PDA

צפייה בגרסה מלאה : נורית בדיקת מנוע דולקת קבוע ומד מהירות לא מגיב.?

bioss
27-05-07, 09:12
שלום לכולם,
הרכב: סמוראי 95 1.3 סטנדרתי.
הבעיה: נורת בדקת מנוע נדלקה אחרי שמד המהירות חדל מלזוז כל זה קרה בנסיעה רצופה בכביש החוף .
עם שתיי הדברים קשורים או שלא?
איפה נימצא הכבל שמודד את הקמ"ש אולי הוא יתנתק לי וכמובן שהמודד ק"מ לא זז גם .?
אם למישהו זה קרה איך הוא סידר את זה ?

תודה לעונים אריק. :???:

:-(

נמרוד
27-05-07, 09:18
הניחוש שלך הגיוני מאד. מחשב המנוע אכן אמור לקבל אות מחיישן מהירות בתור אחד האינפוטים, ואם אין מהירות - זו תקלה מבחינתו, אם כי זו לא תקלה קריטית.

הכבל מתחבר לטרנספר. תסתכל בכל ספר טיפולים, היינס או מה שאפשר להוריד, מוסבר איך לפרק.

bioss
27-05-07, 09:23
תודה רבה אחי אני יחפש את הספר וננסה לאתר את הבעיה....
:p

bobsfog
27-05-07, 20:54
הניחוש שלך הגיוני מאד. מחשב המנוע אכן אמור לקבל אות מחיישן מהירות בתור אחד האינפוטים, ואם אין מהירות - זו תקלה מבחינתו, אם כי זו לא תקלה קריטית.

הכבל מתחבר לטרנספר. תסתכל בכל ספר טיפולים, היינס או מה שאפשר להוריד, מוסבר איך לפרק.

אני נסעתי בלי כבל תקופה קצרה ולי זה לא עשה שום בעיות!! שום נורה לא דלקה

חנן-ג'יפולוג
27-05-07, 21:15
האוטו שלך ממוחשב, בוב ספוג?

לשואל: רוב הסיכויים שאין לך כבל אלא חיישן מהירות. אם יש לך ספר טיפולים תבדוק אם יש פרוצדורת בדיקה לחיישן הזה, ואם לא, אז נסה להחליף עם חיישן של חבר בעל רכב דומה ולראות מה קורה.

bobsfog
27-05-07, 21:58
יש כבל ספידומטר! (קניתי אותו עם קרוע ומאז נקרע לי שוב ונסעתי בלעדיו איזה שבוע)
סמוראי 93 הספידומטר עובד!
אני לא אומר שהבעיה שהנורה דולקת לא יכולה להיות בגלל זה (אולי אצלי יש איזה משהו דפוק)

GodsFather
27-05-07, 23:47
אדר , לא הבנת את דברי חנן.

הרכב שלך לא מוזרק ולכן אין בו מחשב ולכן גם יש בו כבל ספידומטר , חנן התכוון ל"שואל" הראשון ולא אלייך. שם אמור להיות חיישן מהירות ולא כבל ספידומטר.

בכל מקרה , בדיקה פשוטה , מתכופפים מתחת לרכב בצד נהג , אם יש כבל מחובר (אבל קרוע בתוך המעטפת) ואו כבל שנראה קרוע מבחוץ - אז יש כבל ספידומטר גם למודלים החדשים יותר.

danip
28-05-07, 08:09
בוקר טוב

לי יש 94 מוזרק.

ויש כבל ספידומטר. אני לא בטוח ב-100% אם הוא משפיע על הנורה, אבל כנראה שלא.

דני

bioss
03-07-07, 07:45
שלום חברים.

אחרי זמן מה החלפתי לבסוף את הכבל הקרוע שלי מסתבר.
והחלטתי לשתף אתכם במידע שימושי.

בשביל לפרק את הכבל צריך לפרק את ההגה ואת הידיות שמחוברים אליו ואז להוציא את השעונים ולחבר דיי פשוט.
עד אותו הרגע הכן דלקה המנורה שמזהירה תבדקו מנוע אז זה באמת קשור.
כי ברגע שהכבל החדש הוחלף המנורה הפסיקה לדלוק.
מקווה שהמידע תרם למישהו המשך שבוע טוב לכולם..... 8)

-->