PDA

צפייה בגרסה מלאה : גראנד ויטארה דיזל

yoav
27-05-07, 20:59
רגע לפני שהעט חתמה ל הזמנת ג'ימי חדש, האשה ראתה למטה גראנד ויטרה 5 דל' מדוגם והתאהבה..
אז חיפשנו בלוחות ויש לא מעט GV דיזל , נפח 2000 , משנתונים 99-01.
מעולם לא היה לנו רכב דיזל.
1. איך הרכב הספציפי הזה?
2. מה המשמעות של רכישת דיזל
3. אמרו לי שברכב דיזל מתייחסים אחרת לקילומטראג'. מה זה אומר?
4. מישהו עם GV דיזל יכול לשפוך אור על הרכב הזה?

גיא
27-05-07, 21:37
כשמחיר הסולר היה 2 וחצי לליטר, אז התיחסו אחרת לדיזל.

המנוע היה נישאר פועל גם אם עוצרים לחצי שעה .. מה זה חצי חינם אז שיעבוד ...

עכשיו סולר זה דבר יותר יקר מקוקה קולה ...

לגבי האוטו אני לא יודע. אבל אני אישית מאוד אוהב מנועי דיזל. הויברציה / הרעש / עושה לי את זה ...

יואב - ויטארה
27-05-07, 21:41
יואב שלום

טרם שתחתום האם בדקת את האפשרות ל - GV קצרה (בנזין) מן הדגמים החדשים יותר? הרכב עביר מאד (עבור המטייל ה"שפוי +" - לא למעלות הקשים אך לכל מסלול אחר), נוח, זול לאחזקה וכיום ניתן למצוא לא מעט מן השנתונים של 2004-2005.
נראה לי שבסופו של יום זו אופציה עדיפה על הדגמים הישנים יותר... במיוחד נוכח עליית מחירי הסולר ואי ירידתם המשמעותית של אגרות הדיזל

אם אתה עוד מבקר בדרום אתה מוזמן לסיבוב מבחן

AvigdorAharon
27-05-07, 22:46
... במיוחד נוכח עליית מחירי הסולר ואי ירידתם המשמעותית של אגרות הדיזל

לא מדויק:
ההפרש באגרה בין רכב בנזין לדיזל = 850 ש"ח לשנה, לא משנה דרגת הרישוי.
ההפרש בין ליטר בנזין לסולר = 1 ש"ח

כאשר אתה נוסע 40K ק"מ בשנה, אני חושב שיש הבדל...

אביגדור

yoav
27-05-07, 23:19
יואב שלום

טרם שתחתום האם בדקת את האפשרות ל - GV קצרה (בנזין) מן הדגמים החדשים יותר? הרכב עביר מאד (עבור המטייל ה"שפוי +" - לא למעלות הקשים אך לכל מסלול אחר), נוח, זול לאחזקה וכיום ניתן למצוא לא מעט מן השנתונים של 2004-2005.
נראה לי שבסופו של יום זו אופציה עדיפה על הדגמים הישנים יותר... במיוחד נוכח עליית מחירי הסולר ואי ירידתם המשמעותית של אגרות הדיזל

אם אתה עוד מבקר בדרום אתה מוזמן לסיבוב מבחן

ההתלהבות היתה מ 5 הדלתות...:roll:

Saar
28-05-07, 08:41
יצא לי לדבר על הויטרה דיזל עם מכונאי ותיק ומנוסה

(עבד למעלה מ 10 שנים במוסך "מרכזי" של סוזוקי)
הוא טען שהמנוע הנ"ל נחשב ללא מוצלח.
אני לא יודע מה בדיוק הבעיות שלו, אני יודע שבאתר הזה לא מסתמכים על "שמועות", אבל כיון שלא קיבלת תשובה מכל מקור אחר, חשבתי ששווה להזכיר זאת.

סער.

OFF-RoaD
28-05-07, 12:05
מה גם שהמנוע הזה די אנמי.
מניסיון על אחד דיזל ואחד בנזין, באותו טיול, ההבדל משמעותי. זה אומנם פרט אחד מכל רכב כך שאני לא יודע אם זה תמיד ככה, אבל האוטו מרגיש הרבה יותר "כבד".

בלי קשר, לדעתי מבחינה פרקטית הגראנד הוא בחירה הרבה יותר טובה מהגימיני. זה כבר רכב גדול ונוח הרבה יותר, לא יחסר לכם מקום (אני מניח שאתם רגילים לסמוראי כן?), תוכלו לשמור אותו גם עם שניים ושלושה ילדים, והוא הרבה יותר נוח בכביש. לעבור את ה100 עם גימיני מרגיש כמו ניסיון התאבדות (מה שכן, האנדרנלין זורם :p ). עם נעילה אחורית (סוזוקי. אין בעיות מיוחדות), הגבהות, וצמיגים גדולים יותר, גם יכולת השטח שלו הופכת ללא רעה בכלל.

yossivarman
28-05-07, 13:24
כאחד שעבר מסמוראי לויטרה ארוכה
מנהיגת שטח חסרת מעצורים
לנהיגה רגועה - כדי לבדוק שלא נפל איזה פלסטיק

אין מה להשוות בין ג'ימני לויטרה

-->