים התחברתי יותר לאופנועי כביש.

שמוליקו
20-05-07, 14:16
2 כפול ג'אווה (אחד חלקי חילוף) - זה קטע שאני לא ממש מתגאה בו.
סוזוקי 400
סוזוקי 500
DR650
2 החלקות לא מתוכננות :)
אם אני אחזור לשני גלגלים ,זה יהיה משהו עדין ,לא מחייב וכמובן לא ליום יום.

איפון
20-05-07, 14:24
BSA 600 M21 SV 1960
BSA 600 M21 SV 1964
Triumph 650 Twin
Suzuki 400S 1984
Suzuki DR 650 R 1992

החלקות- לא פעם. היחידי שידע להכאיב- הDR ששבר לי קרסול . :roll:

erezjack
20-05-07, 22:58
וואלה, זה קשה. זה כמו להזכר בכל הבחורות בעברנו.
הכל התחיל בפרויקט גמר בבצלאל -טוסטוס.
הכלי הראשון DR600 עם קיקסטרטר בלבד, בפעם הראשונה ניסיתי להניע עם נעלי אולסטאר...
ימהה SECA 750
הונדה INTERCEPTOR 750 האבא של ה VFR . שניהם בארה"ב בטיול של 20,000 מייל.
GSXR 750 מהראשונים והעצבניים.
מוטו גוצי LARIO
DR 650 RSE
ימהה TT600
קוואסקי KLR 650
עוד R חדש יותר
ימהה SUPER TENERE
סוזוקי BANDIT 1200 פעמיים
ועוד כמה לתקופות קצרות פה ושם.
אה, וגם סדנה לצביעת אופנועים MAD ועד היום אני מנוי על ירחוני אופנועים.

ארז

razst
21-05-07, 16:03
בעברי רכבתי על טוסטוס ודי מהר עברתי לאופנוע (KLE). לפני בערך 9 שנים לאחר תאונה, אשתי שללה לי את רשיון האופנוע ומאז אני מחפש תחליפים (אופניים, גיפים...) אבל לא מוצא. כנראה שבקרוב מאוד ארכוש איזה דו"ג רגוע.

רז.

oren13
22-05-07, 13:39
אתחלתי עלסוזקי TS (מתנה מסבא אופנוען ותיק)
לאחר השיחרור מהצבא ימאהה 400 כביש היה במבצע
מהר חזרתי לשטח על קג'יבה 500 T4 ששבק חיים לאחר שנתיים והיום או פסל בחצר
עוד ימאההוהפעם סופר טנרה 750 במשך 7 שנים
KTM 640 אדבנצ'ר שבסוף אוחלף לדיסקברי ביגלל המשפחה
מוכן לחזור בכול רגע

רן סיטון
23-05-07, 10:47
מדליק...!
אופנוע ראשון כגיל 16... בנלי 50 קרוס מודל 1983, לאחר מכן " תקופת החושך" שורה של אופנועי כביש, ימאהה וסוזוקי למינהם, האחרון היה... איך לא, R750.
והחל משנת 1998, החזרה בתשובה וגילוי האור! XR600 ומשנה אחרי , ועד היום KTM.
האופנוע הנוכחי, KTM RACING 450 מודל 2004, מחזיר אותי 10 שנים אחורה בכל רכיבה...
כתבתי כבר... מדליק!

יוש
26-05-07, 15:39
לפני 5 שנים ואחרי 2 ג'יפים החלטתי שעכשיו (אז) אני כבר יכול להגשים את החלום ולהיות עם אופנוע.

במחילה מכולם, בשטח אני מעדיף ג'יפים (וטרקטורונים...), אבל אופנוע זה לכביש.

מאז ועד לפני חודשיים היו לי:
GS500 הבלתי נמנע
הונדה הורנט 600 החביב ביותר
ימהה פייזר 1000 הגרזני והגדול מכולם
סוזוקי SV1000 היעיל והאלגנטי

אז אחרי 5 שנים של העדרות מהשטח, געגועים עזים שהלכו והחריפו ותאונה קטנה יחסית עם האופנוע שאותתה לי שמספיק עם זה (בינתיים), חזרתי בימים אלו לשטח עם ג'יפ חדש במקום האופנוע.

בהזדמנות זו אם יורשה לי למסור ברכת שלום לחברים היקרים מפורום "פולגז" ולאתרם הנפלא. כל מי שמכיר, מוקיר.

לחיי העתיד!

בוזי
26-05-07, 16:01
בגיל 12 סבא שלי לימד אותי לרכב על הג'ילרה 50 האדומה.... ואז הכל התחיל.
בגיל 14 שתי ג'אוות 350.
שיפצתי את הג'ילרה מודל 75 ורכבתי עליה המון... עד שקניתי TSW 50 שנגנב, נשרף, הוחזר לבעליו, וככה קניתי אותו, שרוף ושחוט.
שיפצתי אותו ורכבתי עליו לבי"ס וחזרה, 35 ק"מ לכל כיוון. וטיולי שטח בכל הארץ.
אח"כ הייתי חייל, קניתי במכרז של רשות הדואר דיוק 150 אדום. שיפצתי אותו ורכבתי עליו לבסיס כל יום. הדבר הכי טוב שהוא עשה בחיים, זה שאבא שלי (קטוע יד שמאל +פרוטזה), הצליח לרכב עליו. זו היתה הפעם הראשונה בחייו שרכב על אופנוע (טוב, נו, דו"ג) בעצמו.
כשהשתחררתי החלפתי את הדיוק ב-DR650R 91 דגם דאקאר. רכבתי עליו בערך 100,000 ק"מ, בשטח ובכביש, מראש הנקרה והרמה ועד אילת. יום אחד רכב פגע בי בת"א, אני הייתי במהירות 5 קמ"ש. זה עלה לי בקרסול אחד, 3 שברים, שני ברגים ושתי רצועות קרועות. אחרי שלושה חודשים הצלחתי ללכת כמעט בלי עזרה.
אח"כ הוא עמד בחצר כמה שנים, עכשיו אני משפץ אותו ומחזיר לו את נעוריו.

אופנועים זו מחלה, לעיתים היא ממארת.

amir2cv
13-07-07, 00:46
אז ככה:
דיאלים ליברטי 50 סמק
סאניאנג דיו 50
DR350
DR650
DR 350
TT600S
KTM400SC
TT600S
MOTOGUZZI V50II
MOTOGUZZI G5 V1000 (ששופץ על ידי עד רמת הבורג, ונמכר לניר עוזדור ז"ל - שנהרג בתאונת אופנוע רכוב ע"ג BMW R60 ישן :-(
כיום:
BMW R50 1965 שעד היום תקוע באנטליה - טורקיה - ומחכה לי..
BMW R80GS - כשנה לא בשימוש (מאז הולדת התינוקת שלי), מוחבא במקום בטוח, ומחכה ליומו..

יוני5
13-07-07, 12:59
קיצור תולדות יוני5 על אופנועים, מ86 ועד היום:

סוזוקי X50 -> בנלי 50 -> מוטוגוצי NTX650 -> סוזוקי GSX 750 -> סוזוקי DR 350 -> ימאהה XT600 -> ימהה סופר טנרה 750 (הכי טוב שהיה לי, והכי טוב שהיה בעולם!) -> קאווסקי VN800 (דרעק!) -> טייפון 125 (טיל בליסטי, אוכל 1:6, כמו סופה) ועכשיו, DR650.

אבל מה שהכי מפחיד אותי, זה שאמיר שוורץ (CV..., ההודעה שמעלי) שהוא נבלת העל האולטימטיבית, טיפוס מטונף, חלאת המין האנושי, מבחינה גנטית: הכלאה של תיקן ועכברוש (תרים טלפון טינופת!) החליט לשכפל את הגנים שלו.
יש לו תינוקת... אין ישועה לעולם.
מז"ט דרעק!

יוני5

דב רפסון
25-07-07, 00:04
שלום חברים (מקוה שהכתרתכם ככאלה תתקבל בסובלנות הראויה),
נראה לי שמבין המגיבים/משיבים לשאלה המתריסה שכולכם התיחסתם אליה,אני אזכה בתואר, המפוקפק כלשהוא,של זקן השבט.
ביום שמלאו לי 16 סתוים וזה קרה בשלהי 1962, הפכתי להיות הבעלים המאושר בעולם של-
DUCATI ELITE משנת ייצור 1960.יצירת פאר כפי שרק האיטלקים יודעים לעצב ועם הביצועים שהיו יוצאי דופן באותן השנים.(אם מי מכם יחפש באינטרנט, יוכל לשפוט בעצמו את דברי.) למיטב ידיעתי זה הדוקטי מדגם אליטה היחיד בישראל.אשמח לשמוע אם אני טועה.
באותן שנים היו האיטלקים מלכי האופנועים אחרי שהביסו את האנגלים שהתאפיינו בשמרנות ותעשיית האופנועים היפנית המתקדמת הייתה עדיין בחיתוליה ובטרם כבשה את מקומה הנוכחי. דוגמא לייחודיות של אופנועי היקר-גוף המנוע היה מאלומיניום,גל הזיזים היה בראש המנוע והעברת התנועה לגל הזיזים היתה באופן מאד מיוחד האופייני לדוקטי ומבחוץ כל המבנה היה כיצירת אומנות.
חיי עם הדוקטי נחשבות בעיני כאחת החויות המכוננות שהתנסתי בהם.
ממרום שנותי, כשהטעויות שעשיתי הולכות ומתבהרות, מככבת הטעות של מכירת הדוקטי שלי
בשנת 1973.
האמת היא שאלמלא הייתי מתנסה בענין על בשרי ומישהוא היה מספר לי על היחס שלו למכונה כפי שאני התיחסתי (ובמידה רבה עדיין מתיחס), הייתי ממליץ לו להתאשפז להסתכלות בידיעה ברורה שזה עומד להיות אשפוז ארוך.
היום אני ספון במגה מגנום 2002 שהידיים הקודמות לא חסכו בשיפורים. בנוסף לו, עומד בחצר סמוראי ארוך פתוח 87 שאיני מפסיק לקנות ב-E-BAY חלקים עבורו ואין בידי די פנאי לממש תוכניותי לגביו.
פעם אופנוען-תמיד אופנוען גם אם אין לו אופנוע.

r_750
04-12-07, 13:46
עדיין מחזיק DR600 89 "אספנות".... אבל כבר לא רוכב

אם אתה כבר לא רוכב אולי תמכור לי את ה-DR ?

shachar
04-12-07, 14:11
זו החלטה שקשה לקבל...

AvigdorAharon
04-12-07, 16:08
אם אתה כבר לא רוכב אולי תמכור לי את ה-DR ?

איפה היית לפני שנתיים? היית מקבל DR600 86, מניע בניגעה (עאלק...)

אביגדור

toy4FUN
04-12-07, 16:10
כמובן שהגעתי לשטח מאופנועים.
בהתחלה היה איזה GN250. האופנוע כביש הראשון והאחרון שהיה לי.
מאז רק שטח, ממוטוקרוס עד לדו-שימושיים.

וכשאני שומע שמישהו מחזיק DR600 89 (הדגם הראשון עם בלם דיסק מאחורה) אני מתמלא געגוע ;)

r_750
04-12-07, 16:13
איפה היית לפני שנתיים? היית מקבל DR600 86, מניע בניגעה (עאלק...)

אביגדור

הייתי שמח אם אתה מכיר מישהו שמעוניין למכור אופנוע מהסוג הזה במצב נורמלי
בתודה מראש
כפיר
052-3954052

חנן-ג'יפולוג
04-12-07, 17:02
יש לוח מודעות נפרד להודעות קנייה.

tzurs
08-12-07, 16:59
מוטוקרוסים בעבר
DRZ
ועכשיו XR600

שיק.ר
08-12-07, 17:30
פריק אמיתי של החיידק.

כמעט כול סוגי האופנועים ברצינות. רק אחרי הילד הרביעי ירדתי זמנית מאופנועים .
ברגע שיוקם מסלול ישר קונה למרות שהתאונה היותר קשה הייתה דוקא על מסלול באנגליה.:evil:
כרגע מחכה בסבלנות לאור.

R-IK
09-12-07, 19:23
4 שנים כביש (GSX750R, GS500E)
4 שנות קטנוע (תקופת הצנע == אוניברסיטה :-( ) Super Duke 125

והיום אחרי 7 שנות גלות, עדיין מתגעגע לדבר האמיתי אבל לנסיעות שטח בלבד.

RONI
09-12-07, 22:03
אני ,יש לי קטע עם איטלקים!
מגיל 15,מוטובי 50 CC כביש.
עד הגיוס,בצבא,סוזוקי 400 כביש,טוב כשלא היו טיסות היה צריך לחזור מסיירים! איך שהוא.
ואחרי הצבא,הכלי של האופנובנק! מוטו גוצי TT650 ,כלי דוש,עם מומנט ענק ונשמה של ספורטאי.
אבל אתם יודעים איך זה...
בא העזר כנגדו ובווילי הראשון ברמזור בא גם האולטימטום..
זהו מאז נרגענו...ועברנו לCJ ..ועדיין לא נוסעים איתי .למה??

mate
15-12-07, 16:35
למה בעברם???
אחרי דרבי 125 כילד, כמה מוטוקרוסים ואיזה xr אחד או שניים, ולאחר הפסקה קצרה, חזרתי לאחרונה לשטח, כמובן ורק לשטח, עם xr 650 רגוע וחביב
רז

guy
19-01-08, 14:26
שלום חברים (מקוה שהכתרתכם ככאלה תתקבל בסובלנות הראויה),
נראה לי שמבין המגיבים/משיבים לשאלה המתריסה שכולכם התיחסתם אליה,אני אזכה בתואר, המפוקפק כלשהוא,של זקן השבט.
ביום שמלאו לי 16 סתוים וזה קרה בשלהי 1962, הפכתי להיות הבעלים המאושר בעולם של-
DUCATI ELITE משנת ייצור 1960.יצירת פאר כפי שרק האיטלקים יודעים לעצב ועם הביצועים שהיו יוצאי דופן באותן השנים.(אם מי מכם יחפש באינטרנט, יוכל לשפוט בעצמו את דברי.) למיטב ידיעתי זה הדוקטי מדגם אליטה היחיד בישראל.אשמח לשמוע אם אני טועה.
באותן שנים היו האיטלקים מלכי האופנועים אחרי שהביסו את האנגלים שהתאפיינו בשמרנות ותעשיית האופנועים היפנית המתקדמת הייתה עדיין בחיתוליה ובטרם כבשה את מקומה הנוכחי. דוגמא לייחודיות של אופנועי היקר-גוף המנוע היה מאלומיניום,גל הזיזים היה בראש המנוע והעברת התנועה לגל הזיזים היתה באופן מאד מיוחד האופייני לדוקטי ומבחוץ כל המבנה היה כיצירת אומנות.
חיי עם הדוקטי נחשבות בעיני כאחת החויות המכוננות שהתנסתי בהם.
ממרום שנותי, כשהטעויות שעשיתי הולכות ומתבהרות, מככבת הטעות של מכירת הדוקטי שלי
בשנת 1973.
האמת היא שאלמלא הייתי מתנסה בענין על בשרי ומישהוא היה מספר לי על היחס שלו למכונה כפי שאני התיחסתי (ובמידה רבה עדיין מתיחס), הייתי ממליץ לו להתאשפז להסתכלות בידיעה ברורה שזה עומד להיות אשפוז ארוך.
היום אני ספון במגה מגנום 2002 שהידיים הקודמות לא חסכו בשיפורים. בנוסף לו, עומד בחצר סמוראי ארוך פתוח 87 שאיני מפסיק לקנות ב-E-BAY חלקים עבורו ואין בידי די פנאי לממש תוכניותי לגביו.
פעם אופנוען-תמיד אופנוען גם אם אין לו אופנוע.

מגיל אפס מורכב עם סבא על האופנועים שלו....אחר כך בסביבות גיל 15 ככה התחילו הפיאגו סי למינהם ואפנועים של חברים (תמיד שטח) עד לחיקוי רוסי של אפנוע של במוו משנת 1948 שאבא שלי החליט להעלים לי כדי שאני ארד מהרעיון וכרגע בלי שום אפנוע עד שאני יוכל לממן אופנוע שטח טוב....ובקשר לדוקאטי שהיה לך אני לא יודע עם הוא היה היחיד בארץ אבל אני מכיר בן אדם שיש לו כזה שמחכה לשיפוץ....והוא לא מוכן להיפטר ממנו....ניסיתי

-->