PDA

צפייה בגרסה מלאה : סברה סימן II

נמרוד
25-05-07, 00:53
הי, הולכים לייצר כאן את הסברה שוב! או שבני ברק מידיעות אחרונות התבלבל בתאריך של 1 באפריל...
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3403278,00.html

http://www.ynet.co.il/PicServer2/20022007/1118427/ace-(2)_wa.jpg

מפעל לבניית AC Ace מודרנית, מבוססת על סמארט רודסטר, בישראל??? למה לא.

דרור ברלי
25-05-07, 02:15
גם אתה מהמתלהבים?

היזם הזה נשמע כמו עוד איזה תמהוני שחושב מהבטן במקום מהראש. ציונות עאלק. הוא לא מכיר את המנטליות הישראלית ובעיקר לא יודע מול איזה ממסד מתועב הוא הולך להתנהל. מדינת ישראל באמצעות גדודי הפקידונים הרעים שלה תציב לו מכשולים בירוקרטיים מכאן ועד דרום-אפריקה. הם ימררו את חייו, יהרגו אותו במיסוי מטורף ומה לא. איפה שאפשר להפריע ולקלקל - הם יפריעו ויקלקלו. למה? כי הם רעים, כי הם יכולים וכי הם רגילים. וגם כי זה תפקידם. תראה מה הם עוללו לתומקאר ולטומגו, תראה איך הם קברו את תע"ר.
זו מדינה רעה, שאין בה מקום ליוזמות מסוג כזה. חבל על ההשקעה ועל עוגמת הנפש.

אני חושב אחרי שהוא יבדוק כאן יותר לעומק, הוא יתחרט מהר מאוד וישקול שוב את האופציה הסינית. הלוואי שאני טועה.

GodsFather
25-05-07, 12:29
אפשר שאלה בנושא ?

בתור פורום בעל ידוענים רבים בתחום, מהם התהליכים (בפירוט) שצריך יזם לעבור כדי שיגיע רכב משולחן השרטוט עד ללוחית הצהובה ומורשית הכביש?

מיהם הפקידונים (ואין כוונתי לתשובה "משרד ה***" אלא תארים רשמיים) ומה כל פקידון עושה?

מתוך סקרנות להליך הבירוקרטי ובנסיון להבין את הקשר בין שלטון הפקידים לאזרחי המדינה בה הם חיים.

ולגבי תומקאר, תומגו ותע"ר - אם יש מצב לפרטים בנושא הזה, גם מסקרן לדעת. ואני מבקש את העצבים לשים בסוגריים , כדי שאוכל לסנן.

דרור ברלי
26-05-07, 21:26
אין שום עצבים, אלה רק עובדות.

טרקטורוני המשא? מדינת ישראל לא אוהבת את כלי הרכב הנ"ל כי אחרי תאונה אחת שעשתה רעש (הנערה שנסעה במיול נגד כיוון התנועה בהרצליה-פיתוח, התנגשה ברכב שבא ממול ונהרגה), יש כל מיני בעלי שררה שבטוחים שהם מסוכנים, ולא יודעים איך לאכול אותם. אז מה עושים? מנסים להגביל אותם ואת נהגיהם בכל מיני צורות - מאיסור תנועה על כבישים ועד להעלאת גיל רשיון הנהיגה בהם.
ליצרנים שלהם לא משתלם להרכיב אותם כאן כי כל השוק שלהם נסגר ונעלם בבת אחת. בגלל המיסים הכלי החדש תמיד היה יקר מדי, אבל לפחות היה לו שוק - הורים עשירים רכשו אותו לילדיהם כדי להרחיק אותם מהטוסטוסים, שמסוכנים הרבה יותר ממנו. ברגע שהשוק העיקרי (נוער בגילאי 16) נחסם על ידי תקנות דרקוניות, אין ליצרן מה לחפש כאן יותר, והמעט שהוא מייצר הולך רק לאתרים תפעוליים או לייצוא.

תע"ר? למה שייצרו בכלל מכוניות, אם מוטל על התוצרת מיסוי מלא? למה אין הגנה כלשהי על תוצרת ישראל? פטור ממסים או הקלה אחרת? מה שקורה הוא שבגלל עלויו תהייצור ובעיקר בגלל המיסוי המטורף, סופה 2 אזרחית תעלה יותר מרנגלר אנלימיטד חדש. זה אבסורד ולכן לא תהיה סופה אזרחית.
עוד עושים להם טובה ומדי פעם מזמינים כמה נגלות בשביל הצבא, אחרת המפעל הזה כבר מזמן היה נסגר.

בקיצור - ככה חונקים בארץ מפעלים ויוזמות, גורמים לפיטורים ולאבטלה, ומרחיקים משקיעים וכוח אדם איכותי מהמדינה הזו. מישהו חושב שמפעל שירכיב כאן מכוניות ספורט (שלמרבה הצער עדיין לא נמצאות בסל הקניות של כוחות הביטחון...) יקבל יחס שונה?

שוב, אני אשמח לגלות שטעיתי וכן ירכיבו כאן מכוניות ספורט. אולי גם נוכל לנהוג בהן דרך סוריה ולבנון לטיול באירופה...:mrgreen:

or65
27-05-07, 00:00
אפשר שאלה בנושא ?

בתור פורום בעל ידוענים רבים בתחום, מהם התהליכים (בפירוט) שצריך יזם לעבור כדי שיגיע רכב משולחן השרטוט עד ללוחית הצהובה ומורשית הכביש?

מיהם הפקידונים (ואין כוונתי לתשובה "משרד ה***" אלא תארים רשמיים) ומה כל פקידון עושה?

מתוך סקרנות להליך הבירוקרטי ובנסיון להבין את הקשר בין שלטון הפקידים לאזרחי המדינה בה הם חיים.

ולגבי תומקאר, תומגו ותע"ר - אם יש מצב לפרטים בנושא הזה, גם מסקרן לדעת. ואני מבקש את העצבים לשים בסוגריים , כדי שאוכל לסנן.

+1
עם מישהו באמת יוכל לפרט את התהליך זה יהיה גדול .
אחד הדברים היותר מעניניים לדעתי .

אור

GodsFather
27-05-07, 23:26
לזה בדיוק חתרתי... אבל תודה על ההסבר הראשון.

-->