PDA

צפייה בגרסה מלאה : חוו"ד לגבי gps מיו 310

hamimo
08-06-07, 19:02
שלום לכולם
אני מעוניין לקנות gps ורציתי לדעת חוו"ד לגבי המיו 310 עם תוכנת השטח "עמוד ענן"
האם אפשר להתקין עליו תוכנות ניווט בשטח נוספות
אשמח לעזרתכם/המלצתכם בנושא

OFF-RoaD
08-06-07, 20:16
כיום אין תוכנת שטח נוספת הניתנת להתקנה על מחשב ניווט, מסוגו של ה310.
שאלה שאני מחפש לה תשובה זמן מה וקשורה לכן (ולכן אני אתעלק על השרשור שלך) היא אם מישהו יכול לתאר מה רואים בתוכנה מניסיון אישי (מפה 1:50K כמו בנוויגייד, עם נקודה שמראה את מיקומך עליה, מה זה ה"מפה לבנה" שכל הזמן מוזכרת?"), כי אני גם שוקל קניה של מהו כזה (למרות שהתחלתי לפזול לעבר ה320 עם המסך הגדול יותר.

tzurlis
18-06-07, 18:05
כיום אין תוכנת שטח נוספת הניתנת להתקנה על מחשב ניווט, מסוגו של ה310.
שאלה שאני מחפש לה תשובה זמן מה וקשורה לכן (ולכן אני אתעלק על השרשור שלך) היא אם מישהו יכול לתאר מה רואים בתוכנה מניסיון אישי (מפה 1:50K כמו בנוויגייד, עם נקודה שמראה את מיקומך עליה, מה זה ה"מפה לבנה" שכל הזמן מוזכרת?"), כי אני גם שוקל קניה של מהו כזה (למרות שהתחלתי לפזול לעבר ה320 עם המסך הגדול יותר.

בעמוד ענן רואים מפה לבנה והיכן אתה עליה. "מפה לבנה" - מפה בו מופיעים הטופוגרפיה, המבנים, הדרכים והיישובים בלבד, ללא שכבות המידע האינפורמטיביות (מסלולי סימון שבילים, התאמת דרכי עפר לרכבים וסוגם, קברי צדיקים- ודומיהם- מדת זו או אחרת, אתרים, ערכי נוף, טבע, תיור, ארכיאולוגיה, הסטוריה וכו') שבמפת סיור וטיול.

לתוכנה ניתן להעביר מסלולים בצורה מוגבלת דרך אתר עמוד ענן, וישנו שיתוף פעולה מסויים עם אבירם ברקאי בהעברת מסלולים מספריו.

האם כדאי לשקול מיו 320 ולקבל מסך 4.3" במקום 3.5"?
אם השיקול הוא תוכנת השטח, לדעתי לא. עמוד ענן עדיין לא תואמת למסך הזה (גם ב- 520) והבעייה קשורה ליצרן, כך שיקח להם זמן לפתור את זה. לאור ההתרחשויות בתחום, אני תוהה האם לתוכנה יש עתיד והאם תשרוד על המכשירים, ואם כן - איך. אישית, אני לא חושב שהיבואן יזדרז בעניין הזה. מה בטוח - זה יקח זמן.

-->