PDA

צפייה בגרסה מלאה : יעוץ לפניי קנייה [סופה קצרה ב45 אלף. הנושא נערך]

אוהד24
07-06-07, 18:11
שלום אני חדש בתחום השטח מבחינת גיפים.. והיתי רוצה עזרה
יש לי 45K האם זה יספיק לי לקנות סופה במצב טוב..
הדרישות שלי הם: פתוחה עם גג פיבר,מוגבהת וקצרה
תודה לכל מי שיעזור לי...

asafk
07-06-07, 18:43
קודם כל, רצוי לתת כותרת יותר עניינית. זה יעזור לך.

לעניין- כן, זה מספיק. אפשר למצוא סופה משופרת בתקציב הזה. שוק הסופות מוזר- מוכרים דורשים המון כסף לפעמים על סופה מצויינת ולפעמים על נבלה. מדי פעם צצה סופה סטנדרטית במצב טוב למכירה במחיר מחירון. החוכמה היא סבלנות, והרבה.

אל תרוץ אחרי כל הגבהה שמוכרים לך- בודי ליפט הוא דבר רע שגורם נזקים וקשה להיפטר ממנו. בסופה ישנה- הנזקים משמעותיים. הגבהה איכותית של מערכת המתלים היא הדבר הנכון, ושווה לשלם על עבודה טובה בתחום הזה. בג'יפים הללו, פעמים רבות בוצעה עבודת שיפור רשלנית, שתיקונה יעלה לך הון- לכן חשוב לבדוק היטב בציציות של ההגבהה.
לפעמים, יש המעדיפים לקנות סופה לא מוגבהת ולא משופרת.
הגדרת לעצמך היטב איזו סופה אתה רוצה בסוף הדרך- וזה טוב. עצתי לך- חפש במקביל סופה שעונה על הדרישות, אבל גם סופה "נקיה" שאתה תשקיע בה את השיפורים, שיהיו כמו שצריך מהפעם הראשונה.

אסף.

אוהד24
08-06-07, 02:27
תודה הבעיה זה הסבלנות....
ולמה התכוונת במיתלים? כאליו ליבדוק שגם החליפו את הבולמים?

asafk
08-06-07, 08:06
כמו שכתבת, אתה חדש בתחום. 8-) אני מציע בחום שתתחיל לחפש בפורום ובדפי התוכן של האתר- תקדיש לזה שעה- שעתיים, תקרא את הכתבה על בדיקת CJ לפני קניה (דומה מאוד לסופה), חפש קצת בפורום סופה דיונים בנושא. אני בטוח שלאחר מכן התשובות לשאלה הזו ולעוד כמותה יהיו ברורות. אחרי שתדע מה אתה רוצה לשאול, אני משוכנע שתוכל להמשיך את השרשור הזה עם שאלות יותר ממוקדות.

אסף.

barak4*4
09-06-07, 00:20
מומלץ שתקרא את זה, כולל הלינקים שיש בפנים.

http://jeepolog.com/forums/showthread.php?t=15221&highlight=%F1%E5%F4%E4

בהצלחה.

-->