PDA

צפייה בגרסה מלאה : הלכה משאבת הגה שניה תוך חודש.

סימן - 4
02-06-07, 17:52
שלום,
אולי מישהו נתקל או יודע מה יכול להיות שמשאבת הגה הלכה פעמיים תוך חודש ??

כשקניתי את הרכב שיפצתי את משאבת ההגה עד שלפני כשנה וחצי שבקה חיים. החלפתי למשאבה חדשה לגמרי. לפני כחודשיים התחלתי להרגיש שלפעמים תוך כדי נסיעה בעיקול או סיבוב ההגה כאילו נתקע אבל משתחרר אחרי חלקיק שניה. לפני כשלושה שבועות במעלה נורי הרגשתי רעידות ורעשים וקפצתי למוסך ובמזל בדיוק במוסך המשאבה שבקה חיים (פשוט נתפסה).
החלפתי שוב למשאבה חדשה (כולל הפולי שלא ניתן היה לחלץ אותו מהישנה) ואתמול בשטח (לא קשה במיוחד המשאבה שוב שבקה חיים. במזל המיסב לא נתפס והצלחתי להגיע הביתה.

משהו דופק את המשאבה ולפי דעתי זה משהו במעגל, מיכל - משאבה - שסתום - תיבת הגה.
החשוד הגדול ביותר שלי הוא השסתום אבל אולי אני טועה.

האם ידוע למישהו מה הבעיה ???

בתודה מראש

איציק - 4X6ZH
02-06-07, 18:13
ליכלוך / כל טוב מהמשאבה הישנה / צינור לחץ שמתפורר פנימית והחלקים מסתובבים במערכת .
אתה לא יכול להסתפק בהחלפת משאבה מבלי לשטוף טוב טוב את המערכת .
יתכן ותיבת ההגה מתפרקת ומשחררת חלקים לכיוון המשאבה .
יש כלים מיוחדים לפרוק הפולי
ויש כלי מיוחד להרכבת הפולי ( לא להפעיל כח על המשאבה רק על ציר המשאבה )
איציק

סימן - 4
09-06-07, 07:37
פשוט לא להאמין,
ביום רביעי האחרון הוצאתי את הרכב מהמוסך אחרי שהוחלפה שוב משאבה לחדשה
דרך אגב המערכת נבדקה (תפוחים ראשיים, מוטות הגה וגם הוחלפה תיבת ההגה שבבדיקה יצא שיש איזו נקודה בה ההגה נתפס).
אתמול יצאנו לחורשן לניסוי כלים ופשוט לא להאמין ברגע אחד ללא כל אזהרה שוב הלכה המשאבה.

האמת כשהרכב היה במוסך (אצל אודי) הוא התחיל לחשוש שאולי יש איזו סידרה של משאבות עם בעיה,
אחרי שדיווחתי לו שהמשאבה הלכה שוב הוא עשה בדיקה ומתברר שבתקופה האחרונה היו משאבות חדשות שהלכו מיד (גם אצל ינוביץ).
האם למישהו מהפורום זה קרה ???

האמת שאני עדיין לא משוכנע סופית שזאת הסיבה כי הרי המשאבה הראשונה שהלכה הייתה על הרכב יותר משנה.

המשאבה של הסופה הרי היא אוניברסלית ואולי לא מתוכננת לעמוד במאמצים שנגרמים כתוצאה מהורדת אויר והעומס על המערכת בשטח ולכן היא הולכת ???

האם מיהו התקין משאבה אחרת?? חזקה יותר ??

tzagi
09-06-07, 07:56
איציק כרגיל על הקו הנכון
באמריקה, איפה לא מבינים במכוניות כמו המומחים בארץ, משתמשים בדברים מוזרים כאלה:
http://www.cardone.com/English/club/products/webcat/imageinfo.asp?PARTNUM=20FLT2
וכמו פלא, זה מונע מהשיופים להרוס את המשאבה החדשה..או את תיבת ההגה
תראה מה זה, הראש האמריקאי ממציא לנו פטנטים...

-->