PDA

צפייה בגרסה מלאה : ילד בן 8 נוהג בבאגי?

yoav21
18-05-07, 13:26
הילד הזה אולי בן 8
http://www.youtube.com/watch?v=VFnf17cp3Eg&mode=related&search=

GodsFather
18-05-07, 14:52
נו אז מה..????

כשאני הייתי בגילו, אבא נתן לי לנסוע על פיאט 127 :-? :-?

Bulldog
18-05-07, 18:52
אז הילד בן שמונה אולי קצת יותר, ואבא מהיום הראשון דחף לו מה שאפשר, טרקטורונים ואופנועים שמותאמים לגודל ולמישקל שלו.

והילד למד, אז במקום לעשות ווילי עם טרקטורון הוא עושה את זה עם הבאגי של אבא. מצויין, כלי הרבה יותר בטיחותי, שימו לב שמקפידים לקשור אותו ולא שמים אותו על הבירכיים של האבא כמו הרבה מחוננים מביני דבר, דוברי עיברית.
ספורט מוטורי? תתחילו קודם עם חינוך מתאים.
אח"כ אני אקפוץ לטרקטור סופליי, אני אצלם לכם מה אפשר לקנות שם, והם בכלל חנות אספקה טכנית לחוות, מה להם ובאגי לילדים.

דרור הראל
18-05-07, 20:56
האמת נחמד,אבל עם כל הכבוד,הילד קצת נתן בגז בבאגי של אבא ועם כל ההתלהבות הילד הנ"ל לכל הפחות בן 12 או יותר (מיסכן לא נתנו לו לאכול).בגיל הזה ילדים אצלנו בקיבוץ עשו רברס עם ג'ון דיר ועגלה,ותאמינו לי שלעשות ווילי עם ווספה הרבה יותר מאתגר מהבאגי המשוכלל שאבא קנה בכסף של האופציות (בטח שאני מקנא,אני יש לי אופציה לדיפנדר).
בילדותי בילתי שבועיים במושב מידרך עוז בעמק ,הייתי בן 10 ושם לימדו אותי לנהוג על טרקטור,אני זוכר שהיו שם ילדים הרבה יותר קטנים ממני שהיו עובדים ברפתות ונוסעים לבד עם הטרקטורים למרכז מזון להביא תחמיץ ולחלק לפרות.אז אתם מתלהבים לי מילדון צפונבון שאבא קנה לו באגי.
ותגיד לי בולדוג-טרקטור זה לא חינוך מוטורי מגיל צעיר?

דרור הראל

Bulldog
18-05-07, 21:31
קצת בגז? לילד יש שליטה על הרכב, לעשות ווילי עם אופנוע או טרקטורון זה דבר אחד, עם באגי זה נראה לי עסק אחר.
הילד כבר יודע מה הוא עושה.
וכן, טרקטור זה חינוך. לקנות לילד צפונבון תומקאר דו מושבי בגיל 16 זה חרא של חינוך, אבל ילדי מושבים שלומדים לנהוג ברפת עם טרקטור ועגלה זה סבבה, כשהם עושים תאונה בדרך לצרכניה זה כבר פחות.

אלון_ק
19-05-07, 00:01
פורום חינוך זאטוטים לנהיגה זה בתפוז, לא בג'יפולוג.

איציק - 4X6ZH
19-05-07, 09:27
תפוז שמפוז
יש בהחלט מקום לחינוך מגיל אפס גם בפורום הזה .
ובמיוחד חלק מהמבוגרים שחושבים שהם יודעים הכל :wink:
לא יזיק לפתח את הנושא ולהסביר איך עושים וולי ברכב . איך עושים ברכב דו גלגלי.
מתי נותנים גז .מה המשמעות של לעזוב את הגז באמצע הוולי .
איציק

זאביק
20-05-07, 11:43
הפעם הראשונה שנהגתי לבד בטרקטור הייתה בגיל 7, אחרי שאבא'לה שקע עם הסוסיתא בבוץ, ומישהו היה צריך לעצור את הטרקטור אחרי שהסוסיתא יצאה . . . אז למדתי להחזיק את ההגה ישר, ולעמוד כולי (ילד ציפלון בן 7) על הקלאץ' כדי שזה יעצור 8-)

אני לא חושב שזה רע לנהוג מגיל צעיר, תחת הדרכה וחינוך נכונים.

-->