PDA

צפייה בגרסה מלאה : קניית סיר פויקה

tkui
24-05-07, 00:19
אני רוצה לקנות סיר פויקה בגודל 3-4, אם אפשר לקבל המלצה על חנות לקניית הסיר?
מה המחיר של הסירים האלה , כמו שכתוב באינטרנט בסביבות ה230 שקל לדבר כזה?
אם יש מקום זול יותר אשמח לשמוע .

lizard
24-05-07, 00:37
אני לא יודע מה זה גודל 3-4 אבל אם אתה בצפון אני ממליץ לבדוק את המחירים ואת התוצרת של מסעדת לימוזין שנמצאים באיזור תעשיה של רמת ישי.

דורון
24-05-07, 03:17
היבואן מנחם ממושב גינתון ליד לוד.
08-9244450

opl
24-05-07, 06:06
כמו שנכתב מעלי עדיף לקנות אצל היבואן - סיר 3 עולה כ-160 שקל בערך. צלצל לפני כדי לברר שיש במלאי (לא תמיד יש) ותאם הגעה לפני.
http://www.burma-pots.com/poyke/IronPoyke%20011.jpg

בתמונה גדלים 2-3-4-6

itayhi
24-05-07, 14:16
ואם להוסיף המלצה...
לדעתי עדיף לקנות סיר מס' 6

מהנסיון שלי, (בסה"כ עם שני סירים, מס' 3 ו-6 ), סיר מס' 3, כאשר הוא מלא לגמרי מאביס בכיף 7-8 אנשים. סיר מס' 6 יכול להאכיל גם 15 אנשים בשמחה רבה.

כאשר כבר מכינים פויקה לרוב מדובר על כמות אנשים לא קטנה (אצלי תמיד יש לפחות 8-10 סועדים)
לרוב, גם/בעיקר עקב זמן ההמתנה הארוך, הסועדים רעבים עד כדי טריפת הסובבים אותם
ולכן, רצוי לקנות סיר שיכול להאביס בכיף מעל 10 אנשים ותמיד נשארת עוד כמות לסבב שני,
3-4 שעות אחרי הסבב הראשון. (3-4 שעות אחרי המנה הראשונה התערובת שנוצרת שם
הופכת לטעימה להפליא ואיכותית (לדעתי) הרבה יותר מאשר "סתם" אחרי 3-4 שעות על האש.

מצד שני, סיר מס' 6 כבד הרבה יותר מאשר אחיו הקטן מס' 3 ולכן פחות נוח לתפעול.
המשקל ה"יבש" של הסיר שלי הוא 19.5 ק"ג, כאשר הוא מלא אני מזיז/מרים אותו רק בעזרת מישהו נוסף, אין אופציה אחרת...

זאת דעתי.

איתי

rachelin
21-08-09, 19:37
בצפון בגליל העליון אפשר לקנות סירי פוייקה ומחבתות יצוקות, קומקומים, טוסטרים למדורה ומגוון אביזרים לבישול בשטח בחנות "אילן הכל לחקלאי ולגן" בשדה אליעזר - צומת יסוד המעלה. יש מבחר סירים בגדלים שונים, כולל מחתות וחצובות לתליה, והמחירים טובים.
מי שנמצא באזור מוזמן.

sos4u
22-08-09, 08:09
לדעתי, מס' 4 הוא האידיאלי ...
ואני אסביר, ראשית נכנס בןל בארדז של תנובה , הירוק הזה..וגם מבחינת משקל, סביר.
הרבה יותר קל לנייד מס' 3 או 4 מאשר 6 ..

שנית, מנסיון, ועקב זמן הבישול הארוך, אני לא מסתמך רק על פוייקה ומכין גם דברים אחרים, ככה שסיר פוייקה מס' 4 עם תוספות בהחלט מספיק ל 10-12 סועדים רעבים.

אבל, אם אתה מעוניין "לעלות כיתה " תתארגן עם חברים וקנו ביחד, 3-4 סירים מספר 3.... זה מאפשר לגוון את הארוחה בצורה יוצאת מן הכלל כך שכל אחד מכין משהו אחר....
זה כבר קייטרינג אמיתי ....

הכי חשוב, זה לעגון אותו היטב בזמן הנסיעה , מי שראה פעם מכסה של פוייקה מסתחרר לו להנאתו אחרי בלימת חרום יודע שאין הרבה דברים שיעצרו אותו במעופו.....

בתאבון.

ד ו ר ו ן
22-08-09, 15:13
הכי חשוב, זה לעגון אותו היטב בזמן הנסיעה , מי שראה פעם מכסה של פוייקה מסתחרר לו להנאתו אחרי בלימת חרום יודע שאין הרבה דברים שיעצרו אותו במעופו.....
בתאבון.
וגם לשים מגבת בין המכסה לסיר עצמו או גומיות שמצמידות חזק את השניים שהמכסה לא ירקוד על הסיר.
זאת יציקה לא הכי חזקה והמכסה בהחלט יכול להיסדק מנסיעת שטח כשהוא רוקד על גוף הסיר.

-->