PDA

צפייה בגרסה מלאה : שלום לכולם, חדש פה, בעל קאיה ספוטרג':)

or_21d
01-06-07, 20:27
שלום לכולם
כמו שכתור בכותרת אני חדש באתר, ובעל רכב שטח קאיה ספורטג'
שנת 97 מנוע 2000 גיל רגיל .

אחרי שעברתי מרכב ספורט לרכב שטח, ההבדלים עצומים.

רציתי לדעת בכללי איך הרכב?
הבנתי מבעל הרכב שהוא הוגבה. קיבל צמיגים יותר גדולים
235.75.15

אממ עוד כמה דברים, יש לרכב וו גרירה וזה לא מופיע ברשיון רכב, למה זה? והעם זה מוביל או יכול להוביל לבעיה מבחינת תעבורה, או משטרה?

דעות , חיזוקים כאלו או אחרים יתקבלו בברכה :)

יוני5
01-06-07, 23:05
ברוך הבא,

רכב מצויין.
האם מידת הצמיגים רשומה ברשיון הרכב?
לגבי ההגבהה, השאלה איזו הגבהה נעשתה. ישנן כאלה שרצוי היה שלא היו נעשות.

וו הגרירה צריך להיות רשום ברשיון, אחרת זו עברה ואתה לא תוכל לעבור טסט. עם זאת הפרוצדורה פשוטה יחסית. ברר היכן הותקן הוו, גש למתקין, קח את אישור ההתקנה והוא כבר יסביר לך מה לעשות.
במידה ואין לך גישה למתקין ואתה לא צריך את הוו - פרק אותו.

בברכה,
יוני5

or_21d
02-06-07, 02:48
ברוך הבא,

רכב מצויין.
האם מידת הצמיגים רשומה ברשיון הרכב?
לגבי ההגבהה, השאלה איזו הגבהה נעשתה. ישנן כאלה שרצוי היה שלא היו נעשות.

וו הגרירה צריך להיות רשום ברשיון, אחרת זו עברה ואתה לא תוכל לעבור טסט. עם זאת הפרוצדורה פשוטה יחסית. ברר היכן הותקן הוו, גש למתקין, קח את אישור ההתקנה והוא כבר יסביר לך מה לעשות.
במידה ואין לך גישה למתקין ואתה לא צריך את הוו - פרק אותו.

בברכה,
יוני5

מידת הצמיג תהיה רשומה ברשיון רכב , הפנצ'ר מאכר אמר שהוא ידאג לעשות לנו את זה,
אין לי מושג איזה הגבהה נעשתה, אני רק יכול להגיד שיש שם קפיצים צהובים אם זה עוזר.
הבחור שנקנה ממנו הרכב הביא לי כל מיני טפסים של הוו גרירה, השאלה עם אלו הטפסים המתאימים
ומה צריך לעשות איתם?

OFF-RoaD
02-06-07, 12:14
כרגע? הרכב שלך לא חוקי לנסיעה.

במצב שתצטרך לדרוש משהו מהביטוח חס וחלילה, הם יתכחשו לך כי מידת הצמיגים לא רשומה ברשיון.
בוחן תנועה שם אותך על הכוונת? הורדה מהכביש בלי לדבר בכלל.
שוטר עם תשומת לב מיוחדת לפרטים או שמבין משהו מהחיים שלו (היי, גם מדע בדיוני זו אומנות), אותו כנ"ל.

תדאג להכניס את הצמיגים לרשיון ASAP או לחזור למידה הרשומה ברשיון (אני מניח שזו המקורית, 205/75/15).

אותו כנ"ל עם הוו גרירה. אם תפרט יותר על סוג המסמכים שקיבלת מהבוחן, אפשר יהיה לדעת אם אלו המסמכים שאתה צריך.

ובלי קשר, גם אני מבעליו המאושרים (יחסית. עד שמגיע חשבון הדלק.) של ספורטאז, שלי 2001 אוטומטי. אם יש לך שאלות ספציפיות בנוגע לאוטו, פורום קוריאה הוא המקום. הוא עוד לא ממש מפותח, אבל תן לזה זמן 8-)

or_21d
02-06-07, 18:12
כרגע? הרכב שלך לא חוקי לנסיעה.

במצב שתצטרך לדרוש משהו מהביטוח חס וחלילה, הם יתכחשו לך כי מידת הצמיגים לא רשומה ברשיון.
בוחן תנועה שם אותך על הכוונת? הורדה מהכביש בלי לדבר בכלל.
שוטר עם תשומת לב מיוחדת לפרטים או שמבין משהו מהחיים שלו (היי, גם מדע בדיוני זו אומנות), אותו כנ"ל.

תדאג להכניס את הצמיגים לרשיון ASAP או לחזור למידה הרשומה ברשיון (אני מניח שזו המקורית, 205/75/15).

אותו כנ"ל עם הוו גרירה. אם תפרט יותר על סוג המסמכים שקיבלת מהבוחן, אפשר יהיה לדעת אם אלו המסמכים שאתה צריך.

ובלי קשר, גם אני מבעליו המאושרים (יחסית. עד שמגיע חשבון הדלק.) של ספורטאז, שלי 2001 אוטומטי. אם יש לך שאלות ספציפיות בנוגע לאוטו, פורום קוריאה הוא המקום. הוא עוד לא ממש מפותח, אבל תן לזה זמן 8-)

בקשר לזה שלא חוקי לנסוע עם הצמיגים זה ידוע והרכב עד יום ראשון מושבת ולא זז מהחניה,
הוו גרירה ירד, אין לנו צורך בו.
אמממ אם אתה בעלים של ספורטאג' גם כן אולי תוכל לעזור לי.
בעל מוסך אמר לי שהאינג'קטורים מלאים פייח ובגלל זה האוטו לא סוחב או משהו בסגנון,
הוא הציע סתם טיפול לפי דעתי שזה אומר שימוש בשמן K44 , אין דרך יותר טובה בשביל לנקות את האינג'קטורים?

נמרוד
03-06-07, 10:10
אם אני מבין נכון האינדקיציה היחידה שיש לך לכך שהמזרקים סתומים היא שהמכונאי אמר לך... והוא גם המליץ על טיפול מסויים (אני מניח שאתה מתכוון לתוסף הדלק 44K). אז אחת מהשתיים - אם אתה סומך עליו ומכיר אותו ומטפל ומתכוון להמשיך לטפל אצלו, אתה צריך לזרום עם המכונאי שלך. אשריך - מכונאי אמין שיש לך חיבור טוב איתו, שווה הרבה. ואם לא, ואתה מתכוון להכנס לעומק ולפתור בעיות בעצמך - החלטה נבונה - אז אתה צריך ללמוד ולחקור, ואתה לא יכול להסתמך על דעה ששמעת. מה הבעייה שבגללה בכלל נכנסת למוסך?

or_21d
03-06-07, 21:01
אם אני מבין נכון האינדקיציה היחידה שיש לך לכך שהמזרקים סתומים היא שהמכונאי אמר לך... והוא גם המליץ על טיפול מסויים (אני מניח שאתה מתכוון לתוסף הדלק 44K). אז אחת מהשתיים - אם אתה סומך עליו ומכיר אותו ומטפל ומתכוון להמשיך לטפל אצלו, אתה צריך לזרום עם המכונאי שלך. אשריך - מכונאי אמין שיש לך חיבור טוב איתו, שווה הרבה. ואם לא, ואתה מתכוון להכנס לעומק ולפתור בעיות בעצמך - החלטה נבונה - אז אתה צריך ללמוד ולחקור, ואתה לא יכול להסתמך על דעה ששמעת. מה הבעייה שבגללה בכלל נכנסת למוסך?

נכנסתי למוסך בגלל בעיות סחיבה קשות, והעלמות דלק מטורפת.
במוסך אמרו שיש נזילה מאיזה צינור דלק בתא המנוע, הצינור החולף.
באותה הזדמנות הוא גם אמר שיכול להיות שהמנוע לא סוחב בגלל שהאינג'קטורים מפוייחים.
וזה לא נראה לי הגיוני לדעת דבר כזה בלי לפתוח או לבדוק.

בגלל זה אני שואל ומתייעץ.

אמרו לי שזה יכול לקרות בגלל מסנן אוויר סתום.

-->