PDA

צפייה בגרסה מלאה : בעיה בחשבון PAYPAL

אלון_ק
27-05-07, 16:12
נרשמתי לפני כמה זמן לשם, ברשותי כרטיס אשראי דיינרס (מסטרקרד) בינלאומי. חזרתי אתמול הביתה, אישרתי (VALIDATION) את החשבון באמצעות החיוב שהגיע לכרטיס האשראי שלי.

עכשיו אני מנסה לשלם למישהו ואני מקבל את ההודעה שמופיעה בתמונה המצ"ב.
http://www.jeepolog.com/forums/attachment.php?attachmentid=4799&stc=1
מישהו יודע מה זה? המשרדים שלהם סגורים, אני רוצה לגמור עם זה עד יום שני.
אני לא מאמין שאין להם גישה לחשבון, אחרת איך הם חייבו את ה1.95$ שנדרשו לאישור החשבון?

איש הצפון
27-05-07, 17:23
צור קשר עם חברת האשראי שלך וספר להם על הבעיה (הנושא מוכר וידוע).

הם יתנו לך קוד שאותו יש להקיש במקום המתאים בעמוד החשבון שלך באתר והבעייה תיפתר.

Bulldog
27-05-07, 18:26
אלון, אם אתה רוצה אתה יכול להעביר את הכסף על המשלוח לחשבון בנק שלי בישראל ונשלח לך את הציר.
עומר

אלון_ק
27-05-07, 19:40
תודה עומר, אבל היום זה אתה וג'ו ומחר זה איביי. אני רוצה לראות את זה עובד, אני צריך את החשבון הזה.

איש הצפון, אתה יכול לפרט? התקשרתי אליהם היום בבוקר (לפני ששמתי את ההודעה), הם אמרו שזו בעיה אצל PAYPAL ושאפילו לא יצרו איתם קשר. יש משהו מסויים שאני צריך לבקש?

אלון_ק
27-05-07, 20:27
שמת לב, אגב, לכך שכבר אישרתי את החשבון לPAYPAL? קיבלתי את מספר אישור העסקה בחיוב הרגיל של 1.95$, הכנסתי אותו לאיפה שצריך בPaypal ועכשיו גם כתוב לי בדף האובר-וויו:
Status – Isreali verified

איפון
27-05-07, 21:20
מישהו יודע מה זה? המשרדים שלהם סגורים

המשרדים פתוחים (https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr?cmd=_contact-phone)

אלון_ק
27-05-07, 22:24
סגורים, חביבי. תתקשר...

(תחסוך את השיחה, אני כבר התקשרתי).

איפון
27-05-07, 23:27
לגופו של עניין- לכל הגופים האלו יש כל מיני מנגנוני הגנה כנגד הונאות. אני בעבר התקשרתי עם חברה אחרת, ולקח לפחות שבועיים עד שהצלחתי לבצע עסקה ראשונה.
יכול להיות שאישור כזה לוקח לו 24 או 48 שעות ל"תפוס".
יכול להיות שביום שהוא לא יום עסקים מבחינתם, הם לא "פותחים" חשבונות חדשים
אצלי לדוגמה- יושב על אינטרנט דרך צלחת לווין- מקבל תשובת דחייה אוטומטית בהתקשרות לחשבון שלי רק בגלל שהIP שלי "חשוד"- לא ניתן לאתר התקשרויות לחשבון מבחינה גאוגרפית.

לא עזרתי, רק הערמתי ערימה של תרוצים.. אבל גם זה משהו

lizard
27-05-07, 23:35
המצב הוא כזה שPAYPAL כבר לא כל כך אטרקטיבים לא בגלל השירות שלהם אלא בגלל כל מיני חוקים ותקנות.
אי אפשר לקבל כסף למישהו שמחוץ לUS, אי אפשר כנראה לשלוח כסף כשאתה מחוץ לUS.
לקחו רעיון מצויין שמשרת מליוני אנשים בעולם וכל מיני מנהלים וקודקודים (לא מאיביי ופייפל כמובן) החליטו להפסיק עם זה כי כנראה הם לא גוזרים את הקופון שלהם.

מישהו מכיר משהו דומה בישראל? הכוונה לפנות לשוק הישראלי ואין צורך בחשיפה בנלאומית.

zivayalon
28-05-07, 00:56
אולי עוד כמה ימים זה יפתר:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3402429,00.html

OFF-RoaD
28-05-07, 01:26
לפני זמן מה חבר נתקל בבעיה דומה, גם ביום ראשון.

חכה למחר (או שזה כבר היום) מחרתיים, ואני מאמין שיאשרו לך את זה.גם להם מגיע חופש מדי פעם, וכנראה שלא את כל האישורים עושים מחשבים...

Bulldog
28-05-07, 03:57
תודה עומר, אבל היום זה אתה וג'ו ומחר זה איביי. אני רוצה לראות את זה עובד, אני צריך את החשבון הזה.

עזוב אותך, איביי זה לא טוב ליהודים, יש להם נטייה להזמין כל מיני שטויות לא חיוניות כמו גולגלות לידית הילוכים ומכסה אחורי של סופר צ'רג'ר.

אלון_ק
29-05-07, 00:04
אחרי שיחות ארוכות עם PAYPAL ועם חברת כרטיסי האשראי (מסטרקרד, דיינרס) התבררו הדברים הבאים:
1. בפייפאל התקבלו כל בקשות העברת הכסף שלי (מספר בקשות מדי יום מאז יום חמישי), נשלחה בקשה לאישור לחברת דיינרס. מדיינרס התקבלה תשובה שלילית לגבי העברת הכספים שזה אומר אחד משני דברים:
א. דיינרס קיבלו את הבקשה וסירבו לאשר אותה מסיבותיהם שלהם.
ב. הבקשה לא הגיעה לדיינרס, היה קצר בתקשורת והבקשה Timed out. עשוי לקרות פעם או פעמיים, לא בכמות הניסיונות שלי.

באופן טבעי אחרי שזה הובהר ע"י פייפאל התקשרתי זועם למדי לחברת דיינרס. אלו מצידם בדקו וגילו שהכרטיס שלי תקין לחלוטין, אינני מתקרב לתקרה שלי ובקיצור - אין בעיה לחייב, בטח לא בסכומים המדוברים. הם בדקו את ההיסטוריה של החיובים ולא מצאו שום בקשה לחיוב (להבדיל מחיוב) מחברת פייפאל אחרי הבקשה הראשונית של 1.95$. תרגום: מבחינתם פייפאל לא ביקשו כסף בכלל, וודאי ווודאי שהם לא סירבו לבקשה כזו.
ביקשתי שהם יבצעו follow up על הסיפור הזה, ימצאו את הבעיה וידווחו לי. הן שירות הלקוחות האינטרנטי הרגיל והן התמיכה הטכנית הסבירו לי מספר פעמים שלא יתנו להם לעשות דבר, בסוף ניסו והתקשרו למחלקה שמאשרת דברים משונים כאלו, לא קיבלו אישור וחזרו אלי עם החדשות המצערות שאני עם הזין ביד. בשיא הנעימות, זה כן.
יש לציין כי התקשרתי לחברת דיינרס 3 פעמים, פעמיים הגעתי גם לשיחת וועידה עם הנציגות הטכנית.

למזלי כשדיברתי עם פייפאל עלה לי הרעיון לבקש סיכום רשמי במייל של השיחה שלנו. הנחתי שזה יעזור להכריח את דיינרס לבדוק את עצמם, כי כתוב שם במפורש שהבעיה היא לא בפייפאל אלא בדיינרס. למה למזלי? כי החבר'ה שם בפייפאל הגדילו ראש ולא שלחו לי את המייל מייד, אלא מצאו 1/4 שעה מזמנם להקדיש ללקוח ולנסות לפתור לו בעיה שלא הם יצרו. אז בתוך המייל של סיכום השיחה נוספה לה השורה הבאה:

Your card issuer should make you aware that A diner's Club card can only be used to make purchases to Commercial Entity. It can not be used to send funds amongst friends, just from past experience with Diners club card.
ובעיברית פשוטה, אני לא יכול להעביר לג'ו את הכסף כי הוא לא רשום כחברה מסחרית ובאחריות מנפק הכרטיס לספר לי את זה. שימו לב, היו לי 3 שיחות עם דיינרס ואף פעם אף אחד לא חשב לומר לי את זה = הם לא יודעים. הם לא יודעים מה קורה עם הכרטיסים שלהם כאשר מחייבים אותם באחת הדרכים הנפוצות ביותר היום.

למען הבאים בתור, שלא תצטרכו לעבור את הסאגה הזו (ועוד 1/2 שעה שיחות לארה"ב)...

עומר, שלח פרטים בה"פ - אני אעביר את הכסף דרכך.

איפון
29-05-07, 01:11
WESTERN UNION (http://www.westernunion.com/info/homePage.asp?country=IL)

הדרך הכי פשוטה להעביר כספים לחברים או משפחה
בארץ כל סניפי הדואר הראשיים הם סניפי WESTERN UNION . הנמען מקבל את הכסף כמה דקות לאחר הביצוע, בקאש, מזומן או בשטרות בסניף המקומי אצלו.

מה שטוב לכל הפועלים הזרים טוב גם לנו

דני

ofervan
29-05-07, 17:39
מרבית המוכרים לא יטריחו את עצמם לסניף וסטרן הקרוב לבתיהם בשביל לנהל עסקים עם איזה קומץ "משייגנס" מישראל, כשהם יכולים לקבל את הכסף ישירות לחשבונם דרך ה-PAY PAL, ללא כל טרחה.

rally5
24-08-08, 20:19
שלום

גם אני נתקלתי בבעיה בחשבון ה-paypal שלי.
הכנסתי פרטי אשראי בינלאומי וכתובת בארץ המשוייכת לכרטיס.
הבעיה היא שאני לא מצליח להכניס לאותו עמוד כתובת נוספת עבור
משלוח הפריטים שארכוש ב-ebay.
מסתבר שברגע שכתבתי כתובת בארץ, אני לא יכול להכניס כתובת בארה"ב.
איך עוקפים את זה?
האם יש אפשרות לשנות פרטים שכבר הוכנסו ואושרו?
האם ניתן לעדכן כתובת משלוח ב-ebay?

אני חושש לסגור עסקה ואז למצוא את הפריט בדרך ליעד לא נכון.
תודה מראש

shachar
24-08-08, 21:04
אפשר להוסיף עוד כתובת ב EBAY

תחת

My ebay
account
addresses
View all shipping addresses

אפשר להוסיף לשנות להוריד ולרקוד

lizard
24-08-08, 22:01
אבל לפני שאתה משלם על כל דבר תוודא איזו כתובת מופיעה. לי היו 2 כתובות ובאמת שלחו לכתובת הלא נכונה כי לא שמתי לב שהנכונה היא לא ברירת המחדל.

AvigdorAharon
25-08-08, 06:38
אפשר להוסיף עוד כתובת ב EBAY

תחת

My ebay
account
addresses
View all shipping addresses

אפשר להוסיף לשנות להוריד ולרקוד

גם אני נתקלתי בבעיה זהה, והפתרון לא פשוט.
אצלי רשומות 3 כתובות בארה"ב ושתיים בישראל. רציתי לרכוש מוצר שישלח בארה"ב, אבל PAYPAL אוסרים עלי לסמן את הכתובות בארה"ב (הן מופיעות באפור).
לא הצלחתי להוסיף כתובת בארה"ב, אלא רק בישראל.

אביגדור

tzurlis
10-09-08, 00:26
חשבון פייפאל לוקח כחודש בסך הכל לאישור מלא. מסטרכרד, ויזה תופס נקי.
רוב המוכרים בארה"ב לא שולחים לישראל, כתובת שנייה בחו"ל היא "כתובת מתנה" , לא מאושרת - דבר שעלול לגרום לחלק מהמוכרים לא לשלוח גם לשם.
עם כתובת שנייה, גם סך כל העלויות במשלוחים מתנפחות. אכלתי כבר שלושה קטעים כאלה.

asih
10-09-08, 01:35
אני עובד איתם שנים
לא היו אף פעם בעיות
עיסקאות של מעל 10000 הם מבקשים לחלק ולפעמים צריך אישור טלפוני
אבל עד אלפי דולרים בודדים תמיד עובד חלק.

הם הכי אטרקטיביים כי הם שיכים ל EBAY והאמלות שלהם הנמוכות ביותר בכלל ובפרט כשמדובר במוצרים מ EBAY

היום ניתן למשוך לקרטיב ויזה את הכספים בעמלה של 5 דולר. בארה"ב אני לא משלם עמלות משיכה כשאני מושך.

-->